Як писати повідомлення в блозі за допомогою ШІ [+8 Tools]

Блогери та маркетологи можуть пришвидшити процес написання контенту за допомогою цих інструментів для створення контенту зі штучним інтелектом.

Кожна компанія хоче представити своїй читацькій аудиторії якісний контент, який дасть відповіді на гострі питання. Однак, оскільки конкуренти створюють сотні статей і блогів щодня, інколи стає неможливо встигати за ними.

Інструменти створення контенту штучного інтелекту можуть допомогти вам у цьому процесі, автоматизувавши дослідження та написання. Тепер, навіть борючись із авторським блоком, можна мати першу чернетку, готову для редагування.

Читайте далі, щоб дізнатися більше про створення контенту штучним інтелектом, його плюси та мінуси та найкращі інструменти для вашої уваги.

AI у сфері розробки контенту

Штучний інтелект протягом тривалого часу обіцяв нам так багато речей, і в останні роки світ почав відчувати його магію. Хоча ще попереду довгий шлях, штучний інтелект все-таки зробив значні покращення за допомогою обробки природної мови, машинного зору, нейронних мереж, експертних систем тощо.

Тепер ви можете використовувати інструменти штучного інтелекту, щоб написати для себе есе чи блог або створити копії для електронної пошти та соціальних мереж, які можна конвертувати. Можна також використовувати ШІ для відтворення старих зображень, видалення або додавання фону відео, розпізнавання облич і зображень і багатьох інших складних речей.

У майбутньому можна очікувати, що штучний інтелект стане більш досконалим і буде робити те, що ми зараз не можемо уявити.

Як ШІ може сприяти створенню текстового вмісту

На ринку існує багато рішень для створення текстового вмісту. Їхня головна мета — створювати контент, який звучить як написане людиною. Інструменти можуть генерувати різний короткий і довгий вміст, наприклад:

 • Блоги та статті: інструменти штучного інтелекту найчастіше використовуються для написання чернеток великих статей.
 • Публікації в соціальних мережах: штучний інтелект також може допомогти вам створювати привабливі та цікаві публікації та підписи для соціальних облікових записів.
 • Маркетингові копії електронних листів: ви також можете дозволити штучному інтелекту створювати привертають увагу копії електронних листів для маркетингових цілей, щоб ефективно конвертувати підписників.
 • Відповіді Quora: Так, ШІ також може допомогти вам успішно генерувати відповіді на запитання Quora.
 • Копії реклами: оскільки реклама відіграє вирішальну роль у цифровому маркетингу, маркетологи часто використовують штучний інтелект для створення копій реклами Facebook і рекламних пінів.
 • Відео сценарії: відео YouTube є дуже популярним інструментом маркетингу в даний час. Замість того, щоб наймати людину для написання сценаріїв з нуля, краще використовувати ШІ для написання сценарію.

Переваги створення контенту AI

 • Найбільша перевага написання вмісту за допомогою інструментів ШІ полягає в тому, що це робить процес написання високоефективним. Це дозволяє швидко створювати вміст. Крім того, коли є потреба створювати більше публікацій у блозі, ШІ допомагає з масштабованістю.
 • Кожен письменник-людина страждає від письменницької блокади на певному етапі своєї кар’єри. Оскільки ці інструменти можуть створити чернетку за лічені хвилини, ви принаймні маєте над чим працювати.
 • Письменник не є експертом у всіх предметах. Але інструмент штучного інтелекту може з легкістю створювати чернетки на будь-яку тему. Використовуючи його, ви можете писати якісний контент на тему, в якій ви середньо обізнані.
 • Порівняно з досвідченими та досвідченими авторами, ці інструменти є економічно ефективними для компаній.
  Як витягти список тем із Subreddit за допомогою Bash

Недоліки створення контенту AI

 • Найбільше занепокоєння щодо контенту, створеного штучним інтелектом, викликає його якість. Оскільки штучний інтелект значною мірою залежить від аналізу даних і алгоритмів, він може втратити тон, якого ви прагнете досягти.
 • Плагіат — це ще один момент, про який люди завжди хвилюються під час використання таких платформ. Деякі інструменти збирають чужий вміст і створюють новий, перефразовуючи його.
 • Хоча ці інструменти аналізують результати пошукових систем, щоб зрозуміти, що читачі хочуть від вмісту, і пишуть відповідно, завжди є шанс, що Google знецінить контент, створений ШІ.
 • Інструменти штучного інтелекту часто створюють контент, який не передбачає креативності та емоцій. У таких блогах і статтях також відсутні нюанси місцевих мов.

Ось список інструментів штучного інтелекту, які генерують довгостроковий вміст, коли ви додаєте тему як вхідні дані.

