Як перейти від лістингу до продажу

| | 0 Comments| 11:25 AM
Categories:

Дізнайтеся, як Etsy SEO змінює гру для збільшення продажів через списки.

«Я тримаю магазин на Etsy, але я теж 6,30 мільйона продавці!’ – ця думка сама по собі є кошмаром для продавців на ринку Etsy.

Однак є спосіб випередити конкурентів і зберегти свій магазин на вершині результатів Etsy – «Etsy SEO».

У цій статті я розповім вам про Etsy SEO, що це таке, чому це важливо та як це може допомогти перетворити списки на продажі за кілька тижнів.

Почнемо з основ.

Etsy SEO: що це таке і як це працює

Etsy SEO (Search Engine Optimization) — це техніка для оптимізації вашого магазину Etsy і списків продуктів для підвищення рейтингу в пошукових системах як Etsy Marketplace, так і Google.

Так, Etsy має пошукову систему. 🤖

Пошукова система гарантує, що відвідувачі ринку отримають найкращі результати для запитів. І щоб досягти цього, Etsy виконує пошукову ієрархію в двох частинах – зіставлення запитів і ранжування.

Відповідність запиту – це саме те, що ви здогадалися.

Алгоритми вибирають запити користувачів, щоб відповідати інвентарю списків на основі «ключових слів».

Він переглядає ваш список, шукаючи ключові слова, які відповідають запитам, у кількох місцях, як-от атрибути, категорії, теги та заголовки.

Після завершення відповідності запиту Etsy починає розміщувати продукти на основі факторів ранжирування.

Загалом сім факторів входять до рейтингу пошуку Etsy:

 • Оцінка релевантності: ключові слова з точною відповідністю в списках мають більший потенціал для появи в результатах пошуку Etsy. Будь то теги, заголовки, описи списків, категорії та атрибути, які відповідають запиту, він буде вважатися більш релевантним для пошуку.
 • Показник якості лістингу: цей показник вимірює якість лістингу Etsy. Простіше кажучи, він вимірює, наскільки ефективна інформація про конверсію. Більше конверсій призводить до вищих показників якості, і навпаки.
 • Оцінка нещодавності: кожен щойно перерахований або повторно перерахований елемент отримує тимчасове підвищення в результатах пошуку. Підвищення може тривати від кількох годин до кількох днів, залежно від того, як із ним взаємодіють покупці.
 • Оцінка клієнтського та ринкового досвіду (CME): показник Etsy, який вимірює ймовірність того, що продавці дотримуються політики, орієнтованої на клієнта. Чудові відгуки, повна політика магазину та розділи «Про» — це лише деякі способи підтримувати високий рейтинг CME. Це позитивно вплине на ваш пошуковий рейтинг.
 • Ціна доставки: вартість доставки товару впливає на рейтинг у пошуку. Магазин, який пропонує безкоштовну доставку в США, має шанс отримати вищу позицію, ніж той, який стягує з покупців плату за доставку товару.
 • Звичка покупця: Etsy має технологію контекстно-залежного рейтингу (CSR), яка дізнається, що цікавить покупців, щоб показати їм товари, які вони, швидше за все, придбають.
 • Оцінка перекладу: хоча Etsy виконує машинний переклад списків на різні мови. Однак ручне виконання для вашого магазину перевершує машинний переклад.

Але що після того, як ви відзначите всі норми SEO?

  Як повернути старий дизайн Gmail

Ви просто займаєте перше місце🏆 у списках? Ні, це щось більше.

Переваги Etsy SEO для продавців

Etsy SEO є вигідним у багатьох відношеннях, наприклад:

 • Підвищена видимість: Etsy SEO допомагає вашим продуктам відображатися вище в результатах пошуку, підвищуючи видимість і полегшуючи потенційним клієнтам знайти ваш магазин.
 • Більший трафік: оптимізовані списки залучають більше звичайного трафіку до вашого магазину Etsy, збільшуючи кількість відвідувачів, які активно шукають товари, подібні до вашого.
 • Поліпшення продажів: із збільшенням видимості та цільового трафіку ваш коефіцієнт конверсії, ймовірно, покращиться, що призведе до збільшення продажів.
 • Конкурентна перевага. Ефективне оптимізацію пошукових систем може допомогти вам перевершити конкурентів, зробивши ваші продукти та магазин привабливішими для потенційних покупців.
 • Рентабельність: SEO генерує органічний, економічно ефективний трафік, усуваючи потребу в постійних витратах на рекламу для залучення потенційних клієнтів.

Перевірені поради для Etsy SEO

#1. Проведіть дослідження ключових слів

Ключові слова є будівельними блоками під час виконання SEO для Etsy. Вони не тільки допомагають підвищити позицію в списках Etsy, але й діляться словом із пошуковими системами, щоб показувати ваш продукт щоразу, коли є запит користувача, який відповідає ключовим словам.

