techukraine.net techukraine.net Як перетворити вашу PSP на емулятор Game Boy

Як перетворити вашу PSP на емулятор Game Boy

| | 0 Comments| 4:45 PM
Categories:

Sony PSP — це легендарна частина ігрового обладнання. Що робить його ще дивовижнішим, так це те, що ви можете зробити, щоб змінити його та отримати від нього більше.

Емулятори — це чудовий спосіб отримати максимум від вашої старої PSP, оскільки окрім гри в ігри PSP, ігри Game Boy особливо добре працюють на PSP, тому це ідеальна платформа для емуляції.

Sony PSP — чудова платформа для емуляції

Часто вважають, що Sony PlayStation Portable випередила свій час. Він мав чудовий форм-фактор, пристойно потужні внутрішні пристрої та міг бути цілим медіа-центром у крихітній упаковці. Навіть PS Vita зазнала невдачі та не змогла відповідати PSP.

Оскільки це набагато потужніше апаратне забезпечення попереднього покоління, PSP може легко емулювати такі платформи, як усі версії Game Boy, Nintendo 64, SNES, GameCube і навіть деякі ігри для PS1 та PS2.

Автор зображення: Джет Борха

Ви можете придбати щось на зразок Retroid Pocket 3+ за 149 доларів, але вживаних PSP досить багато, і старі пристрої можна легко придбати за невелику ціну. Звичайно, Pocket 3+ є досить потужним і може грати у складні 3D-ігри для PS2, які не може PSP.

Якщо у вас є стара PSP або ви можете придбати її за низьку ціну, емуляція — це чудовий спосіб максимально використати її та грати на кількох ретро-платформах на одному зручному портативному комп’ютері. Хоча на Android є чудові емулятори, фізичний пристрій просто робить роботу набагато кращою.

Як емулювати Game Boy Games на вашій PSP

У цій статті ми зосередимося на емуляції Game Boy, оскільки це одна з найпростіших платформ для запуску на PSP. Багато з цих кроків все ще застосовуватимуться до інших платформ, оскільки програма, яку ми будемо використовувати, уже має багато вбудованих платформ. Давайте перетворимо вашу PSP на Game Boy.

  12 порад технічної підтримки сім'ї на свята

Відмова від відповідальності

Встановлення спеціального програмного забезпечення не є джейлбрейком. Однак ми не схвалюємо піратство та не заохочуємо вас до незаконного доступу до захищеного авторським правом вмісту, такого як ПЗУ. Будь ласка, використовуйте копії та резервні копії ігор, які у вас уже є, і не використовуйте перерозповсюджений захищений авторським правом вміст з Інтернету.

Крок 1. Завантажте спеціальну мікропрограму та налаштуйте свою PSP

Перш ніж ми заглибимося далі в цей крок, вам потрібно буде оновити свою PSP до версії 6.61. Оновлення вашої PSP виходить за рамки цієї статті, але оновлення вашої PSP виконується за тими самими кроками, що й інсталяція спеціальної мікропрограми. Ви також можете швидко переглянути, як оновити свою PSP у відео вище.

По-перше, попрямуйте до Веб-сайт PSPunk і перейдіть на вкладку вашої моделі PSP. Ви захочете завантажити файли 6.61 Pro C2 і Infinity v2.0.3.

Ми не можемо просто необережно вставити ці завантажені файли у вашу PSP. PSP покладаються на систему структури папок і не можуть розпізнати файли лише тому, що вони знаходяться на картці пам’яті Memory Stick.

Для Infinity дотримуйтеся цієї структури папок: PSP/GAME/UPDATE. Якщо папка UPDATE уже існує, пропустіть цей крок.

У папку UPDATE перенесіть файл EBOOT.PBP із файлу Infinity ZIP, як на зображенні вище. Обов’язково виберіть файл у папці pspgo, якщо у вас є PSP GO. В іншому випадку виберіть файл у стандартній папці.

  Що таке затримка, TTFB, смуга пропускання та пропускна здатність?

Поверніться на один рівень у структурі папок у папку GAME та перенесіть туди папку PROUPDATE.

