Як перетворити URL-адресу на посилання Emoji

Categories:

Домени Emoji тепер актуальні. Замість URL-адреси домен емодзі матиме кілька похмурих облич, які ви введете в адресний рядок, щоб відкрити веб-сайт. На задньому кінці ви все ще маєте серію номерів, які спрямовують вас на веб-сайт. Смайли — це маска, яка полегшує запам’ятовування доменного імені. Власники домену – це ті, хто повинен зареєструвати домен емодзі. Ви, як кінцевий користувач, жодним чином не можете вплинути на це. Однак, якщо вам подобається емодзі у вашій URL-адресі, ви можете використовувати Linkmoji, щоб перетворити URL-адресу на посилання Emoji.

Скопіюйте URL-адресу, яку ви хочете перетворити на посилання Emoji, у буфер обміну. Відвідайте Linkmoji і вставте URL-адресу. Натисніть «Створити Linkmoji»

  Як зберегти форматування документа під час публікації з Google Docs

Linkmoji перетворить URL-адресу, яку ви вставили, у посилання Emoji. Ви можете скопіювати його та поділитися з ким завгодно. Ваш одержувач натисне посилання на смайли, і Linkmoji переспрямує його на основне посилання, яке ви для нього встановили. Переспрямування трохи повільне і не зовсім те, що ви б назвали безперебійним.

Якщо вам не подобаються символи Linkmoji, включені в посилання Emoji, ви можете створити власне посилання Emoji. Натисніть кнопку «Налаштувати» під згенерованим посиланням Emoji. Посилання на емодзі має містити принаймні шість символів, і його не слід було використовувати раніше. Клацніть ті, які ви хочете включити у своє посилання, і видаліть ті, які вам не потрібні.

  Що означає CTFU і коли його використовувати?

Linkmoji підтримує базовий набір смайлів. Він не підтримує весь набір, який ви бачите на смартфоні. Смайли людей повністю відсутні в пропозиції за одним або двома винятками. Більшість об’єктів і популярних смайликів присутні, а також фрукти та овочі.

Ми повинні попередити вас, що хоча використовувати посилання для смайлів є спокусою, ви можете відштовхнути користувачів від переспрямування. Обережні користувачі можуть подумати, що їх перенаправляють на шкідливий сайт, і їм це буде набридло.

Відвідайте Linkmoji