Як перенести свій профіль Netflix в інший обліковий запис

Netflix є однією з найбільших потокових платформ у світі з понад 200 мільйонами передплатників. Але зростання сповільнилося, і компанія навіть втратила масу передплатників у 2022 році через конкуренцію з боку Disney+, HBO Max, Apple TV Plus та інших. Щоб виправити це, Netflix зараз активно працює над проблемою спільного доступу до паролів на своїй платформі, щоб усунути халявників, підштовхнувши їх до створення власних облікових записів. Або вони можуть сплатити невелику плату за використання того самого облікового запису, що й раніше, і вважатися членом цієї родини. Для тих, хто обирає перше та отримує власні облікові записи, Netflix запровадив нову функцію «перенесення профілю», щоб не залишати вас безпідставно. У цьому посібнику ми покажемо вам, як перенести свій профіль Netflix з існуючого облікового запису в інший. Отже, давайте подивимося, як ви можете перемістити свій профіль Netflix і зберегти свої рекомендації недоторканими.

Перенесення профілю Netflix в інший обліковий запис (2022)

У цьому посібнику ми пояснили кожну складну деталь нової функції передачі профілю на Netflix. Але якщо ви не хочете дозволяти перенесення профілів у своєму обліковому записі, ми також поділилися, як вимкнути цю функцію. Ви можете використовувати таблицю нижче, щоб перейти до дії, яку ви хочете виконати під час використання цієї функції.

Що таке функція «Перенести профіль» на Netflix?

Доповненням до технологічного арсеналу Netflix є передача профілів. Цю функцію, запущену в середині жовтня 2022 року, було розроблено, щоб полегшити користувачам створення нового облікового запису, не втрачаючи дорогоцінну історію переглядів і рекомендації. Як описується в офіційній публікації в блозі, «Передача профілю» — це «функція, яка дозволяє людям, які використовують ваш обліковий запис, передавати профіль — зберігаючи персоналізовані рекомендації, історію переглядів, мій список, збережені ігри та інші налаштування — коли вони починають власний [Netflix] членство».

Функція передачі профілю доступна всім користувачам Netflix у всьому світі. Але навіщо Netflix потрібна функція передачі профілю, запитаєте ви? Що ж, на це запитання є подвійна відповідь. Дозволь пояснити.

По-перше, офіційне обґрунтування існування функції передачі профілю, наведене Netflix, є 100% дійсним. Ви не хочете ділитися обліковим записом, коли змінюєте домогосподарства, припиняєте стосунки або близькі до того, що вас виключать з облікового запису іншого. По-друге, головним мотивом для компанії додати таку функцію є боротьба з обміном паролями між друзями та родиною.

Netflix підтвердив, що він попросить вас сплатити додаткові збори, щоб надати доступ до облікового запису іншим особам за межами вашої родини. І якщо ви не бажаєте цього робити, тим, хто має спільний обліковий запис з вами, потрібно отримати власну підписку на Netflix. Отже, зрештою, мета функції передачі профілю полягає в тому, щоб дати користувачам можливість зберегти свої рекомендації та вподобання, коли вони змушені платити гроші за новий обліковий запис. І що ж, у наведених нижче кроках ви побачите, що перенесення профілю працює відповідно до реклами, так що це добре.

  Очищення Google Music видаляє всі картки з пропозиціями з Google Music [Firefox]

Що потрібно знати перед передачею профілю Netflix

Тепер не забігайте наперед. Вам потрібно пам’ятати кілька речей, перш ніж вирішите перенести свій профіль Netflix і зареєструвати новий обліковий запис.

1. По-перше, вам потрібно знати, яка вся інформація з вашого наявного профілю переміститься в новий. У вашому новому профілі Netflix такі елементи будуть скопійовані з оригінального:

 • Назва та значок профілю
 • Перегляд історії та рейтингів
 • Рекомендації та список спостереження
 • Усі налаштування, включаючи відтворення, субтитри тощо
 • Збережені ігри та опис гри (видалено з оригінального профілю)

2. Наступна важлива річ, про яку слід пам’ятати, це те, що ви не можете переміщувати профілі, захищені PIN-кодом. Вам потрібно буде вимкнути блокування профілю, щоб розпочати процес передачі. Крім того, ви не можете перенести профіль Kids до нового облікового запису Netflix.

3. Коли ви завершите процес перенесення, Netflix не видалить вихідний профіль із наявного облікового запису Netflix. Початковий профіль існуватиме як резервний, але власник облікового запису може будь-коли видалити його.

4. Жодна платіжна інформація не буде обмінюватися під час передачі профілю. Вам потрібно буде додати нові платіжні реквізити під час процесу переказу, як описано нижче.

5. Передача профілю Netflix підтримується лише на офіційному веб-сайті, а не в мобільних або настільних програмах. Вам потрібно отримати доступ до налаштувань облікового запису в браузері на комп’ютері, телефоні чи планшеті.

