Як перенести покемонів з Nintendo 3DS на Nintendo Switch

Categories:

Ви можете взяти свого покемона з собою з Nintendo 3DS до Pokémon Sword and Shield на Nintendo Switch, перейшовши з Pokémon Bank у Pokémon Home. Ось як перенести покемонів у Pokémon Sword and Shield.

Як перемістити свого покемона в банк покемонів

Банк покемонів це програма на Nintendo 3DS, де ви можете зберігати своїх покемонів. Пізніше ви можете вилучити їх у свою Nintendo 3DS або перенести в ігри Pokémon нового покоління, як-от Pokémon Sword and Shield на Nintendo Switch. Pokémon Bank – це платна послуга, яка коштує 4,99 доларів США за цілий рік і виставляється щорічно. Ви можете скасувати в будь-який час.

Ви можете зберігати до 3000 покемонів у програмі Pokémon Bank, а перекази з Pokémon Bank (Nintendo 3DS) до Pokémon Home (Nintendo Switch) здійснюються лише в один бік. Після того, як ви перемістили своїх покемонів з Nintendo 3DS до Pokémon Home на Nintendo Switch, ви не зможете перенести їх назад у Pokémon Bank на Nintendo 3DS.

Щоб розпочати, вам знадобиться ігровий картридж Nintendo 3DS Pokémon, вставлений у Nintendo 3DS (або мати цифрове завантаження гри), встановлений на Nintendo 3DS.

Pokémon Bank сумісний з такими іграми:

Покемон Х
Покемон Ю
Покемон Омега Рубін
Покемон Альфа Сапфір
Покемон Сонце
Покемон Місяць
Pokémon Ultra Sun
Покемон Ультра Місяць

Далі завантажте Банк покемонів з Nintendo eShop на вашому Nintendo 3DS. Програму можна завантажити безкоштовно, і ви повинні бути підключені до Інтернету. Під час внесення змін також корисно підключити консоль до адаптера живлення.

Запустіть програму Pokémon Bank із ігровим картриджем Pokémon в слоті або цифровою копією, завантаженою на Nintendo 3DS. Якщо у вас ніколи не було абонементу Pokémon Bank, вам потрібно буде придбати нову або поновити стару підписку. Вам знадобиться абонемент, щоб переміщати Pokémon між Nintendo 3DS і Nintendo Switch, але, на щастя, це дуже дешево, і ви отримуєте скромний період підписки, який не поновлюється автоматично, тому якщо це разова річ , не хвилюйтеся, і якщо ви хочете поновити і зробити це все знову, це легко зробити.

Після запуску Pokémon Bank ви побачите повідомлення «Термін дії вашого перепустки закінчився. Бажаєте придбати новий квиток?» Виберіть «Так». Підписка — це 365-денний квиток за 4,99 доларів США, і ваша підписка буде автоматично скасована через рік.

Вибравши «Покупка» на наступній сторінці, ви можете «Додати кошти» до свого облікового запису Nintendo у розмірі 10 доларів США, 20 доларів США тощо. У вас також є можливість вибрати «Потрібні кошти», що додасть точну необхідну суму для підписки Pokémon Bank і не більше того. Виберіть «Додати необхідні кошти» та натисніть «Так», щоб підтвердити платіж, необхідний для річної підписки.

  Як керувати Xbox One за допомогою Google Assistant

Введіть дані своєї кредитної картки та виберіть «Додати кошти». Ви будете перенаправлені назад до програми Pokémon Bank, і тепер у вас буде повний доступ до функцій Pokémon Bank. Ви можете почати переміщати покемонів у банк покемонів. Виберіть «Використовувати банк покемонів» і, коли на екрані з’явиться бажана назва гри «Покемон», виберіть «Використовувати цю гру».

Тут відображатимуться покемони, які ви зберегли в іграх PC Box, а це означає, що покемонів у вашій поточній групі не можна розмістити сюди, якщо ви не перемістіть їх. Щоб перемістити покемонів зі своєї групи в Pokémon Bank, закрийте програму Pokémon Bank і запустіть гру. Потім перемістіть покемонів у вашій головній групі на ПК, збережіть і закрийте гру, а потім знову відкрийте Pokémon Bank.

