Як перемикатися між додатками на iPhone X

| | 0 Comments| 5:09 AM
Categories:

У iPhone X немає кнопки «Додому». Це повноекранний телефон з невеликим вирізом у верхній частині для камери та динаміка. Виїмка iPhone X була одним з найбільш обговорюваних аспектів дизайну нового телефону, однак ця модель змінює спосіб взаємодії користувачів зі своїм пристроєм. Повноекранний телефон змушує користувачів заново вчитися навігації. На старіших моделях iPhone і навіть на останньому iPhone 8/8 Plus перемикання програм більш-менш те саме, але без кнопки «Додому» на iPhone X користувачі, ймовірно, зададуться питанням, як перемикатися між додатками.

Перемикатися між додатками

Процес не такий вже й складний. Екран вашого телефону, по суті, являє собою гігантську сенсорну панель, і певні області, коли проводите пальцем, виконують певні дії. Для цього, якщо ви хочете перемикатися між додатками на iPhone X, вам потрібно провести пальцем по нижній частині екрана.

  Як зберегти знімки екрана входу в ОС Chrome

Жест гортання працює в обох напрямках; проведіть пальцем справа наліво, щоб перейти до наступної програми, і зліва направо, щоб перейти до попередньої програми.

Для користувачів єдина проблема – визначити область свайпа. Ви побачите, що найкраще працює, якщо ви почнете з індикатора дому. Індикатор «Додому» — це смуга в нижній частині екрана, яка вказує, де мала бути кнопка «Додому». Це елемент інтерфейсу, який, серед іншого, допомагає спрямовувати користувачів до правильної області свайпа.

Перемикач додатків

Наведений вище жест дозволяє перемикатися між додатками на iPhone X, однак, якщо ви хочете відкрити ящик останніх програм, вам потрібно використовувати трохи інший жест. Регіон той самий, але жест трохи інший; проведіть пальцем вгору від індикатора Home та перемістіть великий палець праворуч. Не піднімайте великий палець і робіть невелику паузу. Замість перемикання на попередній додаток, він покаже всі ваші останні програми. Це той жест, до якого потрібно трохи звикнути.

  Як взяти свій розумний дім у подорож

Часто ви помітите, що ви просто перемикаєтеся між додатками замість того, щоб відкривати перемикач програм. Це, швидше за все, тому, що ви не робите паузу, що є ключем до правильного виконання жесту. iPhone X – це все про жести, тому варто приділити час, щоб розрізняти те, що телефон розпізнає як свайп, і жест, утримуючи пальцем і відпускаючи.

Apple неодмінно додасть більше функцій до iPhone X з майбутніми версіями iOS, і вони будуть в значній мірі покладатися на жести, тому вважайте час, який ви витрачаєте на їх вивчення, як інвестиції в навчання користування вашим пристроєм.

  Змінити поведінку клавіші-модифікатора під час натискання посилання [Firefox]