Як перетягувати програми на iPad

Щоразу, коли вам потрібно поділитися інформацією між додатками на iPad, ви, ймовірно, просто скопіюйте та вставте її. Але мало хто знає, що ви також можете перетягувати зображення та текст між додатками за допомогою пальця.

По-перше, вам потрібно відкрити дві підтримувані програми в розділеному перегляді або слайді. Ми використовуємо розділений перегляд, але так само легко відкрити дві програми в Slide Over.

Щоб скористатися розділеним переглядом, відкрийте програму, а потім повільно проведіть пальцем вгору від нижньої частини екрана, щоб відкрити панель Dock. Покладіть палець на піктограму другої програми, а потім повільно перетягніть піктограму до будь-якого краю екрана, доки вона не зафіксується на місці.

Для перетягування в одній із програм має бути поле введення тексту, яке можна редагувати. Таким чином, ви можете отримувати перетягнені елементи з першої програми. Ми використовуємо Safari як вихідну програму, а Notes як програму-отримувач. Інші, як Сторінки або інше вікно Safari з текстовим редактором на веб-сторінці також має працювати.

Як перетягувати зображення між додатками на iPad

Ви можете перетягувати зображення, текст і посилання (або їх комбінацію) між додатками. Давайте спочатку подивимося, як перетягувати окремі зображення.

Відкривши дві програми в розділі перегляду або переміщення, знайдіть зображення, яке ви хочете перемістити, у першому додатку. Утримуйте палець на зображенні, доки воно не з’явиться над сторінкою.

Продовжуйте тримати палець на зображенні, а потім перетягніть його в другу програму.

Якщо друга програма може отримати зображення, ви побачите зелений знак плюс (+) у кутку елемента, який ви перетягуєте.

Після того, як зображення розташували належним чином, підніміть палець. Зображення потрапить у другу програму.

Як перетягувати текст між додатками на iPad

Ви можете перетягувати текст між додатками так само, як і зображення. Однак спочатку вам потрібно вибрати текст, який ви хочете перетягнути в першій програмі.

Після того, як ви виділите його, утримуйте палець на тексті, доки не з’явиться виділений текст.

Перетягніть виділений текст через розділ у другу програму. Якщо програма може отримати текст, ви побачите маленький зелений знак плюс (+) у кутку виділення. Якщо він не може отримати текст, замість нього ви побачите коло з хрестом.

Коли виділення тексту розташується там, де потрібно, підніміть палець. Вибраний текст тепер з’явиться у другій програмі.

Розширені функції перетягування

Окрім наведених вище функцій, є й інші способи перетягування, хоча деякі з них перевірять вашу спритність рук.

Перетягніть посилання на нове вікно розділеного перегляду

Навіть якщо ваш iPad не перебуває в режимі розділеного перегляду, ви можете перетягнути посилання з Safari у нове вікно розділеного перегляду. Просто утримуйте палець на посиланні, щоб вибрати його. Коли він з’явиться, перетягніть його до краю екрана.

Коли ви відпустите його, нове вікно Safari, що містить пов’язану сторінку, з’явиться в режимі розділеного перегляду.

Перетягніть елемент до програми на панелі Dock

Ви також можете вибрати зображення, текст або посилання в одній програмі, а потім перетягнути їх до програми на панелі Dock. Спочатку виберіть елемент, як ми розглянули вище, і почніть його переміщувати.

Утримуючи перше виділення одним пальцем, проведіть пальцем угору знизу іншим, доки не з’явиться панель Dock. Перетягніть елемент на піктограму програми на док-станції. Якщо програма може отримати елемент, ви побачите зелений знак плюс (+). Підніміть палець, і елемент буде розміщено в програмі.

Перетягніть кілька елементів між додатками

Можливо, найскладніший маневр з усіх – це перетягування кількох елементів між додатками одночасно. Для цього виберіть один елемент, як ми розглянули вище, доки він не з’явиться зі сторінки.

Почніть перетягувати його, а іншим пальцем торкніться інших елементів на екрані. Елементи утворять групу, і ви побачите пронумерований значок у кутку вибору, який ви перетягуєте. Перемістіть елементи в потрібне місце, а потім відпустіть їх. Тепер вони з’являться на місці, яке ви скинули.

Якщо вам вдасться виконати цей маневр, ви заслуговуєте на приз за пальчикову гімнастику.

Підведенню

Після того, як ви закінчите перетягувати, ви можете закрити режим Split View, поклавши палець на розділ посередині екрана і провівши його до будь-якого краю. Закрити Slide Over трохи складніше. Спочатку потрібно перетворити вікно Slide Over на розділений перегляд, а потім перемістити розділ до краю екрана.

Якщо ви віддаєте перевагу не використовувати функції багатозадачності, ви можете легко вимкнути їх у налаштуваннях. Однак якщо ви залишите їх увімкненими, вони обов’язково потренують ваші пальці!