Як перемикатися між британською та американською перевіркою орфографії в Microsoft Word

Існує два способи написання кольору: з буквою «U» і без неї. Це стосується кількох інших слів; сусід, послуга тощо. У початковій школі ви навчитеся правильно написати, але Microsoft Word зазвичай не знає, де ви навчалися в початковій школі. Він має перевірку орфографії, яка має тенденцію підкреслювати слова з помилкою, крім слів, які потребують au або не потребують au, як правило, підкреслюються, коли вони не повинні бути. Це тому, що ваша перевірка орфографії налаштована на неправильний тип англійської мови. Ось як перемикатися між британською та американською перевіркою орфографії в Microsoft Word.

Британська та американська перевірка правопису

Відкрийте Microsoft Word і перейдіть до Файл>Параметри. Параметри перевірки граматики знаходяться в розділі Правка, але ця вкладка не стосується мови, яка визначає основи, тобто орфограми, які потрібно виправити. У вікні Параметри Word виберіть вкладку Мова.

Перший розділ називається «Вибрати мови редагування». Тут ви можете вибрати мову, якою Microsoft Word використовує для посилання на орфограми. Виберіть тут мову перевірки орфографії. Якщо ви віддаєте перевагу написанню «Колір» без букви «U», вам потрібно вибрати «Англійська мова США». Якщо ви віддаєте перевагу писати його через U, вам потрібно вибрати англійську для Великобританії.

Мова додається лише для перевірки орфографії, а не як мова введення. Якщо ви хочете використовувати його як мову введення, вам потрібно ввімкнути його, а також завантажити додатковий мовний пакет. Для цього натисніть посилання «Не ввімкнено» поруч із мовою. Це відкриє програму Налаштування в Windows 10. Якщо ви використовуєте Windows 7, відкриється Панель керування.

Обидві програми відкриють розділ мови. Натисніть опцію «Додати мову» та додайте потрібний мовний пакет. Наприклад, якщо ви додаєте United Kingdom English, знайдіть його та встановіть. Якщо ви використовуєте Windows 10 1803, переконайтеся, що ви випадково не додали другу мову як основну мову дисплея. Решта все досить просто. Додавши його, ви також можете використовувати його як мову введення, але це не потрібно, якщо все, що вам потрібно зробити, це заборонити Microsoft Word підкреслювати слова, які написані правильно.

Слід зазначити, що хоча ви можете використовувати дві різні мови для перевірки орфографії, вам цього не слід. Документ, особливо офіційний або академічний, повинен використовувати послідовне форматування, узгоджені шрифти та послідовне написання. Використання комбінації орфограм не є гарною ідеєю, і якщо ви збираєтеся мати змішану аудиторію, яка читає документ, краще дотримуватися одного типу правопису.