Як перемогти Ultimate Mob у Minecraft: The Warden

Categories:

Є причина, чому ми називаємо це найкращим мобом Minecraft. І вбити його не весело і точно нелегко, але ми розповімо вам, як.

Дозвольте мені повідомити вам це; наглядачі – найнудніший і найскладніший для вбивства моб у всьому Minecraft. Крім того, співвідношення ризик-винагорода абсолютно несприятливе, що робить це завдання придатним лише для миттєвого задоволення.

Тим не менш, геймери хочуть спробувати вбити найсмертоноснішу істоту, яку коли-небудь створювали розробники Minecraft. Отже, ми починаємо…

Хто такий наглядач?

Наглядач залишається приземленим у глибокому темному біомі, якщо його не викликають скулк-крикуни, які активуються найближчими датчиками скулків, які виявляють будь-які вібрації.

Це ворожий натовп, який сліпий, але дуже могутній, із загальним показником здоров’я 500 (250 сердець).

Несприйнятливий до лави, наглядач знаходить будь-які відволікаючі фактори та миттєво вбиває гравців та інших мобів. Приблизно, наглядачу потрібно лише два-три удари ближнього бою, щоб змусити гравця відродитися.

Однак це не те. Він має звукову атаку, яка діє в межах 15 блоків по горизонталі та 20 блоків по вертикалі. Ці далекі удари діють через блоки, броню та зачарування та завдають меншої шкоди, ніж тілесні удари з близької відстані.

  Як створити сервер Minecraft (Java Edition) на Windows або Ubuntu

Крім того, наявність наглядача поблизу періодично активує ефект темряви, який залишає гравця сліпим на кілька секунд, перш ніж він зможе втекти в безпечне місце.

Але навіть незважаючи на всі його повноваження, є ще кілька способів допомогти наглядачеві спочивати з миром.

Як вбити Вардена?

Для початку слід усунути будь-які відволікаючі фактори, включно з іншими ворожими мобами, перш ніж викликати наглядача. Тому що, хоча наглядач вбиває всіх, це бажання гравця є незрівнянним, що ставить вас на перше місце в списку хітів.

Під час бою це надзвичайно складно зі зброєю ближнього бою, навіть із зачарованим діамантовим або нетеритовим мечем п’ятої сили.

Оскільки не існує такого поняття, як «смертельний удар для наглядача», кілька початкових ударів ще більше збуджують його, посилюючи його гнів. У цьому випадку його серце б’ється невпинно, і він шалено біжить шукати гравця.

Отже, у нас є два варіанти вбити це.

Спосіб І

Спочатку швидко побудуйте стіну заввишки 20 блоків і встаньте на неї, поки вона з’являється і продовжує стріляти стрілами, поки не загине. Це найбільш очевидний спосіб, який обирають багато геймерів.

Викликано наглядача за допомогою консольних команд

Але ситуація, де це стає складним, — це глибокі темні печери біомів, які зазвичай мають структуру сходового типу. Тут наглядач намагається піднятися на будь-який сусідній блок, щоб дозволити йому використати свій звуковий удар.

  Minecraft – Нескінченна вода: як

Отже, суть цього методу полягає в дотриманні вертикальної відстані 20 блоків. Крім того, можна вийти за межі 20 блоків, щоб залишатися в безпеці.

Спосіб II

Другий варіант і той, який я використовував для його вбивства, полягає в тому, щоб побудувати печеру та бар’єр, щоб утримувати монстра на відстані 15 блоків по горизонталі.

Потім я випустив близько 25 стріл, цілячись у його стогін, тому що темрява не дозволяла мені побачити його точне місцезнаходження.

Однак ця стратегія також не позбавлена ​​застережень. Потрібно остерігатися будь-яких отворів, щоб наглядач міг пройти з боків, щоб використати звуковий удар.

І виправити це просто. Просто перекрийте його стіною заввишки в три блоки, і ви в безпеці.

Коли ви закінчите з конструкцією, викличте її, забіжте всередину та заблокуйте отвір. Далі продовжуйте стріляти стрілами, щоб наглядач відчув вібрацію та наблизився до вас.

Після цього дотримуйтеся безпечної дистанції, а далі це просто стрільба, тому що наглядач не втече і нічого не зламає.

Важливо, що лук, зачарований силою, безсумнівно допоможе, а також зілля сили, але процедура залишиться незмінною, дайте або заберіть кілька стріл.

Які нагороди?

Warden скидає один блок каталізатора Sculk і кілька очок досвіду. Як уже було сказано, це розчаровує і не варто.

  Як безкоштовно отримати Windows 10 Minecraft Edition

Наглядач більше нагадує жахливу істоту всесвіту Minecraft, з якою гравець не повинен вступати в конфлікт. Він надто потужний, і вбивати його дуже стомлююче без винагороди, що відповідає докладеним зусиллям.

Якщо ви хочете досліджувати глибокі темні біоми без породження наглядача, використовуйте /gamerule doWardenSpawning false.

Не грайся з вогнем!

Тримайтеся подалі — моя найкраща порада всім, хто потрапляє в глибокі темні біоми.

Але якщо ви налаштовані протистояти цьому звіру, перебувайте на відстані принаймні 15 кварталів по горизонталі або 20 кварталів по вертикалі. І тримай напоготові свій найкращий лук і багато стріл. Зілля здоров’я і сили, безсумнівно, будуть корисними.

PS: Хоча перемога над наглядачем не була радістю, у нас є цей підручник, щоб створити маяки Minecraft, де ви входите у фортецю Пустоти, вбиваєте сухості та робите багато іншого, що робить це неминучою пригодою.