Як перенести профіль Netflix до нового облікового запису

Ознайомившись із основами, ви готові перенести свій профіль Netflix до нового облікового запису. Ось кроки, які вам потрібно виконати:

 • Відкрийте Netflix і перейдіть до свого профілю. Потім натисніть зображення свого профілю у верхньому правому куті та виберіть опцію «Перенести профіль» у спадному меню.

 • Крім того, натисніть зображення свого профілю та перейдіть до налаштувань «Обліковий запис». Потім розгорніть свій профіль у розділі «Профіль і батьківський контроль», щоб знайти опцію «Перенести цей профіль». Натисніть «Перенести», щоб продовжити.
 • Тоді Netflix покаже вам ту саму розмову, яку ми робили в розділі «Що пам’ятати» вище. Натисніть «Далі» та введіть нову адресу електронної пошти та пароль, щоб налаштувати свій індивідуальний обліковий запис. Знову натисніть «Далі».

Екран перенесення профілю Netflix новий обліковий запис

Примітка. Якщо ви не впевнені, який план вибрати, або маєте сумніви щодо переходу на новий обліковий запис, ви можете призупинити процес перенесення профілю Netflix у цей момент і завершити його пізніше. Просто натисніть «Завершити пізніше» у верхньому правому куті.

 • Після цього введіть дані своєї кредитної картки, щоб «Почати членство» для вашого нового облікового запису Netflix.

 • І вуаля, ви успішно створили новий обліковий запис Netflix і можете почати його налаштування для завершення передачі профілю. По-перше, вам потрібно ввести свій номер телефону, який стане в нагоді, якщо ви забудете пароль і вам знадобиться змінити пароль свого облікового запису Netflix, щоб відновити його.

 • Потім вам потрібно повідомити Netflix про свої налаштування пристрою. Мовляв, я збираюся транслювати Netflix на комп’ютері та мобільному.

 • Далі, якщо ви плануєте поділитися своїм новим членством у Netflix з іншими членами родини, ви можете створити для них додаткові профілі під час самого процесу передачі.

Примітка. Як зазначає Netflix на цьому знімку екрана, ви можете ділитися обліковим записом лише з людьми, з якими живете. Хоча зараз це може бути неправдою, оскільки обмін паролями є шаленим, функція передачі профілю була розроблена, щоб згладити процес передачі даних і можливість налаштувати свій власний окремий обліковий запис (якщо ви не хочете платити додатково за пароль). спільний доступ).

  Як додати Календар Google до Outlook

 • Нарешті, вам потрібно встановити параметри мови вмісту, що було б зайвим у вашому випадку, оскільки ви вже перемістили свої рекомендації зі свого старого профілю.

 • І це все. Netflix займе кілька хвилин, щоб налаштувати ваш обліковий запис і відобразити екран вибору профілю. Тут ви можете побачити, що моє ім’я та піктограму профілю було перенесено. Крім того, коли ви відкриваєте профіль, у верхній частині ви побачите повідомлення «Перенесення завершено».

Примітка. Для тих, хто цікавиться, як перенести обліковий запис Netflix на іншу електронну адресу, нова функція «Перенести профіль» робить саме це. У цьому посібнику ми пояснили цей процес крок за кроком.

 • Крім того, власник оригінального облікового запису отримає повідомлення електронною поштою про те, що ви перенесли свій профіль до нового облікового запису. Тепер вони самі вирішують зберегти резервну копію вашого профілю або видалити його.

Як перенести профіль Netflix до наявного облікового запису

Тепер одне з найпоширеніших запитань більшості користувачів Netflix: чи можу я перенести свій профіль до наявного облікового запису Netflix? Наприклад, чи можу я перемістити свій профіль в інший обліковий запис, який належить моїм друзям, сестрі чи родичам? Ну, на жаль, відповідь – ні. Ви не можете використовувати цю функцію, щоб «перенести профіль до існуючого облікового запису», — повідомляє Netflix офіційна сторінка підтримки.

Хоча Netflix уже згадував, що це неможливо на його сторінці підтримки, я хотів перевірити їхнє твердження та підтвердити це незалежно. Тож я спробував перемістити свій профіль до облікового запису моєї сестри та отримав повідомлення про помилку: «Ця електронна адреса вже використовується. Ви можете мати інший обліковий запис Netflix за допомогою цієї електронної пошти».

Тепер, якщо ви вводите електронну адресу, яку ви впевнені, що ніколи не використовували для створення облікового запису Netflix, ми пропонуємо перевірити цей офіційний сторінку підтримки для інформації щодо усунення несправностей.