Застереження: автори та маркетологи не повинні повністю покладатися на інструменти ШІ для створення контенту. Натомість краще використовувати ці програми в помірних кількостях під час блокування автора або для створення першої чернетки.

Copy.ai

Copy.ai — це інструмент для створення штучного інтелекту, який допомагає створювати високоякісний вміст за менший час, ніж зазвичай, скорочуючи час написання на 80%. З його допомогою блогери повинні докладати менше зусиль для створення кращих статей.

Ця програма допоможе вам на всіх етапах створення текстового вмісту. Ви можете ввести ключове слово, тон і мету, щоб отримати детальний план публікації в блозі.

Використовуючи цю схему, Copy.ai створює повноцінну та високоякісну першу чернетку за кілька секунд. Потім ви можете відредагувати та відшліфувати чернетку, щоб створити остаточну копію блогу.

Блогери можуть використовувати його для списків, блогів з інструкціями, мета-описів, статей, ідей, ідей для блогів тощо. Ця платформа також пропонує понад 90 інструментів і шаблонів, які можна використовувати для оптимізації написання довгострокового блогу.

Якщо вам потрібна допомога не щодо всієї статті, а лише щодо одного абзацу, це також можливо за допомогою цього інструменту. Рішення може читати та записувати копії 25 мовами, включаючи англійську, французьку, китайську, німецьку, іспанську та португальську.

Яшма

Ви хочете створювати 100% оригінальний та оптимізований для SEO вміст, який також має високу якість? Спробуйте режим Jasper Boss — спеціальний план для блогерів і маркетологів контенту, який дозволяє насолоджуватися повною потужністю AI для створення повноцінного контенту з гнучкістю та контролем.

Незалежно від того, чи хочете ви писати блоги, розповіді та публікації в соціальних мережах, ви можете прискорити конвеєр вмісту та створити оригінальний вміст, на 100% вільний від плагіату, який позиціонується в Google SERP.

Користувачі можуть об’єднати понад 50 навичок копірайтингу цієї платформи, як-от знайомства з блогами та оповідачі, в одному документі, щоб створити ідеальну публікацію в блозі за лічені хвилини.

Jasper підтримує інтеграцію з SurferSEO для оптимізації вмісту. Залишатися організованим під час керування декількома клієнтами та проектом також є безперебійним процесом із цією програмою.

Він також може писати творчі копії понад 25 мовами та діалектами, включаючи англійську, англійську (Великобританія), французьку, німецьку, італійську, іспанську, китайську, японську, португальську, голландську та російську.

Лускавий горіх

Scalenut — це надійний інструмент на основі ШІ, який можна використовувати для написання блогів та іншого текстового вмісту. Використовуючи його потужний редактор, ви можете змусити його створювати довгий вміст за лічені хвилини. Крім того, ви можете отримати зображення та оцінку якості в реальному часі для записів.

  Як знайти тему WordPress, яку використовує веб-сайт

Можна додати короткий зміст і автоматизувати ключові терміни НЛП за допомогою режиму круїзу. Таким чином, ви можете отримати свій вміст за кілька хвилин. Більше того, цей інструмент також може створювати електронні книги, електронні листи та цікаві копії соціальних мереж для вашого бренду чи продуктів.

Використовуйте цю програму, якщо ви письменник, контент-стратег, менеджер з маркетингу або підприємець. Крім того, цей інструмент проводить широкі дослідження, щоб створити якісний вміст, який можна використовувати як першу чернетку.

HyperWrite

Ті, хто шукає персонального помічника з письма на основі штучного інтелекту, можуть без жодних турбот покладатися на HyperWrite. Незалежно від того, де ви пишете, це рішення може запропонувати пропозиції та повні речення, щоб значно покращити ваше письмо.

Для створення текстового вмісту за допомогою штучного інтелекту цей інструмент пропонує дві функції: AutoWrite і TypeAhead. Щоб скористатися першою функцією, вам потрібно додати свою тему, і інструмент миттєво створить оригінальний вміст без плагіату.

З іншого боку, опція TypeAhead постійно пропонуватиме варіанти того, як ви можете завершити речення. Коли ви вводите текст у цьому інструменті, він продовжуватиме показувати ваші пропозиції. Ви можете додати цілі пропозиції або додати слово за словом із запропонованого пункту.

Це також дозволяє користувачам перемикатися між кількома пропозиціями. Більше того, можна блеяти їхній блок письменника за допомогою розширення Chrome.

Пише Сонік

Сотні блогерів, письменників і маркетологів покладаються на Writesonic для створення блогів і статей із понад 1500 слів. Цей інструмент зі штучним інтелектом може миттєво писати різний довгостроковий вміст, як-от статті, електронні листи про продажі, електронні книги тощо.

