Як перетворити презентацію Google Slides в GIF

GIF-файли стали популярним форматом для створення скрінкастів. Існують спеціальні програми, які дозволяють записувати скрінкасти GIF, а інші дозволяють конвертувати відео в GIF. Imgur має власний інструмент і виділяє формат GIF саме для цієї мети. GIF-файли – це швидший спосіб використання медіа, і він не повинен обмежуватися лише відео. Tall Tweets — це веб-додаток, який дозволяє конвертувати презентацію Google Slides у GIF. Ви можете завантажити GIF або розмістити його в Twitter.

Презентація в GIF

Відвідати Високі твіти та увійдіть у свій обліковий запис Google. Натисніть кнопку Вибрати презентацію.

Виберіть презентацію, яку потрібно перетворити на GIF. Виберіть ширину GIF. Ви можете вибрати ширину, і Високі твіти відповідно відрегулюють висоту. Далі виберіть тривалість, протягом якої кожен слайд повинен «відтворюватися» у GIF. Вкажіть тривалість у секундах, наприклад, 1, 1,5, 2 секунди тощо. Нарешті, введіть порядок відтворення слайдів.

  6 найкращих похідних інструментів Ubuntu для перевірки

Якщо ви хочете, щоб усі слайди відтворювалися в їх поточному порядку, просто введіть номер кожного слайда через кому. Якщо ви хочете виключити слайд з остаточного GIF-файлу, пропустіть його під час введення замовлення. Наприклад, якщо ви введете 1,2,4,5, слайд номер 3 буде пропущено. Щоб змінити порядок відтворення слайдів, введіть їх номер у порядку спадання, наприклад, введіть 5,4,3,2,1.

Коли ви закінчите, натисніть кнопку «Створити GIF». Ви можете розмістити остаточний GIF або завантажити його. Ось як вийшла наша тестова презентація.

GIF високої якості, і ви можете повернутися назад і відредагувати його, якщо хочете. Tall Tweets не зберігає копію вашої презентації, тому, якщо ви перейдете зі сторінки редагування, ви не зможете вносити жодних змін у GIF. Не те, щоб це проблема. Створення GIF-файлу за допомогою високих твітів неймовірно легко, і єдина стомлива частина — це введення порядку слайдів, який, якщо ви хочете відтворити всі слайди в їх поточному порядку, видається непотрібним, але це, в кращому випадку, непотрібне. Якщо ви коли-небудь переживали, що ваша презентація може бути плагіатом або неправомірним використанням, ви можете поділитися нею як GIF.

  Що означає «IDGI» і як ви його використовуєте?

Презентація PowerPoint у форматі GIF

Строго кажучи, цей інструмент працює лише з Google Slides, але Google Slides може імпортувати файл PPTX. Певне форматування порушується, наприклад, ваші анімації будуть втрачені, але ви не повинні використовувати їх у презентації. Крім того, і це займе значний час, ви можете відтворити свою презентацію PowerPoint у Google Slides, а потім перетворити презентацію у GIF за допомогою Tall Tweets.