Як переналаштувати функцію клацання середньої кнопки миші/колеса прокрутки

Categories:

Сенсорні панелі – це акуратне обладнання, яке можна вбудувати в ноутбук. Тачпад не просто наводить і клацати, як миша. Якщо у вас є точний тачпад, він підтримуватиме жести в Windows 10. Це справді неймовірно, навіть якщо більшість сенсорних панелей на ноутбуках HP і Dell не наближаються до тих на MacBook. Незважаючи на все це, тачпади насправді мають лише кнопки. З іншого боку, миша має колесо прокрутки, яке працює як третя кнопка. Якщо натиснути колесо миші на посилання, посилання відкриється в новому вікні. Якщо ви клацнете колесом миші на вкладці, вкладка закриється. Ці функції можуть вас не зацікавити, але у вас є додаткова кнопка на миші для роботи. Ви можете переназначити функцію середньої кнопки миші/клацання колесом прокрутки на те, що ви використовуєте частіше.

  Як організувати свій Google Диск

Щоб переназначити функцію середньої кнопки миші/клацання колесом прокрутки в Windows, вам потрібна програма. Ми рекомендуємо X-Mouse Button Control. Це безкоштовна програма, яка існує вже давно, і це просто дивовижно. Він підтримує спеціальні профілі програми, що означає, що ви можете використовувати його для підтримки ігор та роботи.

Переназначте середню кнопку миші

Завантажте та встановіть X-Mouse Button Control. Запустіть програму. Ми припускаємо, що ви хочете універсально переназначити середню кнопку миші, тобто змінити те, що вона робить у всіх програмах. У профілі за замовчуванням відкрийте спадне меню Середня кнопка. Прокрутіть список функцій і виберіть, до якої функції ви хочете зіставити кнопку.

  Як інтегрувати асану зі Slack

Натисніть «Застосувати», і це одразу почне діяти. GIF нижче показує програму в дії. Я перепризначив середню кнопку миші на функцію Ctrl+C. Щоразу, коли я клацаю вибраний файл або текст, вони копіюються в буфер обміну.

Це вплине лише на клацання середньої кнопки миші, тобто на функцію клацання колесом прокрутки. Це не змінить те, що робить колесо прокрутки. Ви все ще можете використовувати його для прокручування веб-сайтів і документів.

Ми представили X-Mouse тут шість років тому. З тих пір програма майже не змінилася, але спочатку була багатофункціональною. Якщо у вас є ігрова миша або миша з більшою кількістю кнопок, ніж зазвичай, X-Mouse може переназначити їх усі. Щоб переназначена кнопка працювала належним чином, програма повинна працювати постійно. Додаток має версію інсталятора і портативну версію.

  Як максимально використовувати вільний час вдома

Завантажити X-Mouse Button Control