Крок 2. Встановіть мікропрограми Infinity та Pro C2 на вашу PSP

Pro C2 — це спеціальна прошивка, а Infinity допомагає прошивці залишатися стабільною, тож вам не потрібно встановлювати прошивку кожного разу, коли ви перезавантажуєте свою PSP. Оскільки вони йдуть разом і виконують однакові кроки, ми просто помістимо їх в один розділ.

Спочатку ми почнемо з Infinity; увімкніть свою PSP і перейдіть до Гра > Memory Stick. Знайдіть мініатюру Infinity 2 і виберіть її.

Коли ви відкриєте Infinity, вам потрібно буде встановити його, натиснувши X на вашій PSP. Після завершення встановлення вам буде запропоновано перезавантажити вашу PSP.

Після перезавантаження вашої PSP тепер ми можемо встановити спеціальну мікропрограму. Для цього знову перейдіть до Game на вашій PSP і виберіть мініатюру Pro C2.

Після запуску ви побачите маленький текст у верхньому лівому куті вашої PSP. Усе, що вам зараз потрібно зробити, це натиснути X, щоб виконати встановлення мікропрограми. Після інсталяції натисніть X ще раз, щоб перезавантажити PSP і запустити спеціальну мікропрограму.

Крок 3. Зробіть спеціальну мікропрограму PSP постійною

Тепер, коли ви перебуваєте в користувацькій мікропрограмі, вам потрібно буде зробити її постійною за допомогою Infinity. Якщо ви цього не зробите, перезавантаження вашої PSP поверне її до офіційної мікропрограми.

Щоб зробити спеціальну мікропрограму постійною, відкрийте Infinity. Відкривши Infinity, натисніть ліворуч на D-Pad. Виберіть PRO CFW від Coldbird. Ви дізнаєтесь, чи ви вибрали його, коли побачите зірочку біля тексту.

Натисніть праворуч на D-Pad, щоб повернутися до головного екрана Infinity, і натисніть кнопку Home на PSP, щоб вийти.

Ви можете перевірити, чи встановлено нестандартне мікропрограмне забезпечення, перейшовши в Налаштування > Налаштування системи > Інформація про систему. Ви повинні побачити символ нескінченності поруч із номером версії вашого системного програмного забезпечення.

  Що таке RDP? Вступний посібник

Крок 4: Налаштуйте RetroArch

Тепер, коли на вашій PSP встановлено нестандартне мікропрограмне забезпечення, ви можете почати встановлення емулятора. У нашому випадку ми будемо використовувати RetroArch, оскільки його легко завантажити та запустити.

По-перше, попрямуйте до Сторінка завантажень RetroArch. Прокрутіть вниз, доки не знайдете емулятор PSP, і натисніть «Завантажити».

Завантаживши RetroArch, підключіть свою PSP, відкрийте ZIP-файл RetroArch і перемістіть папку retroarch у папку PSP/GAME на PSP.

Від’єднайте свою PSP і перейдіть до Гра > Memory Stick. Ви повинні побачити мініатюру RetroArch, додану. Запустіть RetroArch, щоб він створив нові папки у вашій PSP. У цих нових папках ви розміщуєте свої ігри, ядра емулятора, конфігурації тощо. Тепер ви можете вийти з RetroArch і знову підключити його до свого комп’ютера, щоб додати свої легально отримані ігри.

Переміщуючи ігри на свою PSP для запуску RetroArch, помістіть їх у папку PSP/RETROARCH/DOWNLOADS, і ви побачите їх у розділі завантажень, вибравши «Завантажити вміст RetroArch» на своїй PSP.

Стара платформа для гри на старих платформах

Перша PSP була випущена в 2004 році, але вона значно випередила свій час. Той факт, що він може грати на кількох ретро-платформах, незважаючи на те, що сам по собі вважається ретро, ​​досить вражає.

Ви можете придбати вживану PSP за недорого та мати можливість грати на ній у ігри PSP, але ви також можете легко насолоджуватися класичними 2D-іграми з інших платформ. Просто уникайте вимогливих 3D-ігор, оскільки вони починають боротися з ними.