Як перейти на iOS з пристрою Android за допомогою програми Apple

Categories:

Нещодавно Google полегшив роботу всім, хто втомився від свого iPhone перейти на Android пристрій. Існує офіційна сторінка, яка допомагає перемістити дані з пристрою iOS на пристрій Android і зробити перехід максимально безболісним. 9 вересня 2015 року Apple на своєму заході iPhone відповіла і анонсувала додаток під назвою Move to iOS. Це перша (і, можливо, остання) програма для Android, яку коли-небудь створила компанія, і її назви значною мірою говорять про те, що вона робить; це допоможе вам перейти з пристрою Android на iPhone. Оскільки iPhone працює інакше, ніж пристрої Android, вам може бути цікаво, як працює весь цей крок. Ось як.

  20 найкращих програм та порад для Android 2016 року

На вашому телефоні Android

Завантажте Move to iOS з магазину Google Play і запустіть його. Переконайтеся, що ваш пристрій повністю заряджено або підключено до джерела живлення. Переконайтеся, що він має активне та стабільне мережеве з’єднання.

На вашому iPhone

Увімкніть свій iPhone і (ми припускаємо, що він новий) зареєструйте свій пристрій. Підключіться до мережі WiFi. Ви можете пропустити частину Apple ID, оскільки вона не потрібна для передачі даних. Далі в параметрах налаштування iPhone запитає, чи хочете ви налаштувати його як новий пристрій або відновити його з резервної копії, або перемістити дані з Android. Торкніться останньої опції та на наступному екрані торкніться «Продовжити».

  Нові функції Firefox 35 для комп’ютера та Android

На вашому Android та iPhone

На своєму iPhone (знімок екрана ліворуч) ви побачите код, який потрібно ввести на своєму пристрої Android (правий знімок екрана) у програмі Перейти до iOS.

Після цього цей екран з’явиться на вашому пристрої iPhone і Android відповідно;

Дані будуть передані через Інтернет, тому переконайтеся, що обидва пристрої підключені до надійного пристрою, і дочекайтеся завершення передачі.

Завантажте Move To iOS з магазину Google Play