Як перейти на професійний обліковий запис в Instagram

| | 0 Comments| 8:46 AM
Categories:

Ви шукаєте більше від Instagram, ніж мінімум того, що пропонує платформа соціальних мереж? Професійний обліковий запис Instagram — це спосіб зробити саме це, і це не лише для компаній і впливових людей. Ми пояснимо, що саме можна робити з професійним обліковим записом Instagram і як змінити свій профіль, щоб отримати доступ до всіх цікавих функцій.

Що таке професійний обліковий запис Instagram?

Існує два типи професійних облікових записів Instagram: бізнес і автор. Якщо ви бізнесмен або творець, вам буде вигідно мати професійний обліковий запис. Однак, якщо ви не вважаєте себе ні тим, ні іншим, ви все одно можете скористатися цими функціями різними способами.

Однією з найкращих причин перейти на професійний обліковий запис є доступ до статистики Instagram, щоб краще зрозуміти свою аудиторію. Це означає, що ви можете бачити такі речі, як демографічні показники аудиторії, активність аудиторії, покази та підписники. Ви також можете бачити відвідування профілю з ваших публікацій та історій.

  Як видалити всі ваші прямі повідомлення Instagram

Ще одна чудова функція – ваша папка вхідних повідомлень буде оновлена. Замість того, щоб усі ваші повідомлення були згруповані разом, ви отримаєте основну та загальну папку “Вхідні”.

Якщо ви бізнесмен або творець, наявність професійного облікового запису дає вам доступ до реклами в Instagram, завдяки чому ваше ім’я буде набагато легше поширюватися на платформі. Хоча розширення публікації за допомогою реклами коштує грошей, це виявилося вигідним.

У бізнес-акаунті ви можете створити магазин, який прикріплений до профілю. Це означає, що люди, які відвідують бізнес-акаунт, можуть натиснути кнопку магазину та придбати товари, не виходячи з Instagram.

У професійному обліковому записі є кілька інших функцій, наприклад додавання кнопки із закликом до дії, планування вмісту та збереження відповідей. Отже, чому б не змінити свій особистий обліковий запис на професійний, щоб переконатися в цьому на власні очі?

Як змінити свій профіль Instagram на професійний обліковий запис

На головному екрані програми Instagram торкніться зображення свого профілю в нижньому правому куті — ви перейдете до свого профілю. Далі торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті, а потім виберіть Налаштування та конфіденційність.

  7 Потужний GIF-редактор для відео TikTok, Instagram або YouTube techukraine.net

Прокрутіть униз і виберіть Тип облікового запису та інструменти в розділі Для професіоналів, а потім натисніть Перейти до професійного облікового запису. Звідти натисніть «Продовжити» по слайдам, доки не перейдете на сторінку «Що вас найкраще описує».

Тут ви можете вибрати, який у вас обліковий запис. Якщо ви вважаєте, що жоден із запропонованих типів облікових записів не відповідає вашому, ви можете знайти такий. Це також час вирішити, чи хочете ви відображати тип свого облікового запису у своєму профілі — він відображається під вашим іменем. Перемкніть, щоб увімкнути функцію відображення в профілі.

На наступній сторінці виберіть, чи ви творець, чи бізнес. Якщо ви не бізнес, просто виберіть творця. Після завершення натисніть «Далі».

Якщо у вас є інші облікові записи Instagram або Facebook, які ви хочете приєднати до свого професійного облікового запису, ви можете додати їх на наступній сторінці. Якщо ні, виберіть Не зараз.

Після налаштування професійного облікового запису вам доведеться виконати кілька кроків, щоб заповнити свій профіль, наприклад розширити свою аудиторію та дізнатися, як працюють оголошення на платформі.

Закінчивши, відкрийте свій профіль, і ви побачите доступну для вас опцію професійної інформаційної панелі. Тут ви зможете переглянути всю свою статистику та отримати доступ до професійних ресурсів.

  Як переглядати публікації та історії в Instagram без облікового запису

Якщо ви бажаєте знову повернутися до особистого облікового запису, особливо якщо вам потрібно зробити свій обліковий запис Instagram приватним, перейдіть на вкладку «Налаштування та конфіденційність» і виберіть «Інструменти та елементи керування творцем».

Звідти виберіть «Змінити тип облікового запису», а потім «Переключитися на особистий обліковий запис». Торкніться Перейти до особистого облікового запису, коли з’явиться спливаюче вікно, і ваш обліковий запис буде знову встановлено як особистий.

Дізнайтеся більше про свій профіль за допомогою професійного облікового запису

Вам не обов’язково бути великою компанією, щоб використовувати функції професійного облікового запису Instagram. Якщо ви натхненний творець або просто любите демонструвати свою фотографію, ви все одно можете отримати знання для свого розвитку за допомогою професійної інформаційної панелі. Спробуйте змінити свій профіль з особистого на професійний і подивіться, що може запропонувати новий обліковий запис. І не хвилюйтеся — якщо вам це не подобається, ви можете легко повернутися назад.