techukraine.net techukraine.net Як перетворити себе на історичну фігуру за допомогою машини часу MyHeritage AI

Як перетворити себе на історичну фігуру за допомогою машини часу MyHeritage AI

Categories:

Безсумнівно, генератори зображень на основі штучного інтелекту є останнім часом у моді, особливо ті, які використовуються для ефектної обробки повсякденних фотографій. Тим не менш, не дивно, що MyHeritage приєдналася до цієї тенденції, випустивши AI Time Machine.

Що таке AI Time Machine від MyHeritage?

AI Time Machine використовує движок Astria AI і функціонує як більшість інших фотогенераторів штучного інтелекту. Він аналізує фотографії об’єкта та створює його попередньо визначену модель. Потім, на основі попередньо визначених тем, він створює гіперреалістичні фотографії в різноманітних позах із різними вбраннями на десятках різних фонів.

Наприклад, він покаже вам, як ви могли виглядати як доісторична печерна людина, римський легіонер, леді чи джентльмен у Лондоні вікторіанської епохи або як грубий ковбой у період Дикого Заходу.

Як перетворити себе на історичну фігуру за допомогою машини часу MyHeritage AI

Створити історичні аватари за допомогою AI Time Machine дуже просто, і ви можете зробити це, виконавши такі дії:

  Призупиняйте та відновлюйте великі завантаження під час передачі файлів онлайн
 • Голова до ШІ-машина часу MyHeritage сторінки.
 • Натисніть Спробувати зараз.
 • Натисніть Вибрати фотографії.
 • Завантажте фотографії, які ви хочете використовувати для створення моделі.
 • Під час цього етапу MyHeritage надасть кілька пропозицій щодо забезпечення найкращих результатів:

  • Потрібно завантажити мінімум 10 фотографій. Чим більше фотографій ви завантажите, тим кращими будуть результати.
  • Переконайтеся, що на фотографіях зображена лише одна людина. Групові фото не рекомендуються.
  • Обов’язково додайте селфі, знімки верхньої частини тіла та всього тіла.
  • Переконайтеся, що ваші селфі містять різні вирази обличчя.
  • Переконайтеся, що ви включили фотографії, зроблені в різні дні з різними умовами освітлення.

  AI Time Machine рекомендує не використовувати фотографії неповнолітніх, фотографії наготи або купальники.

  Якщо рекламна акція не діє, платити потрібно тут. Для створення зображень на історичну тематику вам потрібно буде вибрати або пакет «Подорож у часі», або пакет «Усе включено», а потім ввести платіжну інформацію.

    Як зберегти кілька зображень у ланцюжку iMessage

  Після того, як ви завершите платіж, вам потрібно буде дочекатися обробки фотографій AI Time Machine. Для цілей нашого посібника ми завантажили 19 фотографій, і AI Time Machine обробила їх усі за 25 хвилин.

  AI Time Machine: чи варто це того?

  На момент написання цієї статті пакет «Мандрівник у часі» коштував 12 доларів, але MyHeritage проводив акцію, яка давала нам знижку 50%. Лише за 6 доларів AI Time Machine зміг створити 512 фотореалістичних аватарів, розділених на 64 різні теми, по вісім аватарів на тему.

  Якість зображень перевершила очікування, як з точки зору якості, так і креативності. Були навіть теми, які б ніколи не спали нам на думку, як-от кілька тем, що змінюють гендерні аспекти, а також деякі фантастичні та футуристичні теми.

  Одне з найбільших побоювань багатьох користувачів, коли справа доходить до генераторів аватарів, полягає в тому, що їхні особисті фотографії можуть використовуватися для навчання ШІ.

  Крім того, ваші особисті фотографії автоматично додаються до масивних баз даних, що робить їх ненавмисно чутливими до таких ризиків, як витік даних, неправильне використання зображень і загальні порушення конфіденційності.

    Що робити, коли акумулятор під’єднано, а не заряджається

  Що стосується AI Time Machine, то вона гарантує користувачам, що завантажені фотографії видаляються відразу після того, як аватари AI будуть готові. Теоретично це означає, що завантаження ваших особистих фотографій на AI Time Machine не повинно викликати занепокоєння, оскільки нічого не зберігається.

  Ця політика поширюється на всі інші інструменти штучного інтелекту MyHeritage, такі як Deep Nostalgia, який перетворює старі фотографії на відео, або LiveStory, інструмент, який дозволяє перетворювати фотографії померлих родичів на анімацію, яка розповідає історії.

  Подорожуйте крізь віки з машиною часу AI від MyHeritage

  Використання AI Time Machine від MyHeritage взагалі не має. Немає підказок, які потрібно заповнювати, зображення генеруються неймовірно швидко, а вартість послуги цілком відповідає якості кінцевого результату.

  Загалом, ті з вас, хто завжди задавався питанням, як би ви виглядали, якби народилися в інший період часу, обов’язково повинні спробувати AI Time Machine.