Як перемістити Minecraft на інший диск у Windows 10

Ігри великі за розміром, і багато людей вважають за краще встановлювати їх на вторинні диски, тобто на той, на якому не встановлено операційну систему. Наприклад, за допомогою ігор Steam ви можете легко встановити їх на інші диски на ваш вибір. Це особливо корисно, якщо ви використовуєте у своїй системі як SSD, так і HDD і хочете отримати від цього максимум можливостей. Ви також можете встановлювати ігри з Microsoft Store, але вони встановлюються на ваш диск C за замовчуванням. Якщо ви встановили Minecraft з Microsoft Store і хочете перемістити його на інший диск, ви можете.

  Як синхронізувати історію Chrome з часовою шкалою в Windows 10

Ось як ви можете перемістити Minecraft на інший диск у Windows 10.

Перемістіть Minecraft

Відкрийте програму «Налаштування» та перейдіть до групи налаштувань «Програми». Дочекайтеся заповнення списку встановлених програм. Прокрутіть список вниз і знайдіть у списку Minecraft. Натисніть на нього, і ви побачите кнопку «Перемістити». Натисніть кнопку переміщення, і відкриється невелике меню, де ви можете вибрати диск для переміщення Minecraft.

У ньому не буде перелічено диск, на якому вже встановлено Minecraft. Виберіть диск і натисніть Перемістити.

Переїзд не займає багато часу. Якщо у вас відкрита гра, вам слід її закрити. Якщо ви цього не зробите, він буде примусово закритий.

  Як відредагувати реєстр Windows за допомогою командного рядка

Після переміщення Minecraft або будь-якої програми UWP на диск, який не є вашим диском Windows, на диску, на який ви перемістили програму, буде створена папка WindowsApps. Ви не зможете отримати доступ до вмісту цієї папки без прав адміністратора, і навіть тоді вам може знадобитися змінити право власності на папку з її властивостей.

Майнкрафт повинен працювати нормально. Переміщення його на інший диск не призведе до видалення папок, створених програмою, у вашій папці «Дані програми». Якщо вам знадобиться, ви можете перемістити гру назад на свій диск C або будь-який інший диск. Процес той самий. Коли ви натискаєте кнопку «Перемістити», у меню відображаються ваш диск C та інші доступні диски.

  Як виправити маленький графічний інтерфейс у програмах на екранах з високою роздільною здатністю в Windows 10

Це працює лише для додатків UWP. Якщо ви встановили Java-версію Minecraft, ви не зможете перемістити її з програми Налаштування. Вам доведеться використовувати інші програми, щоб перемістити його, або ви можете просто видалити його та встановити знову, але виберіть інше місце для встановлення. Досить легко створити резервну копію ваших світів, щоб ви нічого не втратили.