Як писати історії користувачів у Jira

Categories:

Створення веб-програми/програмного забезпечення — це більше, ніж просто кодування та запуск програми.

До неї входять різні етапи, як-от розуміння потреби, розробка, тестування, удосконалення та остаточний випуск програми.

Деякі веб-програми, які ми бачимо, були складними для розуміння в процесі розробки. На щастя, коли візуалізуються складні процеси, ідеї чи концепції, їх стає легко засвоїти.

Історії користувачів є важливою складовою на шляху розробки програмного забезпечення, оскільки вони допомагають візуально описати його функції та визначити пріоритетність елементів або історій, які потребують розробки. Продовжуйте читати, щоб зрозуміти, як створювати історії користувачів у Jira.

Що таке історія користувача

Історію користувача можна описати як загальне пояснення функції веб-програми/програмного забезпечення, написане з точки зору кінцевого користувача. Варто зазначити, що Історії користувачів не є вимогами до програмного забезпечення. Однак такі історії є неофіційними та написані, щоб проілюструвати, як такі функції будуть корисними для кінцевих користувачів.

Базова структура Історії користувача

Історії користувачів — це списки справ, які допомагають визначити кроки, яких слід виконувати під час роботи над проектом. Історія користувача має фіксувати «хто», «що» і «чому» вимоги до продукту. Такі історії короткі, де кожен елемент містить 10-15 слів. Ці кроки допоможуть переконатися, що продукт і процес відповідають бажаним вимогам.

За словами Рона Джеффріса, кожна історія користувача повинна мати 3C, що позначає «картку, розмову та підтвердження». Давайте тепер опишемо 3C, на які слід звернути увагу під час написання історій користувача в Jira.

  Мінімалістичний інструмент без відволікань для письма в Інтернеті

картка

Історії користувачів спочатку були написані на фізичних картках або листках. Тепер у нас є сучасні картки, які ми можемо легко налаштувати під час написання Історій користувачів у Jira. Однак картка міститиме лише частину інформації про вимогу. Картка міститиме достатньо інформації, щоб допомогти вам зрозуміти потребу.

Картка також може містити такі важливі деталі, як пріоритет і вартість, пов’язані з функцією. Власник продукту або керівник проекту передасть картку історії розробникам, коли всі деталі будуть записані.

Розмова

Після використання картки для формулювання історії користувача починається розмова між залученими сторонами. Вимогу в Історії користувача потрібно обговорити й уточнити, перш ніж повідомляти її розробникам.

Співпраця також сприяє розмовам між власниками продукту, Scrum-майстрами, розробниками та зацікавленими сторонами. Різні зацікавлені сторони діляться своїми думками та думками під час цих розмов від етапу планування до моменту, коли історія користувача вибирається для впровадження. Ці розмови можуть бути усними та іноді мати підтверджуючі документи.

Підтвердження

Розмови можуть тривати днями або навіть тижнями. Однак може бути елемент сумніву, тому потрібне підтвердження. Ви можете додати деякі критерії, які дають конкретну міру як критерій прийнятності. Ці показники можуть бути записані у вигляді маркованих списків в історії.

Підтвердження надходить у формі приймальних випробувань. Такі випробування мають охоплювати основні вимоги та допомагати перевіряти створений продукт, щоб визначити, чи відповідає він стандартам. Власник продукту визначає критерії прийнятності. З іншого боку, розробникам доручено реалізувати критерії прийнятності.

Мета написання Історії користувача

  • Допомагає дизайнерам, власникам продуктів і розробникам думати з урахуванням кінцевих користувачів. Сучасні продукти завжди повинні враховувати, як кінцеві користувачі будуть взаємодіяти з продуктом. Історія користувача — це чудовий підхід, який висвітлює шлях кінцевих користувачів під час проектування та розробки продукту.
  • Має простий і гнучкий формат. Історії користувачів у Jira не мають бути складними. Простий формат гарантує, що ви зафіксуєте всі деталі, використовуючи найменшу можливу кількість слів. Потреби також змінюються в міру зростання системи/програмного додатку, і саме тому історія користувача є гнучкою, щоб врахувати такі зміни.
  • Команда говорить однією мовою. Типова команда розробників може мати власника продукту, дизайнерів і розробників. Історія користувача — це хороший інструмент, який гарантує, що кожен у команді розуміє потреби та кінцеві цілі.
  • Історії користувачів дозволяють співпрацювати. Історії користувачів визначають кінцеві цілі. Таким чином, команда може працювати разом і вирішувати, як найкраще обслуговувати кінцевого користувача та досягати поставлених цілей.
  Як видалити підкреслені гіперпосилання в PowerPoint

Найкращі практики, яких слід дотримуватися під час написання історій користувачів

#1. Користувач повинен бути чітко визначений

Роботу слід виконувати лише за умови ідентифікації користувача. Користувач, який запитує цю функцію, може бути зовнішнім користувачем, клієнтом або менеджером продукту. Користувач іноді може стати учасником розробки після того, як помітив функцію, над якою слід попрацювати.