Підводячи підсумок, я б сказав, що функція передачі профілю працює добре, але вона не дуже продумана. Це абсурд, що Netflix не дозволяє перенести ваш профіль на існуючий обліковий запис. Уявіть собі, досі я ділився обліковим записом Netflix зі своїми друзями, але вирішив перескочити, щоб приєднатися до облікового запису батьків, щоб мені не довелося платити додатково за обмін паролем. Але я не можу, оскільки функція передачі профілю не підтримує це. Мені потрібно буде отримати власний новий обліковий запис Netflix, щоб уникнути тягаря придушення обміну паролями.

Крім того, це не те, що всі члени сім’ї завжди будуть жити під одним дахом. Тож вам у будь-якому випадку доведеться платити додаткові збори за спільний доступ до облікового запису Netflix у сім’ї, якщо ви живете окремо, що не має сенсу. Це аргумент, який неодноразово згадувався, але, здається, не був почутий.

Завдяки цим аргументам функції передачі профілю та спільного доступу до пароля виглядають, як захват грошей. Але компанія не зважає на критику та рухається вперед повною швидкістю, плануючи запровадити плату за обмін паролями облікового запису на початку 2023 року. Netflix втрачає передплатників, перше зниження (~200 000 користувачів) було зареєстровано на початку квітня. 2022 р. і перебуває під тиском виконання. Домінування компанії в потоковому просторі атакують такі конкуренти, як Disney+, HBO Max, Hulu, Apple TV+ та інші. Тож Netflix намагається викручувати гроші у своїх лояльних клієнтів.

  Як синхронізувати параметри about:config за допомогою Firefox Sync

Примітка. Якщо вас не влаштовує позиція Netflix щодо спільного доступу до облікових записів або те, як вони вирішують цю проблему, ви можете скасувати підписку на Netflix або видалити обліковий запис Netflix. Тут ми пов’язали обидва посібники з покроковими інструкціями.

Як вимкнути або ввімкнути передачу профілю Netflix

Функція передачі профілю ввімкнена за умовчанням для всіх облікових записів у всьому світі. Однак якщо ви хочете вимкнути передачу профілів у своєму обліковому записі Netflix, це можна зробити. Щоб дізнатися, як це зробити, виконайте наведені нижче дії.

 • Спочатку наведіть курсор на значок свого профілю вгорі праворуч. Потім перейдіть до налаштувань «Обліковий запис».

 • У розділі «Налаштування» ви побачите нову опцію «Вимкнути передачу профілю». Натисніть на нього.

 • На наступній сторінці натисніть кнопку «Вимкнути передачу профілю», щоб вимкнути цю функцію в обліковому записі Netflix. Тепер усі користувачі спільного облікового запису не зможуть перемістити свої профілі в новий обліковий запис.

 • Якщо ви коли-небудь забажаєте ввімкнути перенесення профілів (або ваші друзі також можуть це зробити, оскільки ви поділилися з ними паролем облікового запису), знову перейдіть до налаштувань облікового запису. Потім виберіть опцію «Увімкнути передачу профілю».

 • На наступній сторінці натисніть кнопку «Дозволити», щоб знову ввімкнути перенесення профілів. Але тут є підступ, тому прочитайте наступний пункт.

 • Функція передачі профілю вмикається не відразу, вам потрібно зачекати 2 дні, щоб вона знову стала доступною для використання. Однак, якщо ви бажаєте перемістити профілі, прочитайте наступний пункт.

 • Якщо ви не бажаєте чекати два дні, перейдіть до свого зареєстрованого облікового запису електронної пошти та знайдіть повідомлення від Netflix «Перенесення профілів незабаром». Потім натисніть кнопку «Увімкнути миттєво», щоб почати використовувати цю функцію та перенести свій профіль Netflix в інший обліковий запис.

Питання що часто задаються

Що станеться, якщо я вимкну передачу профілю на Netflix?

Якщо ви вимкнете функцію передачі профілю на Netflix, ви не зможете перемістити профіль зі свого облікового запису в інший. Однак якщо ви вже перенесли профіль Netflix, зміни не вплинуть на нього. Крім того, ви можете будь-коли ввімкнути перенесення профілів через налаштування. Ми детально описали процес у цьому посібнику, тож швидко прочитайте його.

Перенесіть рекомендації Netflix до нового облікового запису

Якщо ви хочете отримати окрему підписку на Netflix, функція передачі профілю, безсумнівно, є зручною функцією. Завдяки цій функції ви не втратите свою історію, рекомендації та список перегляду. Крім того, ця функція може бути не дуже корисною в нинішньому стані, але ми побачимо, що вона буде використовуватися широко, коли наступного року почне діяти репресія щодо обміну паролями. Тим часом Netflix має переглянути свою стратегію та знайти рішення, яке принаймні дозволить сім’ям, які живуть окремо, мати спільний обліковий запис. Їм не потрібно платити за індивідуальні рахунки.