Як перетворити зображення у формат PNG

Categories:

Файли PNG – це чудовий спосіб зберігати зображення (наприклад, логотипи), які потребують прозорості та вицвітання. Вони роблять це при цьому, зберігаючи свій первісний вигляд на будь-якому кольоровому фоні. Ми розглянемо кілька способів конвертувати зображення у формат PNG.

Що таке файл PNG?

PNG, або Portable Network Graphics, є популярним форматом зображень, який використовується в інтернет-графіці через його здатність підтримувати прозорість у браузерах. Вперше він був розроблений у 1990-х роках як відкрита альтернатива GIF, яка використовує власний алгоритм стиснення. PNG безкоштовний.

PNG підтримує 8-розрядний і 24-розрядний колір, так само, як GIF і JPG відповідно. Вони також вважаються файлами без втрат, а це означає, що їх якість не погіршиться, незалежно від того, скільки разів ви відкриваєте та зберігаєте файл.

Як перетворити зображення в PNG

Однією з основних переваг PNG перед такими форматами, як JPG або GIF, є те, що PNG є форматом без втрат з підтримкою 24-бітного кольору. Якщо ви конвертуєте з JPG, враховуйте, що файли JPG є файлами з втратами і можуть втратити деяку якість від початкового стиснення. Однак, оскільки PNG не має втрат, ваш файл не втратить подальшої якості, коли ви знову відкриваєте або зберігаєте зображення.

  5 найкращих функцій Microsoft Teams для онлайн-зустрічей

Є два основні способи конвертувати зображення у формат PNG. Ви можете використовувати програму для перегляду зображень на своєму комп’ютері або скористатися одним із багатьох сайтів перетворення файлів, доступних в Інтернеті.

Перетворення зображення за допомогою Windows

Я знаю, що ми багато говоримо про це, і ви, можливо, втомитеся від цього чути, але IrfanView — одна з найкращих безкоштовних програм для перегляду зображень у Windows. Період. Ви можете виконати те саме перетворення, яке ми збираємося показати вам у більшості редакторів (включаючи Paint), але ми збираємося використовувати IrfanView для нашого прикладу.

Відкрийте зображення, яке потрібно перетворити в PNG, натиснувши Файл > Відкрити.

Перейдіть до свого зображення, а потім натисніть «Відкрити».

Відкривши файл, натисніть Файл > Зберегти як.

У наступному вікні переконайтеся, що ви вибрали PNG зі спадного списку форматів, а потім натисніть «Зберегти».

  Як додавати та редагувати метадані в Photoshop

За замовчуванням рівень стиснення встановлений на «Найкращий», але якщо ви хочете трохи більше контролювати стиснення вашого файлу, тоді у вікні «Параметри збереження» є кілька додаткових, які потрібно перевірити. Зміна ступеня стиснення визначить розмір файлу, чим більше число, тим менше стиснення буде використано під час збереження вашого зображення.

Перетворення зображення за допомогою Mac

У Mac попередньо встановлено попередній перегляд, який ви можете використовувати не тільки для перегляду файлів зображень. Це чудова програма для редагування зображень, здатна обрізати, змінювати розміри та конвертувати файли.

Відкрийте зображення в попередньому перегляді, клацнувши файл правою кнопкою миші, а потім вибравши Відкрити за допомогою > Попередній перегляд.

У попередньому перегляді перейдіть до Файл > Експорт.

У вікні, що з’явиться, переконайтеся, що ви вибрали PNG як формат файлу. Перейменуйте файл, якщо хочете, а потім натисніть «Зберегти».

Перетворення зображення онлайн

Якщо ви віддаєте перевагу використовувати онлайн-сайт для перетворення файлів замість настільного додатка, то шукайте далі Convertimage.net. Це сайт, присвячений перетворенню зображень, а не лише PNG, при цьому пам’ятаючи про вашу конфіденційність. ConvertImage не публікує та не зберігає ваші файли довше 15 хвилин, видаляючи їх із серверів після обробки.

  Що таке драйвери обладнання та чому вони викликають так багато проблем?

Спочатку виберіть вихідний формат, у якому ви хочете зберегти зображення.

Далі натисніть «Виберіть своє зображення».

Перейдіть до зображення, яке потрібно конвертувати, а потім натисніть «Відкрити». Зверніть увагу, що максимальний розмір зображень становить 24,41 МБ.

Тепер все, що вам потрібно зробити, це погодитися з їхніми умовами використання, а потім натиснути «Перетворити це зображення».

На наступній сторінці, після того, як ваше зображення буде завантажено та перетворено, натисніть «Завантажити зображення», і ваш PNG буде збережено в папці завантажень вашого браузера.

Це воно! Ви успішно конвертували свої зображення у формат PNG.