Як перетворити фотографії з HEIC в JPG

| | 0 Comments| 2:23 AM
Categories:

Щоразу, коли популярна ОС приймає новий формат файлу, це супроводжується зростаючими труднощами. Цього року Apple представила стандарт зображення HEIC для форматів файлів HEIF і HEIV. Якщо у вас є нещодавній iPhone з iOS 11+, він зберігатиме фотографії у форматі HEIC замість звичайного формату JPEG. iOS працює на багатьох пристроях, а iPhone є надзвичайно популярним пристроєм для фотографування. Це означає, що в HEIC є багато фотографій, і ви не можете просто відкрити їх на пристрої не Apple. Якщо ви використовуєте Windows 10, вам потрібно встановити кодек, який дозволяє переглядати зображення HEIC. Якщо ви ділитеся одним із цих файлів, було б гарною ідеєю конвертувати фотографії з HEIC в JPG, щоб ваш одержувач міг їх відкрити.

  Як об’єднати всі ваші чати з Ферді

HEIC в JPG

Існує досить багато інструментів, які дозволяють конвертувати фотографію з формату HEIC у формат JPG. Насправді, якщо надіслати зображення електронною поштою або iMessage, iOS перетворить його в JPG. Тим не менш, якщо ви хочете просто перетворити фотографію з HEIC в JPG, у вас є кілька варіантів.

Вимкніть формат HEIC

Ви можете заборонити iOS зберігати фотографії у форматі HEIC. Відкрийте програму «Налаштування», перейдіть у розділ «Камера» > «Формат» і виберіть «Найбільш сумісний» у розділі «Формати». Це не дозволить програмі Камера зберігати фотографії у форматі HEIC, але не конвертуватиме вже існуючі автоматично. Налаштування буде застосовано до фотографій, які ви зробите після внесення змін.

  Що таке «шифрування військового рівня»?

Перетворити в JPG

Існує багато програм для iOS і веб-програм, які можуть конвертувати фотографію з HEIC в JPG. Найкращий вибір – використовувати Веб-додаток JPEGmini. Ця програма існує вже досить давно, і вона стискає файли JPG у відмінній якості. Він може конвертувати до 50 фотографій одночасно і працює як у мобільних, так і в настільних браузерах. Програмі потрібно досить багато часу, щоб перетворити фотографії, тому вам доведеться запастися терпінням. Перетворення однієї фотографії з HEIC в JPEG зайняло досить хвилину, тому 50 займе більше часу.

Експорт через iCloud і Photo Stream

Якщо ви ввімкнете Photo Stream на своєму пристрої iOS і завантажите фотографії в iCloud, вони будуть завантажені у форматі JPG. Потім ви можете завантажити їх на комп’ютер, ПК або Mac пізніше.

  Horizonate — це інструмент керування завданнями, орієнтованим на дату, для невеликих команд

Інші інструменти

Як згадувалося раніше, існують інші інструменти, які можуть конвертувати фотографії з HEIC в JPEG, і деякі з них платні. Єдина причина, по якій ви повинні коли-небудь використовувати платні програми, полягає в тому, якщо вони можуть надавати фотографії хорошої якості. Не платіть за програму-конвертер, платіть за програму, яка надає вам хорошу якість, яку інші не можуть.