Наприклад, коли я ввів у Google «подарунки до дня матері», з’явився цей список на Etsy. Помітили, що назва списку точно відповідає пошуковому запиту? – це ключові слова в грі!

…То як дослідити ключові слова для Etsy SEO?

Я зазвичай використовую два методи:

Спосіб 1. Використовуйте пошукову систему Etsy, щоб визначити відповідні ключові слова

Відвідайте ринок Etsy і введіть свій основний продукт у рядку пошуку Etsy. Наприклад, якщо ваш магазин продає подарунки, введіть «Подарунки».

Коли ви закінчите вводити текст, Etsy порекомендує користувачам список пов’язаних термінів. Подивіться, наприклад, зображення нижче.

Додайте ще одне слово, скажіть «кому» – «подарунки кому», і знайдіть інший набір пошукових запитів із назвою вашого продукту чи категорії.

Спосіб 2. Використовуйте інструменти сторонніх розробників, щоб визначити ключові слова з найвищим рейтингом для Etsy

Існують онлайн-інструменти, які можуть допомогти розблокувати Etsy SEO та ключові слова, які приводять користувачів на Etsy. Я можу поручитися за такі інструменти, як:

Semrush надає досить повний огляд домену Etsy. Тоді як інші два генерують пов’язані з ринком ключові слова та теги Etsy, просто ввівши назву продукту.

#2. Оптимізуйте назву магазину та назви продуктів

Коли у вас буде список ключових слів, почніть розміщувати їх у своєму магазині Etsy, починаючи з назви магазину та назви продуктів.

Назва вашого магазину – це перше враження в пошукових системах. Тому виберіть ім’я, яке відповідає вашим пропозиціям продукту.

Подумайте про це: що б шукав клієнт🤔, щоб знайти ваш продукт📦?

Якщо ви керуєте магазином одягу, ваш потенційний клієнт може здійснювати пошук за такими схожими термінами, як «Мода» або «Одяг». Ви б хотіли включити це десь у назву свого магазину.

І саме це зробив FriendsFashion.

Джерело

👀 Примітка: Ви можете змінити назву свого магазину максимум 5 разів⚠️. Після цього вам потрібно буде отримати дозвіл на зміну імені.

  7 найкращих платформ винагороди за помилки для організацій для покращення безпеки

Так само спробуйте включити ключові слова в назви продуктів. Однак не переповнюйте назви та описи продуктів ключовими словами.

Алгоритм пошуку Etsy достатньо розумний, щоб виявити будь-яку практику чорного капелюха з наміром маніпулювати пошуковими рейтингами.

📢 Etsy каже:

«Під час написання заголовків обов’язково додайте ключові слова, які є найбільш описовими, але майте на увазі покупця, а не комп’ютер».

#3. Використовуйте всі 13 тегів у своїх оголошеннях

Etsy дозволяє загалом 13 тегів для опису вашого продукту. Теги діють як вторинні ключові слова для ваших списків. За винятком того, що вони можуть складатися з 20 символів.

Найкраща частина: замість того, щоб розділяти пошуковий термін, ви можете додати всю фразу.

Наприклад, «нестандартний браслет» має вищі шанси відповідати запиту користувача, ніж «користувацький» і «браслет», використані окремо.

Кожен тег, який ви додаєте, є шансом відповідати пошуковому запиту покупця. А невикористані теги практично не мають жодної цінності. Тому краще використовувати їх усі – але будьте вправними.

Ось кілька речей, які Etsy заохочує під час впровадження тегів для Etsy SEO.

 • Використовуйте всі 13 тегів, але переконайтеся, що всі вони унікальні (додайте різноманітності).
 • Уникайте повторення фраз, які вже використовуються в категоріях або атрибутах
 • Напишіть теги «довгий хвіст» або «багатослівні».
 • Подумайте про додавання синонімів або регіональних фраз до тегів
 • Перевірте теги на наявність друкарських і граматичних помилок
 • Утримайтеся від використання нерелевантних тегів

Якщо ви не впевнені щодо фраз чи помітних рядків, ви можете спробувати генератори штучного інтелекту, щоб отримати деякі ідеї.

#4. Додайте фотографії, що привертають увагу

Дослідження клієнтів Etsy показали, що майже 90% покупців можуть зробити або порушити покупку завдяки якості зображень продукту.

Джерело

Іншими словами, будь то Etsy, інша платформа чи ваш веб-сайт, додавання переконливих фотографій ваших продуктів підвищує ймовірність того, що вони привернуть увагу клієнтів.

Дозвольте запитати: коли ви востаннє купували в Інтернеті товар із поганою фотографією?

