Як перемістити меню «Пуск» у Windows 11 ліворуч

Microsoft не припиняє експериментувати з меню «Пуск». Попередній перегляд Windows 11, який наразі доступний на каналах розробників і бета-версії, містить абсолютно нове меню «Пуск».

Меню «Пуск» у Windows 11

Меню «Пуск» у Windows 11

Помітні зміни, внесені до меню «Пуск» у Windows 11:

Вилучили ліву панель кнопок і перемістили її вниз
Вилучено плитки та групи програм
Кнопку «Пуск» переміщено в центр панелі завдань разом із іншими системними програмами

Перемістіть меню «Пуск» у Windows 11 ліворуч

Нова позиція меню «Пуск» непогана. Він додає до панелі завдань і ОС у цілому вигляд «macOS-Dock». Це виглядає добре, але це не те, до чого люди звикли. На щастя, Microsoft зробила неймовірно легким переміщення меню «Пуск» назад до лівого краю панелі завдань.

  Як видалити програми Windows 10 за замовчуванням за допомогою PowerShell [Guide]

Клацніть правою кнопкою миші на панелі завдань і в контекстному меню виберіть Налаштування панелі завдань.
Розгорніть поведінку панелі завдань.
Відкрийте спадне меню біля вирівнювання панелі завдань і виберіть Вліво.
Кнопка «Пуск», меню «Пуск» і група закріплених програм будуть переміщені ліворуч.

Отримати меню «Пуск» Windows 10 у Windows 11

Якщо вам не подобається нове меню «Пуск», у вас є небагато зворотів. Був злам реєстру, який дозволив користувачам отримати меню «Пуск» Windows 10 у Windows 11, але його було швидко видалено Microsoft під час оновлення до Windows 11. Навряд чи його буде додано назад у стабільну версію Windows 11.

  Як підключитися до мережі WiFi на Windows 11

Нове меню «Пуск» у Windows 11 відрізняється тим, що в ньому більше немає плиток, але воно багато в чому таке саме, як меню «Пуск» у Windows 10. Існують зміни в інтерфейсі користувача, наприклад, розташування кнопки живлення та налаштувань, а також те, як відображаються програми, до яких ви нещодавно відкривалися, але це не така велика зміна.

Єдине, що розчаровує нове меню «Пуск» у Windows 11, — це те, що закріплені програми тепер мають набагато менше місця. Вони переповнюються, якщо ви закріпите їх занадто багато, і вам доведеться прокрутити вниз, щоб отримати до них доступ. Це перемагає мету, що плитки в меню «Пуск» у Windows 10 заповнені так добре.

  Як відкрити Microsoft Edge за допомогою командного рядка в Windows 10

Висновок

Нове меню «Пуск» відрізняється, але ми не думаємо, що воно буде сприйматися так погано, як початковий екран Windows 8. Корпорація Майкрософт заклала певну роботу для нового інтерфейсу користувача, створивши меню «Пуск» Windows 10. Тим не менш, якщо вам не подобається, безсумнівно, будуть розроблені сторонні програми, щоб це виправити.