Як перетворити наявний Amazon Echo на дитяче видання

Amazon пропонує а Дитяче видання Echo Dot за 70 доларів з інтегрованим батьківським контролем. Але ви можете перетворити будь-який Amazon Echo на модель «Дитяче видання» та отримати ті самі зручні для дітей функції.

Діти вивчають технології так само швидко, як вони ростуть

Alexa чудово підходить для відповідей на запитання, прослуховування музики, керування розумним будинком та розповіді іноді гідних стогін жартів. Як тільки ваші діти зможуть вимовляти досить добре, вони почнуть використовувати Ехо за дуже короткий час — можливо, навіть швидше, ніж ви!

Ваш малюк може попросити Echo в своїй кімнаті, але це викликає проблеми. Вам потрібно контролювати те, що вони можуть почути, яку музику вони можуть грати та коли вони можуть використовувати свій Echo. Чіткі й наявні обмеження та помірність є наріжними каменями батьківства, і технології не є винятком. Amazon побачив цю потребу (і, чесно кажучи, цю можливість для бізнесу) і представив Echo Kid’s Edition.

  Як відключити автоматичне оновлення вкладки в Chrome

Цей Echo має батьківський контроль, який дозволяє обмежувати час і вміст. З Amazon Батьківська інформаційна панель, ви можете запобігти використанню Echo під час сну або занадто рано вдень. Ви можете встановити вікові обмеження для вмісту та скасувати доступ до розумного дому.

Видання для дітей коштує додатково

Але Echo Kid’s Edition коштує 70 доларів, на відміну від 50 доларів за один стандартний Echo Dot. Ці додаткові 20 доларів дають вам кейс і річну підписку на FreeTime Unlimited, яка пропонує радіо без реклами та сотні дитячих книжок. Якщо у вас є планшет, ви також отримаєте доступ до фільмів і телешоу для дітей. Після цього безкоштовного року FreeTime Unlimited становить 2,99 доларів США на місяць.

Якщо ви не хочете FreeTime Unlimited, то ви платите 20 доларів за кейс. Echo Dots — це не пристрої, які ви берете з собою або навіть берете з будь-якої причини. Захисний футляр не потрібен, але якщо ви його хочете, ви можете взяти його барвистий футляр приблизно за 9 доларів. На жаль, Echo Kid’s Edition також є другим поколінням Echo, тому ви навіть доплачуєте за старі технології.

  Як взяти участь у заході «Animal Crossing: New Horizons», присвяченому Дню природи

Часто ви можете придбати Kid’s Edition за угодою «два за одну» — ви все одно витратите 70 доларів, але принаймні ви отримаєте дві одиниці, завдяки чому вартість кожного буде нижчою, ніж поточний Echo Dot. Знову ж таки, Amazon іноді продає Echo Dot за 20 або 30 доларів.

Якщо у вас вже є запасний пристрій Echo — або ви просто хочете заощадити кілька доларів — подумайте про перетворення стандартного пристрою Echo на модель Kid’s Edition. Найкраще, це буде працювати з повнорозмірним Echo; це не обов’язково має бути точка. Якщо ваші діти люблять музику, ви можете надати їм кращий звук із коробки, не підключаючи додаткові динаміки.

Як перетворити наявне Echo на дитяче видання

Відкрийте програму Alexa і торкніться «Пристрої» у нижньому правому куті.

Торкніться «Echo & Alexa».

Прокрутіть до відлуння, яке потрібно конвертувати, і торкніться його назви.

Додаток Alexa з коробкою навколо

Прокрутіть вниз, щоб знайти «FreeTime» і торкніться його.

Додаток Alexa з коробкою навколо

Торкніться перемикача праворуч від «Вимкнено».

Торкніться «Налаштувати Amazon FreeTime» унизу екрана.

Якщо ви ще не налаштували дитину на вільний час, вам буде запропоновано додати її. Введіть ім’я, стать, дату народження, виберіть піктограму, а потім натисніть «Додати дитину».

  Проведіть відеоконференцію, де нікому не потрібен обліковий запис

Якщо у вас є ще дітей, які потрібно додати, натисніть «Додати дитину» та повторіть процес. Коли всіх буде додано, натисніть «Продовжити».

Увійдіть у свій обліковий запис Amazon, введіть текстовий код підтвердження, прочитайте текст згоди батьків, а потім натисніть «Я згоден».

Прокрутіть список параметрів і вимкніть будь-які функції, до яких не хочете мати доступ і ваша дитина, унизу списку натисніть «Продовжити».

Якщо ви хочете спробувати пробну версію FreeTime Unlimited, торкніться «Розпочніть безкоштовну 1-місячну пробну версію», інакше натисніть «Скасувати».

Торкніться «X» у верхньому правому куті, щоб закрити вступне відео.

Ви можете змінити обмеження за часом і віком за допомогою програми, але легше перейти до Amazon Батьківська інформаційна панель замість цього.

Після того, як ви ввійдете, натисніть опцію, яку потрібно змінити, наприклад «Встановити щоденні обмеження часу».

Потім налаштуйте відповідні налаштування. У випадку з обмеженнями часу ви можете вмикати та вимикати ліміти, а також встановлювати час, коли Echo вимикається, а коли знову вмикається. Ви навіть можете змінити налаштування для вихідних і робочих днів.

Коли все буде налаштовано відповідно до ваших уподобань, прийшов час здивувати дитину новим Echo. Якщо ви все-таки вирішите, що хочете FreeTime Unlimited, ви завжди можете підписатися на нього пізніше.