У той час як автор штучного інтелекту може одразу створювати 100% оригінальні дописи в блозі, його помічник із написання Sonic Editor може покращувати та покращувати текст, щоб підвищити рівень.

Метод роботи розчину простий. Введіть тему, виберіть мову (наразі підтримується 25 мов) і виберіть якість, щоб отримати результати за лічені хвилини.

Writesonic підтримує всі ніші та галузі, тому ви можете використовувати його для створення вмісту на будь-яку тему. Ви можете використовувати його для створення вмісту для цільових сторінок, мета-тегів, оголошень у Facebook і Google Ads. Ця програма є дуже корисною для нових авторів, оскільки вона допоможе їм створити ідеальну чернетку для блогів.

ЧОРНИЛО

Чи знаєте ви, що за допомогою INK можна збільшити швидкість письма в 10 разів? Це вірно! Цей інструмент штучного інтелекту може допомогти вам писати довгий текстовий вміст, як-от блоги та есе, настільки легко, що ви не захочете припиняти його використовувати.

Використовуючи цю програму, ви можете створювати скільки завгодно якісних статей. Він підходить для створення блогів, які можуть ранжуватися в Google, і копій у соціальних мережах, які сприяють залученню користувачів.

Наразі це єдиний інструмент, який використовує оптимізацію природної мови (NLO) і генерацію природної мови (NLG). Ця платформа навіть має понад 130 шаблонів інструментів штучного інтелекту, усі доступні з веб-додатку для продажів, соціальних мереж, маркетингу тощо.

Окрім цього, ви можете інтегрувати цю платформу з WordPress за допомогою плагіна, який економить час і робить публікацію вмісту зручною. Наразі INK підтримує лише англійську мову, але найближчим часом можна очікувати сумісності з іншими основними мовами.

  Вступний посібник із AWS RDS

AI Writer

Ви не можете витрачати години на створення хорошого блогу, оскільки у вас є серйозні головні болі? AI Writer може написати для вас релевантний і точний вміст просто із заголовка з високою швидкістю, використовуючи найдосконаліші моделі AI для створення статей.

Тепер вам більше не потрібно писати статті з нуля, оскільки це допоможе вам розпочати роботу зі створення вмісту. Ця платформа може створювати повні статті на будь-яку тему. Таким чином, це також сприяє збільшенню прибутку, зменшуючи вартість вмісту.

AI-Writer розуміє важливість точності та джерел, які можна перевірити. Отже, він ділиться списком цитат і джерел, які можна перевірити вручну.

За допомогою цього перевіреного сліду джерел ви можете налагодити кращі стосунки з читачами та клієнтами, не кажучи вже про вищі шанси отримати більше проектів від них.

Цей інструмент генерує вміст з урахуванням SEO. Таким чином, ці статті можуть збільшити трафік і дохід. Крім того, ви можете використовувати цю платформу, щоб узагальнити джерела вмісту, щоб ви могли редагувати чернетку, добре знаючи, що охоплювали інші.

Кузня статей

Article Forge — ідеальний інструмент для генерації якісного контенту в один клік. Він використовує потужний штучний інтелект і глибоке навчання, щоб одночасно писати довгі статті та блоги, які є унікальними та оптимізованими для SEO.

Цей інструмент стверджує, що він є першим повністю автоматичним автором статей зі штучним інтелектом, який пише цілий допис у блозі з такою ж якістю, яку могла б створити людина.

Оскільки він може автоматично досліджувати, планувати та писати довгостроковий вміст, ви можете попрощатися з дорогим і трудомістким процесом створення вмісту.

Все, що вам потрібно зробити, це ввести ключове слово, довжину вмісту та інші настроювані параметри. Інструмент може писати на низку тем, зокрема про маркетинг, місцеве життя, фінанси, здоров’я та розваги.

Якщо вам потрібно створювати статті, оптимізовані для SEO, Article Forge також може допомогти вам у цьому. Насправді він використовує подібну категорію моделей глибокого навчання, яку Google використовує для оцінки вмісту. Отже, вміст, який він генерує, з більшою ймовірністю отримає перевагу в пошуковій системі Google.

Заключні слова

Для блогера часто важко писати у великому обсязі, зберігаючи якість. Але інструменти створення вмісту штучного інтелекту допомагають швидко писати дописи в блозі, генеруючи план і першу чернетку на будь-яку тему.

Потім ви можете внести необхідні зміни до вмісту, щоб підвищити його якість і зробити звучання більш природним. Програми, перелічені в цій статті, є одними з найкращих, доступних на ринку зараз.

Ви також можете отримати допомогу від різних генераторів структури вмісту та інструментів перефразування для швидшого дослідження та написання вмісту.