Як перекласти документ Word

Categories:

Якщо ви працюєте з різними мовами, але ваші мовні навички трохи заіржавіли, можливо, ви шукаєте інструмент для швидкого перекладу. Microsoft Office допоможе вам — ви можете легко перекладати документ у самому Word. Ось як.

Ці інструкції створено з урахуванням останньої версії Word. Для старіших версій Word інструкції та кроки можуть дещо відрізнятися, але ви повинні мати можливість перекладати розділи тексту, а також цілі документи Word подібним чином.

Переклад розділів тексту в Word

Ви можете швидко перекладати невеликі фрагменти слів і фраз, а також цілі розділи тексту з однієї мови на іншу в Microsoft Word. Word автоматично спробує визначити мову, але ви можете встановити це вручну, якщо вам потрібно.

  Як витягнути та змінити значки на Mac

Для початку відкрийте документ Word і виберіть текст, який потрібно перекласти. Коли ви будете готові, натисніть вкладку «Перегляд» на стрічці, а потім натисніть кнопку «Перекласти».

У спадному меню «Параметри перекладу» натисніть опцію «Вибір перекладу».

Перекласти > Вибір перекладу, щоб перекласти розділ документа Word” width=”461″ height=”262″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);” onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”>

Праворуч з’явиться меню “Перекладач”. Word, як ми вже згадували, повинен автоматично визначати мову тексту.

Якщо це невірно, виберіть його вручну в спадному меню «Від».

< img src=" http:="" translator="" options="" menu="" in="" word="" width="417" height="573"/>

У розділі «Кому» нижче буде показано перекладений текст бажаною мовою.

Word також спробує вгадати, якою мовою ви б хотіли перекладати, але ви можете змінити її на мову за вашим вибором, вибравши нову мову за допомогою спадного меню «Кому».

Вибір мови для перекладу в

Ви можете переглянути швидкий попередній перегляд перекладу після вибору параметрів.

  Як розмити зображення в PowerPoint

Якщо ви задоволені перекладом і хочете замінити вибраний текст у Word перекладом, натисніть кнопку «Вставити».

Word замінить оригінальний текст перекладом. Якщо ви хочете повернутися до оригіналу, натисніть Ctrl + Z (або Cmd + Z на Mac) або кнопку «Скасувати» у верхньому лівому куті.

Переклад цілого документа Word

Якщо текст у вашому документі Word зовсім іншою мовою, ви можете перекласти його, не замінюючи оригінальний документ. Після перекладу Word відкриє новий документ, щоб розмістити переклад, який потім можна зберегти окремо.

Для цього відкрийте документ Word і виберіть «Огляд» > «Перекласти» > «Перекласти документ».

Натисніть Огляд > Перекласти > Перекласти документ, щоб перекласти весь документ Word” width=”461″ height=”262″ onload=”pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”  onerror=”this.onerror=null;pagespeed.lazyLoadImages.loadIfVisibleAndMaybeBeacon(this);”></p>
<p>З правого боку з’явиться меню параметрів «Перекладач», де Word автоматично спробує визначити мова, яка використовується у вашому документі.  Якщо ви бажаєте налаштувати це самостійно, змініть параметр «Від» з «Автоматичне визначення» на мову за вашим вибором.</p>
<div style=

Натисніть спадне меню «Кому» та виберіть мову, яку потрібно вибрати. переведіть ваш документ, а потім натисніть «Перекласти», щоб перекласти документ.

Після завершення перекладу Word відкриється як новий документ. Потім ви можете зберегти цей перекладений документ, натиснувши Файл > Зберегти або натиснувши піктограму «Зберегти» у верхньому лівому куті.