Користувач представлений як:

“Як [Username]……”

Наприклад, «Як орендар…….» або «Як орендодавець…».

#2. Історії користувачів мають відображати потреби

Деякі з питань, які слід поставити: чи бажає користувач поділитися фотографією продуктів зі своїми друзями чи бажає переглянути історію всіх товарів, які він придбав у минулому? Такі запитання допоможуть команді продукту зрозуміти, що вони мають створити.

Поширеною помилкою, яка виникає на цьому етапі, є представлення рішення. Однак історія користувача не повинна мати рішення. Як розробник продукту, ви повинні працювати з користувачами під час написання історій користувачів у Jira, щоб охопити їхні вимоги, але не робити поспішних висновків.

Потреба представлена ​​таким чином: «Як a [USER NAME]: Я можу [ACHIEVE SOMETHING]…».

Наприклад, «Як орендодавець: я бачу розбивку щомісячного збору орендної плати…»

#3. Має бути кваліфікуюча заява

Ви можете просто представити кваліфікаційне твердження такою фразою, як «щоб». Функція не просто додається до програми, але ця функція має додавати цінність.

Ви можете представити кваліфікаційне твердження як;

“Як [USERNAME] я можу [ACHIEVE SOMETHING]так що [VALUE STATEMENT]…”

Наприклад;

«Як орендодавець: я можу бачити розбивку щомісячної орендної плати, щоб я міг планувати свої витрати».

Кваліфікаційна заява обґрунтовує, чому команда продукту повинна працювати над запропонованою функцією.

#4. Історія користувача має бути незалежною

Кожна створена історія користувача має представляти незалежний і чіткий набір бізнес-цінностей. Таким чином, має бути додаткова цінність, коли розробники впроваджують Історію користувача.

#5. Зробіть історію користувача обговорюваною

Кінцеву мету історії користувача можна чітко описати. Проте процес досягнення поставлених цілей має бути предметом обговорення. Історія користувача має дозволити власнику продукту та команді розробників домовитися, щоб запобігти нереальним обмеженням функціональності чи функції.

  Виправте помилку Xbox One 0x807a1007

#6. Має бути простим і маленьким

Вам слід зменшити свої історії користувачів у Jira, якщо ви хочете досягти цілей у заданому циклі спринту. Якщо у вас є надто складна історія, це означає, що вам потрібно її детальніше розбити.

Покроковий процес створення історії користувача в Jira

Jira — один із найкращих інструментів управління проектами в сучасному світі. Jira спочатку використовувався для відстеження помилок і проблем, але тепер перетворився на універсальний гнучкий інструмент розробки програмного забезпечення для команд розробників.

Зручна функціональність цієї програми та легкість інтеграції з різними програмами є причинами, чому вам варто писати Історії користувачів у Jira. Виконайте ці дії, щоб створити свою першу історію користувача

#1. Увійдіть або створіть свій обліковий запис Jira

Якщо у вас уже є обліковий запис Jira, увійдіть і перейдіть до кроку 2. Однак якщо у вас немає облікового запису Jira, ви можете створити обліковий запис Jira безкоштовно. Заповніть деталі та дотримуйтеся посібників, щоб створити свій перший проект. Коли ваш обліковий запис буде готовий, ви можете переходити до кроку 2.

#2. Створити проблему

Проблеми використовуються для відстеження окремих частин роботи, які потрібно виконати. Натисніть піктограму «Створити» на верхній навігаційній панелі інформаційної панелі Jira.

#3. Назвіть свою історію користувача

Опишіть свою проблему в розділі опису. Для цього прикладу наш опис такий: «Як користувач, я хотів би поділитися важливими угодами, щоб мої друзі/родина могли отримати вигоду».

#4. Додайте пов’язані файли

Деякі завдання можуть потребувати файлів. Однак наша історія користувача не має зображення, тому ми пропустимо цей крок.

#5. Додати опис

У цьому розділі детально описано функцію. У нашому випадку ми можемо описати платформи соціальних мереж, де можна ділитися продуктами.

#6. Поставте завдання

Завдання автоматично призначається автору історії. Однак ви можете доручити вирішення проблеми іншій особі, якщо ви працюєте в команді.

#7. Установіть пріоритет завдання

Під час написання користувацьких історій у Jira ви можете встановити пріоритет як Найвищий, Високий, Низький або Найнижчий. Ми вибрали «Високий» для нашої функції обміну інформацією в соціальних мережах.

#8. Опублікуйте історію користувача

Оскільки ви створюєте історію користувача вперше, ви не матимете багато функцій. Ви можете натиснути кнопку «Створити», і ваша історія користувача буде готова до перегляду.

Підведенню

Написання історій користувачів у Jira не повинно бути складним, якщо ви виконаєте наведені вище кроки. У Jira також є посібники та навчальні посібники, до яких ви завжди можете звернутися, коли відчуваєте, що застрягли.

Вас також може зацікавити цей Посібник з гнучкої методології.