Як перенести свою криптовалюту з Robinhood на захищений гаманець

| | 0 Comments| 7:59 AM
Categories:

Robinhood пропонує дивовижну платформу для початку інвестування в акції та криптовалюту, але вона не пропонує таких же переваг, як багато інших крипто-гаманців. На щастя, перенесення вашої криптовалюти з Robinhood на захищений зовнішній крипто-гаманець є простим процесом.

Як перенести криптовалюту з Robinhood на захищений гаманець

Перш ніж ви зможете перенести криптовалюту з Robinhood в інший криптогаманець, вам потрібно буде підтвердити свою особу, додати 2FA (двофакторну автентифікацію) до свого облікового запису Robinhood і визначити адресу цільового гаманця.

1. Підтвердьте свою особу та додайте 2FA

Robinhood вимагає від користувачів підтвердити свою особу та додати 2FA до свого облікового запису перед перенесенням криптовалюти на зовнішній гаманець. Ці вимоги існують з кількох причин. Важливо те, що вони гарантують, що ваша криптовалюта не буде передана та викрадена шахрайським шляхом. Ви можете отримати доступ до підказки для підтвердження своєї особи, перейшовши на вкладку «Криптовалюта», вибравши свою криптовалюту, натиснувши піктограму зі стрілкою спадного меню в крайньому правому куті сторінки та вибравши «Надіслати й отримати».

  Що вам потрібно знати

Для підтвердження Robinhood просить завантажити фото кожної сторони вашого офіційного посвідчення особи (наприклад, паспорта чи водійських прав). На жаль, цей крок може бути затримкою на багатьох телефонах — можливо, вам доведеться кілька разів спробувати, перш ніж ви отримаєте гарне зображення. Перевірка зазвичай відбувається майже миттєво, але вам може знадобитися почекати до п’яти робочих днів.

2FA набагато простіше додати до свого облікового запису Robinhood. Ви можете додати 2FA, перейшовши в обліковий запис > Налаштування > Безпека та конфіденційність > Двофакторна автентифікація. Як мінімум вам знадобиться автентифікація через SMS (але є багато інших типів 2FA). Крім того, ви можете вибрати між підтвердженням пристрою (push-сповіщення) і додатком Authenticator як додатковим методом 2FA.

Якщо ви користуєтеся програмою автентифікації, збережіть її аварійний резервний код у кількох місцях — якщо ви втратите аварійний резервний код і автентифікатор, можливо, ви не зможете його обійти!

2. Визначте адресу свого гаманця

Далі вам потрібно буде знайти адресу свого криптогаманця (захищеного гаманця, на який ви хочете надіслати криптовалюту). Зазвичай ви можете знайти адресу свого гаманця в розділі «Отримати кошти», хоча точне розташування може відрізнятися залежно від програми гаманця. Якщо у вас є апаратний гаманець, вам потрібно буде підключити його та отримати доступ до інтерфейсу, щоб знайти адресу.

  10 онлайн-додатків для опитування, щоб заробити гроші

3. Перенесіть криптовалюту з Robinhood

Тепер, коли ви додали захист до свого облікового запису та визначили адресу свого гаманця, ви готові передати свою криптовалюту. Увійдіть у свій обліковий запис Robinhood і натисніть вкладку Crypto. Далі виберіть криптовалюту, яку ви хочете переказати. Виберіть піктограму зі стрілкою спадного меню в правій частині сторінки, а потім виберіть «Надіслати й отримати».

З’явиться кілька підказок. Виберіть валюту, яку ви бажаєте використовувати для визначення суми переказу (долари США або криптоодиниці), і введіть суму, яку ви хочете надіслати. Далі вставте адресу зовнішнього гаманця в поле «Надіслати». Нарешті, перегляньте переказ і підтвердьте, що ви хочете надіслати свою криптовалюту. Ви повинні побачити, як криптовалюта з’явиться у вашому зовнішньому гаманці всього за кілька хвилин.

  Чому я все ще використовую старий PowerPC Mac у 2020 році

Зрозумійте ліміти криптовалют Robinhood

Robinhood застосовує кілька обмежень до вашого крипто-рахунку. Ви можете переказати криптовалюту на суму до 5000 доларів США за один 24-годинний період із лімітом до десяти переказів. Якщо ви скористалися миттєвою покупкою, щоб придбати свою криптовалюту, можливо, вам доведеться дочекатися завершення транзакції, перш ніж її можна буде передавати.

Що стосується комісій, Robinhood наразі не стягує жодної комісії за передачу ваших токенів. Можливо, вам доведеться заплатити невеликі комісії за обробку транзакцій блокчейну. Однак ці комісії називаються платою за мережу. Будь-які відраховані комісії становитимуть номінальну частину вашого загального балансу.

Надійно зберігайте свою криптовалюту

Порівняно з Robinhood безпечні гаманці пропонують чимало переваг. Вони мають зручні функції, легкий доступ і забезпечують вражаючі функції безпеки. Якщо ви хочете безпечно зберігати свої інвестиції, програмні або апаратні гаманці ідеально підійдуть, і вам знадобиться лише кілька хвилин, щоб завантажити в них криптовалюту за допомогою Robinhood.