Як перенести контакти на новий телефон Android

Android надає вам кілька варіантів перенесення ваших контактів на новий пристрій. За замовчуванням все має синхронізуватися під час налаштування нового пристрою, але навіть якщо синхронізацію вимкнено, можна легко перемістити контакти.

Простий спосіб: синхронізація зі своїм обліковим записом Google

Майже всі пристрої Android, які продаються за межами Китаю, оснащені службами Google, зокрема можливістю синхронізації ваших контактів між пристроями. Це має бути ввімкнено за замовчуванням, коли ви входите у свій обліковий запис Google, але ось як це зробити. Ми пишемо цей посібник, використовуючи Pixel 2 XL під керуванням Android 9.0, але він має виглядати схожим на інших пристроях Android. Ми також використовуємо стандартні програми Google Contacts, які ви можете завантажити з Play Store. Ці дії можуть відрізнятися в інших програмах Контактів, тому, якщо у вас виникли проблеми, рекомендуємо використовувати Контакти Google.

  Ой! AppLock використовує зразок клавіш гучності, щоб запобігти доступу до програм [Android]

Почніть з відкриття програми Налаштування і торкніться «Облікові записи».

Торкніться свого облікового запису Google.

Торкніться «Синхронізація облікового запису».

Переконайтеся, що перемикач «Контакти» увімкнено. Він має бути увімкненим, щоб ваші контакти синхронізувалися.

Це воно! Ваші наявні контакти будуть синхронізовані з вашим обліковим записом Google, і вони будуть там на будь-якому новому телефоні Android, у який ви ввійдете.

Ручний спосіб: резервне копіювання та відновлення файлу контактів

Якщо ваш телефон не пропонує послуги Google — або якщо ви просто хочете скопіювати щось на себе — ви можете створити резервну копію файлу .vcf, у якому містяться всі ваші контакти. Почніть з відкриття програми Контакти, а потім виберіть значок меню у верхньому лівому куті. Знову ж таки, ми використовуємо Контакти Google додаток тут.

  Нові функції Firefox 37 для комп’ютера та Android

Торкніться «Налаштування» в меню.

Торкніться опції «Експорт» на екрані налаштувань.

Торкніться «Дозволити» у запиті дозволу. Це надасть програмі Контакти доступ до фотографій, медіа та файлів на вашому пристрої Android.

Натисніть кнопку «Зберегти» в нижньому правому куті.

Ви можете перемістити файл .vcf на свій новий телефон, скопіювавши його на USB-накопичувач, перенісши на ПК або улюблену хмарну службу. Коли ви перемістили файл на новий телефон, знову відкрийте програму Контакти. Торкніться значка меню у верхньому лівому куті.

Торкніться «Налаштування» в меню.

Торкніться «Імпортувати» на екрані налаштувань.

Виберіть «.vcf файл» у вікні, що з’явиться.

Перейдіть до файлу .vcf зі свого попереднього телефону та відкрийте його.

  Коли Android 11 з’явиться на моєму телефоні і як його встановити?

Ваші контакти буде імпортовано на новий телефон, і ви зможете телефонувати та обмінюватися повідомленнями своїм улюбленим людям.