Коли у вас є всі покемони, які ви хочете зберігати у своєму банку на вашому PC Box, просто перемістіть їх зі своєї скриньки в Pokémon Bank, вибравши «A» та опустивши їх у банківську коробку. Також дуже важливо пам’ятати, що покемонів у вашій грі з псевдонімами не можна змінити після того, як ви перемістили їх у банк, тому обов’язково змініть будь-які псевдоніми у грі, перш ніж переносити їх! Покемонів із вірусом Pokérus можна успішно перенести без втрати Pokérus. Ви не можете передати яйця в Pokémon Bank.

Завершивши переміщення покемонів у Pokémon Bank, натисніть кнопку «X» на Nintendo 3DS «Зберегти та вийти». Pokémon Sword and Shield не має закінченого національного покемону Pokédex, тому деякі покемони не передадуться.

Подивитися тут для повного списку покемонів, які можна обміняти на Pokémon Sword and Shield. Обов’язково перегляньте Покедекс на острові броні і Покедекс коронної тундри які були додані в кожному розширенні.

Як перемістити покемонів з банку покемонів у будинок покемонів

Після того, як ви перенесли своїх покемонів у Pokémon Bank на Nintendo 3DS, ви можете почати переміщувати цих покемонів у Pokémon Home на Nintendo Switch.

Дім Покемонів це хмарна служба для Nintendo Switch, і додаток також можна отримати на своєму мобільному пристрої. Pokémon Home має преміальний план з можливістю оплати за один місяць (2,99 доларів США), три місяці (4,99 доларів США) або 12 місяців (15,99 доларів США). Ви можете будь-коли скасувати підписку в Nintendo eShop.

Пов’язавши один обліковий запис Nintendo як із версією Nintendo Switch, так і з мобільною версією Pokémon Home, ви зможете отримати доступ до тих самих коробок Pokémon в обох версіях! Пам’ятайте, що тільки покемони присутні в Галар Покедекс можна перемістити в Pokémon Sword and Shield.

Оскільки переміщення покемонів з Pokémon Bank у Pokémon Home є функцією в рамках тарифного плану Premium, ви повинні спочатку придбати тарифний план Pokémon Home Premium, перш ніж ви зможете здійснювати будь-які перекази з Pokémon Bank у Pokémon Home. У план Pokémon Home Premium є кілька унікальних функцій: ви можете перемістити покемонів з Pokémon Bank (Nintendo 3DS), ви можете зберігати до 6000 покемонів, обмінюватися покемонами тощо.

  Як скопіювати знімки екрана Nintendo Switch на Mac через USB

Ви можете придбати преміальний план у програмі Pokémon Home на Nintendo Switch, завантаживши його з Nintendo Інтернет-магазин. Завантаження програми Pokémon Home є абсолютно безкоштовним.

Якщо в будь-який момент вам знадобиться допомога в програмі Pokémon Home на Nintendo Switch, натисніть кнопку «-» на лівому контролері Joy-con, щоб відкрити підручник.

На Nintendo Switch перемістіть курсор на кнопку Nintendo eShop і виберіть за допомогою «A». Ви можете придбати преміальний план, необхідний для переміщення покемонів з Nintendo 3DS до Pokémon Home на Nintendo Switch тут.

Якщо ви купуєте Pokémon Home лише для того, щоб перенести свого покемона в гру Pokemon Sword and Shield для Nintendo Switch, дотримуйтеся місячного плану (2,99 доларів США) в Nintendo eShop. Ви завжди можете придбати знову, якщо вирішите, що додаткові функції того варті.

Після того як ви придбаєте тарифний план Premium, ви будете перенаправлені назад до головного меню Pokémon Home. Тепер ви можете використовувати цю функцію для переміщення покемонів з Nintendo 3DS на Nintendo Switch.

Перш ніж почати, важливо зазначити, що покемонів, перенесених з Nintendo 3DS, не можна повернути. Список покемонів, які можна перенести в Pokémon Sword and Shield, див тут. Обов’язково перегляньте Покедекс на острові броні і Покедекс коронної тундри щоб побачити додаткових покемонів, які були додані в DLC.

Крім того, покемонів, перенесених з Let’s Go Pikachu і Let’s Go Eevee, неможливо перемістити назад до цих ігор, якщо ви перемістили їх у свою гру Pokémon Sword and Shield.

Візьміть свій Nintendo 3DS і запустіть програму Pokémon Bank, а потім знайдіть у меню, що з’явиться, опцію «Перемістити покемонів до Pokémon Home».

