Як перенести контакти з Android на iPhone 🤖»🍎

| | 0 Comments| 2:18 AM
Categories:

Істотна різниця між користувачами Android і iPhone полягає в тому, що багато користувачів Android прагнуть перейти на iPhone колись у своєму житті, але користувачі iPhone рідко бажають того ж.

З усіх боків користувач Android має намір перейти на iPhone.

Ця важлива зміна відбувається рано чи пізно, але вона також супроводжується низкою сумнівів і вагань. Android широко використовується в усьому світі, понад 2,5 мільярда активних користувачів. Проте iPhone повільно наздоганяє. Понад мільярд активних користувачів iPhone отримують приблизно 23% частки світового ринку смартфонів.

Перехід з Android на iPhone є звичайним явищем.

Багато людей чекають переходу з Android на iPhone, щоб скористатися ексклюзивними послугами лише для користувачів Apple. чому Оскільки iPhone відомий своєю дружністю до користувача, його чистим інтерфейсом, швидким процесором, частими оновленнями, ексклюзивним магазином Apple та інтегрованими продуктами Apple.

Давайте обговоримо, чому вигідно переходити з Android на iPhone.

Навіщо переходити з Android на iPhone?

Менше додатків

Apple пропонує менше додатків порівняно з Android. Оскільки телефони Android можуть отримувати віруси з магазину Google Play, Apple сувора і дозволяє лише ті програми розробників, які відповідають певним критеріям. Отже, ймовірність витоку даних через програми сторонніх розробників значно менша, ніж на будь-якому пристрої Android.

Яблучна екосистема

Apple представила багато продуктів, таких як Mac, iPad, розумний годинник, музичні плеєри тощо. Усі ці продукти Apple користуються закритою екосистемою. Усі вони бездоганно працюють разом, і немає потреби зв’язувати їх через окремі програми, оскільки одного ідентифікатора Apple достатньо, щоб об’єднати їх усіх і ефективно працювати з ними.

Більше оновлень програмного забезпечення

Apple часто випускає оновлення програмного забезпечення, і щороку вони випускають значні оновлення програмного забезпечення iOS, які покращують продуктивність і безпеку пристрою. Основна USP продукту Apple полягає в тому, що компанія надає оновлення iOS до останніх версій свого продукту та надсилає оновлення для своїх продуктів, старіших на 3-4 роки.

Спочатку використовуйте нові програми

Деякі розробники використовують Apple Store як платформу для запуску. Вони випускають висококласні програми виключно на Apple і можуть ніколи не випустити їх на Android. Деякі програми, такі як Snapchat і Super Mario Run, були вперше представлені в Apple Store, а пізніше з’явилися на Android. Це забезпечує ексклюзивність багатьох програм після покупки будь-якого iPhone.

  Керуйте відтворенням музики в будь-якому додатку за допомогою віджета «плаваюча музика». [Android]

Краща вартість перепродажу

Оскільки Apple є єдиним виробником, вона не випускає нові моделі так часто, як Android. iPhone також є високоякісним продуктом і використовує високоякісні матеріали. Усе це допомагає отримати кращу вартість перепродажу iPhone, ніж Android. Swappie купує та продає вживані та відремонтовані iPhone.

Як перше використання iPhone може зайняти деякий час, щоб звикнути до нього!

Стрибок віри з Android на iPhone не призведе до неприємного падіння. Натомість це буде ще краща посадка. Людина, яка десятиліттями користується Android, може почуватися трохи збентеженою під час використання iPhone.

Однак багато популярних програм сторонніх розробників працюють на пристроях Android і iPhone, як-от Twitter, Instagram, Spotify і Netflix. Програми Google добре працюють на iPhone, але вони не можуть стати програмами за замовчуванням. Для прикладу: якщо користувач відкриває посилання на пошту, воно відкриється в поштовому додатку Apple, а не в Gmail.

Початківцям користувачам варто скористатися програмами Apple, щоб звикнути до екосистеми iPhone. Використовуйте Siri замість Google Assistant, переглядайте в Safari замість Chrome, спробуйте фотографії Apple замість Google Photos і використовуйте карти Apple замість карт Google. Ці перші кроки допоможуть користувачеві швидко ознайомитися з iPhone.

Різні методи та інструменти для перенесення контактів з телефону Android на iPhone

Основне призначення телефону – телефонувати, а для цього необхідний список контактів. Ось кілька простих методів і інструментів, які допоможуть перенести контакти Android на iPhone.

Під час процесу початкового налаштування

Apple надає програму «Move to iOS» для телефонів Android. Однак це працює лише під час налаштування нового iPhone. Ця програма працює як чудовий інструмент для перенесення контактів Android на iPhone. Якщо iPhone не налаштовано, користувачі Android також можуть завантажити програму з магазину Google Play.

У наведених нижче інструкціях описано весь процес перенесення контактів.

 • Встановіть програму «Move to iOS» на смартфон Android.
 • Погодьтеся з умовами.
 • Надайте доступ і дайте дозвіл.
 • З’явиться екран пошуку коду.
 • Тепер перейдіть на iPhone.
 • Натисніть «перемістити дані з Android» під час процесу налаштування.
 • На екрані з’явиться шестизначний або десятизначний код.
 • Введіть цей код на телефоні Android.
 • На екрані даних передачі користувачеві буде запропоновано вибрати дані, які він бажає передати.
 • Торкніться контактів, і передача буде виконана.
  8 найкращих додатків для очищення телефону для Android

Крім цього, інші програми, як Копіювати мої дані і Smart Transfer також може передавати дані та файли з Android на iPhone.

