Як перемістити картинки в Microsoft Word

Ви можете вставити зображення в документ Microsoft Word. Насправді ви можете вставляти, редагувати та форматувати скільки завгодно зображень. У додатку є багато інструментів для форматування документа, але ви побачите, що зображення часто створюють проблеми. Коли ви переміщуєте зображення, це зазвичай порушує формат і розміщення всього іншого в документі.

перемістити зображення в Microsoft Word

Переміщення зображень у Microsoft Word

Переміщення зображень у Microsoft Word є складним. Якщо ви не знаєте, який макет застосовано до зображення, ви не зможете перемістити його, не порушивши формат решти документа.

Макети зображень в Microsoft Word

Макет зображення визначає, як зображення буде виглядати відносно тексту. Різні макети для зображення:

У рядку з текстом: зображення з’явиться на окремому рядку поруч із текстом. Якщо зображення велике, тобто його висота перевищує висоту рядка, воно пересуне наступний рядок вниз, щоб вмістити себе.

  Чи є на вашому комп’ютері вірус? Ось як перевірити

З обтіканням текстом – Переміщення за допомогою тексту: зображення з’явиться посередині тексту, тобто текст буде змінюватися навколо зображення замість того, щоб надавати йому власну лінію. Якщо висота зображення перевищує висоту рядка, наступний рядок з’явиться поруч із ним, і зображення не зсуне наступний рядок, щоб вмістити його власну висоту. Якщо для нього встановлено значення Перемістити з текстом, зображення автоматично регулюватиме свою позицію, коли ви додаєте або видаляєте текст, наприклад, якщо ви додаєте новий рядок перед зображенням, воно переміститься вниз.

З обтіканням текстом – виправити положення на сторінці: зображення з’являтиметься посередині тексту. Якщо висота зображення перевищує висоту рядка, текст з’явиться навколо нього, а не пересувається до наступного рядка для розміщення зображення. Якщо ви встановите зображення у фіксованому положенні на сторінці, додавання або видалення тексту не призведе до переміщення зображення вгору або вниз. Натомість він залишиться там, де ви його розмістили, і лише текст буде рухатися.

  10 фільмів, які ви повинні подивитися на День подяки

Параметри обтікання текстом

Ви можете отримати доступ до додаткових параметрів обтікання текстом. Вони дозволяють вибирати, як текст відображатиметься навколо зображення, яке воно налаштовано для обтікання.

Виберіть зображення в документі.
Натисніть інструмент обгортання.
Натисніть Переглянути більше.
У вікні, що відкриється, перейдіть на вкладку Обтікання текстом.
Для параметрів «Квадрат», «Тутий», «Наскрізний» ви можете вибрати, з якої сторони зображення відображатиметься текст.
Для параметра «За текстом» текст буде «записувати» зображення.
Для параметра Перед текстом текст буде писати «за» зображенням.

Як перемістити картинки в Microsoft Word

Зображення в Microsoft Word можна переміщувати за допомогою перетягування. Головне — встановити для нього правильний макет. Щоб змінити макет, а потім перемістити зображення, виконайте такі дії.

Відкрийте документ Microsoft Word.
Натисніть на рядок, до якого потрібно додати зображення.
Перейдіть до Вставка>Зображення.
Виберіть зображення та додайте його до документа.
Змініть розмір/обріжте/відредагуйте зображення.
Натисніть на зображення, щоб воно було виділено.
Клацніть піктограму макета або перейдіть на вкладку Формат зображення на стрічці.
Виберіть варіант макета або перенесення тексту.
Клацніть зображення та перетягніть його туди, куди ви хочете, щоб воно з’явилося.
Зображення буде переміщено. Текст буде змінюватися навколо нього.

  Три способи покращити свій розумний дім

Висновок

Якщо, коли ви переміщуєте зображення, воно порушує форматування всього іншого в документі, тоді макет зображення встановлено на «У відповідності з текстом». Щоб зображення не порушило формат, виберіть макет «Обтікання тексту». Тоді ви зможете переміщати зображення, не порушуючи інших елементів документа. У вас все ще можуть виникнути проблеми з таблицями, оскільки висота таблиці зміниться, щоб вмістити зображення, але щоб обійти це, вам слід змінити властивості таблиці.