З’явиться сповіщення про те, що покемонів, переміщених з Pokémon Bank в Pokémon Home, неможливо перенести назад до Pokémon Bank (пояснення вище). Прокрутіть униз і виберіть «Почати».

Тепер ви побачите всіх своїх покемонів у Pokémon Bank, і ви можете передавати лише цілі коробки одночасно, тому, якщо ви хочете вибрати ручний вибір, вийдіть з цього меню за допомогою кнопки «B» і поверніться до головного меню, виберіть «Використовувати Pokémon Bank» і перемістіть своїх покемонів в окремі ящики, а потім поверніться сюди.

Виберіть поле, до якого потрібно переміститися, і натисніть «Y» на Nintendo 3DS, щоб підтвердити свій вибір. Коли з’явиться запит «Перемістити цих покемонів у дім Покемонів»? Виберіть «Так» і знову візьміть свій Nintendo Switch. Не вимикайте свою консоль Nintendo 3DS.

  Як обчислити Z-Score за допомогою Microsoft Excel

Натисніть на піктограму Nintendo Switch, розташовану поруч із кнопкою, і підтвердьте натисканням «A». Натисніть кнопку «Почати переміщення» та «Почати» на наступному екрані, потім прочитайте підказку та виберіть «Готово!». Pokemon Home відобразить код, який ви можете ввести в Nintendo 3DS, і він діє лише три хвилини як додатковий захід безпеки.

Коли вас запитають, чи хочете ви створити рухомий ключ, виберіть «Дисплей» і введіть код, який з’явиться у вашій Nintendo 3DS, тоді ваш покемон почне рухатися.

Це займе лише кілька секунд, а після завершення Pokémon Home перенесе вас на головний екран із підказкою про зміни.

Ви можете перемістити цих покемонів ідентичними коробкам, куди ви їх перемістили, або ви можете помістити їх у Pokémon Home вручну (що дуже корисно, якщо ви хочете, щоб усе було організовано).

Виберіть «Один покемон за раз», і покемони в ящиках банку покемонів будуть переміщуватися по одному, щоб заповнити відкриті місця. Коли цей процес буде завершено, Pokémon Home повідомить вас, збереже ваші зміни та поверне вас до головного меню.

Покемонів тепер переміщено з Pokémon Bank у ваші ящики в Pokémon Home. Останнім кроком є ​​переміщення цих покемонів у вашу гру Pokémon Sword and Shield.

Як перенести покемонів з будинку для покемонів у «Меч і щит покемонів»

Тепер, коли у вас є кілька покемонів у ваших домах Pokémon, ви можете почати розміщувати їх у своїй грі. З вибраними вами покемонами з Pokémon Bank тепер у Pokémon Home, ви зможете перенести частину цих покемонів на Sword або Shield.

У головному меню Pokémon Home виберіть кнопку з написом «Pokémon», а потім виберіть гру для підключення до Pokémon Home.

Коли з’явиться запит «Ви хочете підключитися до цієї гри?» виберіть «Так», і кожен покемон у вашому домашньому сховищі Pokémon буде відображатися на екрані.

На лівій стороні знаходиться ваша домашня скринька Pokémon — тут відображатиметься кожен покемон, якого ви перемістили з Nintendo 3DS. Праворуч ви можете побачити свої в грі Pokémon Sword and Shield коробки.

Вручну перекиньте покемонів, яких ви б хотіли відправити, до свого сховища в Pokémon Sword and Shield зліва.

Коли ви закінчите, натисніть «+» на правому контролері Joy-con і виберіть «Зберегти зміни та вийти», щоб підтвердити зміни. Pokémon Home збереже ваші зміни, і це все!

Доступ до ваших переміщених покемонів у «Меч і щит Pokémon»

Закрийте програму Pokémon Home, натиснувши клавішу «Додому» Nintendo Switch на правому джойстику, і виберіть гру Pokémon Sword and Shield (будь у вас версія), щоб запустити гру Pokémon Sword and Shield. Потрапивши в гру, відкрийте PC Box, щоб переглянути покемонів, яких ви перемістили до свого сховища.

Будь-яких покемонів, яких ви розмістили сюди з Pokémon Home, можна перемістити назад у Pokémon Home, якщо у вас є активний план підписки Premium, але ви не можете перемістити цих покемонів назад до Pokémon Bank.