Обліковий запис Google – найпростіший спосіб перенести контакти з Android на iPhone. По-перше, контакти потрібно синхронізувати з обліковим записом Google. Однак, якщо вони не синхронізовані, перейдіть до налаштувань > торкніться облікового запису Google > торкніться синхронізації облікового запису > торкніться трьох крапок, щоб синхронізувати все.

Тепер, коли контакти Google синхронізовано, настав час перейти на iPhone.

Перейдіть до налаштувань > натисніть пошту > торкніться облікових записів > Додати обліковий запис > введіть той самий обліковий запис Google > переконайтеся, що перемикач контактів увімкнено > контакти Android тепер перенесено.

Опція імпорту/експорту

Ще один простий спосіб перенести контакти з Android на iPhone — експортувати контакти з будь-якого смартфона Android та імпортувати їх на iPhone. Це можна зробити, дотримуючись наведених нижче інструкцій.

 • На телефоні Android перейдіть до контактів.
 • Виберіть три крапки або значок шестірні та виберіть опцію імпорту/експорту.
 • Торкніться експорту у файл .vcf
 • Vcf-файл контактів тепер створено в пам’яті телефону.
 • Надішліть цей файл на iPhone поштою, завантажте в хмару чи через Bluetooth.
 • Тепер відкрийте файл vcf і виберіть «Додати всі контакти» або, якщо запитає, у якій програмі ви хочете відкрити, виберіть «Контакти».

Сім картка

Найстаріший і найпростіший спосіб перенести контакти з Android на iPhone – через сім-карту.

На телефоні Android перейдіть до контактів > торкніться значка шестірні або трьох крапок > натисніть контакти SIM-карти > знову торкніться меню з трьома крапками > виберіть імпортувати з телефону > виберіть додати всі контакти.

Настав час вийняти sim з пристрою Android і вставити її в iPhone. Перейдіть до налаштувань > торкніться контактів > виберіть імпорт SIM-контактів. Зараз контакти перенесено.

Передача контактів за допомогою програм сторонніх розробників

Разом із усіма вищезазначеними методами, якщо хтось хоче спробувати програми сторонніх розробників, ось кілька гідних пропозицій.

Копіювати мої дані

З більш ніж 10 мільйонами користувачів Copy My Data — це улюблена програма для людей, які шукають просте рішення для передачі даних. Копіювати мої дані дозволяє користувачеві легко передавати дані з одного телефону на інший через мережу Wi-Fi без комп’ютера.

  Як дізнатися своє поточне місцезнаходження під час дзвінка по допомогу [Android]

Він легко переносить контакти з Android на iPhone, а також може передавати важливі дані, наприклад фотографії та відео. Однак для правильної роботи цієї програми важливо використовувати ту саму мережу Wi-Fi на обох пристроях.

Smart Transfer: додаток для обміну файлами

Додаток, який забезпечує міжплатформне рішення для передачі даних зі старого пристрою на новий, з Android на Android або iOS. Він підтримує всі смартфони та планшети та забезпечує безкоштовну безпечну передачу великих файлів даних через точку доступу/мережу Wi-Fi. Ця програма може швидко передавати такі файли, як контакти, зображення, календарі, WhatsApp і відео.

Крім того, за допомогою цього можна миттєво перемикати дані телефону або переміщувати дані Smart Transfer додаток Він забезпечує зв’язок між двома телефонами за допомогою ексклюзивних QR-кодів, що звільняє користувача від кабелів і проводів. Він підтримує кілька мов, наприклад німецьку, китайську, французьку, італійську, японську та багато інших.

iMobile AnyTrans

Anytrans забезпечує плавний перехід з Android на iPhone. Немає необхідності відмовлятися від будь-яких цінних для вас даних. Він переносить контакти, книги, документи, фотографії, відео, мелодії дзвінка, завантажені відео, стислі файли, повідомлення та навіть журнали викликів.

Це також гарантує відсутність перезапису наявних даних і файлів, які інакше можуть перетворити телефон у сміття та заповнити внутрішню пам’ять. Для тих, хто вперше користується iPhone, Anytrans може стати універсальним рішенням для керування будь-якими вимогами до продуктів Apple для iPad, iCloud, iTunes тощо.

Резюме

Більшість користувачів Android хочуть мати iPhone у своєму житті. Незважаючи на те, що Android є дуже конкурентоспроможним ринком і включає багато виробників, які прагнуть надати користувачам гарні моделі, нові функції та загальний чудовий досвід, все ж iPhone як окремий продукт продовжує переманювати користувачів Android на свій бік.

Також легко переключитися з Android на iPhone. Основна проблема для будь-якого користувача iPhone полягає в тому, як перенести контакти з Android на iPhone. У цій статті описані всі основні способи перенесення контактів з Android на iPhone. Перехід досить плавний і не буде дратувати користувача Android.

Ви також можете прочитати про те, як перенести контакти з одного телефону Android на інший або з iPhone на Android.