точно! На відміну від звичайних покупців, онлайн-покупці не можуть доторкнутися до товарів перед покупкою. Таким чином, вони можуть дізнатися про продукт лише через:

Це Магазин Etsy продаж плакатів використовує високоякісні зображення для своїх списків.

У результаті продукт привернув увагу великої кількості клієнтів – тисячі позитивних відгуків, бестселерів і тегів попиту – все це допомогло пошуковій системі Etsy помітити його.

#5. Пропонуйте безкоштовну доставку

Безкоштовна доставка🚚 – це завжди приваблива пропозиція, чи не так?

Особливо для компаній пропозиція безкоштовної доставки є золотим способом перетворити зацікавлених покупців на клієнтів.

💡 Чи знаєте ви: покупці на Etsy є 20% з більшою ймовірністю здійснять покупку, якщо товар має безкоштовну доставку.

Etsy заохочує магазини, які пропонують безкоштовну доставку покупцям із США. Ще краще, ви можете налаштувати безкоштовну доставку для внутрішніх чи міжнародних або обох видів замовлень.

Ще один спосіб обійти це – встановити гарантію безкоштовної доставки для вашого магазину Etsy.

Якщо його ввімкнути, автоматично буде застосовано безкоштовну доставку для покупців із США, коли вони купуватимуть у вашому магазині наступне:

 • Будь-який окремий товар від 35 доларів США.
 • Замовлення загальною вартістю від 35 доларів США.
  12 найкращих партнерських програм Shopify для монетизації вашого магазину

Хоча клієнти можуть бути готові платити за продукт, вони здебільшого не дуже задоволені додатковими зборами.

#6. Додайте розділ «Про» до свого магазину Etsy

Etsy надає перевагу магазинам із повним профілем. По суті, вони хочуть, щоб вони діяли як реальні підприємства, а не просто цифрові магазини.

Для цього маркетплейс заохочує магазини з розділом «Про».

У розділі «Про» ви можете поділитися історією свого бізнесу.

З чого все почалося?

Як ви виросли за останні роки?

Чому покупець повинен довіряти вашому бізнесу серед мільйона інших?

…ви розповідаєте свою історію світові.

І справа не лише в оповіді. Наявність або відсутність розділу «Про» відіграє важливу роль у SEO Etsy.

💡Ви можете прочитати цю статтю, щоб отримати поради щодо того, як досягти успіху в оповіді.

#7. Отримайте багато хороших відгуків

Хороші відгуки клієнтів⭐⭐⭐⭐⭐⭐ – це як вишенька на торті🍰 для власників магазинів Etsy. І пошукові системи Etsy здебільшого віддають перевагу їм.

Щоб систематично класифікувати магазини на основі відгуків і CX (клієнтський досвід), Etsy надає кожному магазину оцінку клієнта та досвіду ринку та враховує її при розміщенні в пошуку.

Приморська пресамолодий магазин Etsy, якому понад 5 років, ділиться порадами, як отримати чудові відгуки клієнтів на платформі.

 • Ставтеся до кожного покупця як до першого; виявляйте вдячність кожен раз
 • Зберігайте свій магазин чесним – розділ «Про нього», правила, зображення продуктів.
 • Працюйте над усуненням помилок негайно
 • Запитайте себе: «Чи можу я ще щось зробити?»
 • Завжди стежити за клієнтами

Хоча опис і теги важливі, те, як виглядають зображення продукту, також має значення, оскільки клієнти зазвичай купують те, що бачать. Таким чином, якщо у вас обмежений бюджет, ви можете використовувати інструменти штучного інтелекту для фотографування продуктів, щоб отримати професійні знімки.

#8. Оптимізуйте свій магазин Etsy для мобільних користувачів

закінчено 50% трафіку на Etsy надходить із мобільних пристроїв. Це змушує продавців оптимізувати свій магазин і пропозиції для пристроїв з невеликим екраном.

Це також необхідно, оскільки Etsy має спеціальні мобільні програми для користувачів iOS та Android. І ці мобільні користувачі, як правило, витрачають 6,27 доларів США мільярд на рік на Etsy.

Що я думаю про Etsy SEO?

Виконання SEO для Etsy схоже на оптимізацію вашого сайту для пошукових систем.

Фактично, це може кардинально змінити правила гри, коли ви конкуруєте з мільйонами інших продавців на платформі.

Поради Etsy щодо SEO, згадані в цій статті, стратегічно взяті з посібників Etsy та реальних прикладів магазинів, які вбивають його на Etsy.

Незалежно від того, чи ви новий продавець, чи відомий магазин, який прагне залучити більше клієнтів, ця стаття допоможе вам перейти від списків до продажів за кілька тижнів.

Далі розширте свій онлайн-ринок за допомогою цих платформ, щоб почати продавати онлайн.

Чи була ця стаття корисною?

Спасибі за ваш відгук!