Як перетворити PDF в документ Word (ПОВНИЙ ПОСІВНИК)

Microsoft Word є одним з найпопулярніших інструментів обробки текстів, доступних як для Windows 10, так і для macOS. Це, на жаль, не безкоштовне. Він перетворився з одноразової покупки на додаток на основі підписки, що означає, що не у всіх він є. Формат DOCX не є універсальним. Ви побачите, що існує багато програм, які можуть відкривати файл DOCX, але редагувати цей формат або конвертувати в нього з іншого не завжди легко.

проблеми з перетворенням PDF у Word

PDF не конвертується в Word правильно?

Microsoft Word може конвертувати файли в PDF, а також може конвертувати PDF-файл у формат DOCX. Microsoft Word не гарантує, що він зможе конвертувати PDF-файл у документ Word. Це пов’язано з тим, що не всі файли PDF створюються як файли Word.

Якщо ви намагаєтеся перетворити файл PDF у Word, але програма не працює, спробуйте виправлення, наведені нижче.

Як перетворити PDF в документ Word

1. Використовуйте онлайн-конвертер Adobe

Програма для читання Acrobat від Adobe не має функції перетворення файлів, однак у Adobe є офіційний онлайн-інструмент перетворення, який може конвертувати PDF у файл Word. Якщо Microsoft Word не може перетворити файл PDF у файл DOCX, спробуйте онлайн-інструмент.

Перейдіть на сторінку Перетворення PDF у Word інструмент.
Завантажте файл в інструмент.
Після перетворення натисніть кнопку Завантажити, щоб зберегти.

2. Використовуйте програму стороннього розробника

Деякі програми краще перетворюють PDF у документ Word, ніж інші. Якщо файл, конвертований інструментом Adobe, не зберігає формат вихідного PDF-файлу, спробуйте сторонній інструмент.

Хоча немає дефіциту інструментів, які можуть конвертувати PDF у Word, вам варто спробувати інструмент Nitro. Nitro розробила одну з найкращих настільних програм для перегляду PDF-файлів і має онлайн-інструмент перетворення, який працює дуже добре.

Відвідайте Nitro онлайн інструмент для перетворення PDF в Word.
Завантажте файл в інструмент.
Введіть електронну адресу, щоб отримати конвертований файл.
Натисніть Перетворити зараз.
Файл буде конвертований протягом декількох секунд, і він буде надісланий вам електронною поштою.

Висновок

Перетворення формату документа з одного в інший непросто. Застосоване форматування не завжди може бути збережено. Проблеми з форматуванням виникають як із макетом (таблиці, зображення, фігури), так і зі стилями тексту (заголовки, стилі абзаців, відступи). Файли PDF призначені для публікації документів в Інтернеті, і вони можуть не зберігати інформацію про форматування, яку зберігає формат DOCX, тому для конвертованого файлу завжди будуть винятки. Тим не менш, конвертація зазвичай завжди можлива. Якщо один додаток не може це зробити, завжди знайдуться інші, які зможуть.