Як перезапустити Valorant Riot Client у Windows 10

Valorant — це дуже популярна гра FPS серед комп’ютерних геймерів. Під час гри у цю гру ви можете зіткнутися з повідомленням про помилку із зазначенням перезапуску ігрового клієнта Valorant. Це поширена проблема, коли ви встановлюєте гру та намагаєтесь запустити її вперше. У цій статті ми пропонуємо вам ідеальний посібник, який навчить вас, як перезапустити клієнт Valorant Riot у Windows 10. Отже, продовжуйте читати, щоб дізнатися, як це зробити.

Як перезапустити Valorant Riot Client у Windows 10

Valorant — одна з найкращих комп’ютерних шутерів від першої особи (FPS) 5 проти 5. Він розроблений Riot Games. У цій грі є багато карт і різноманітна зброя, з якою дуже весело грати. Однак під час запуску гри вперше або якщо ви отримали оновлення гри, ви можете зіткнутися з помилкою, щоб перезапустити клієнт гри Valorant. Riot Client повідомить, що ваша гра вимагає перезавантаження системи, щоб грати.

  Як отримати нічний режим у Microsoft Edge у Windows 10

Примітка: перш ніж інсталювати гру Valorant на свій ПК, ви повинні знати системні вимоги, щоб грати в гру. Прочитайте наш посібник про те, які вимоги до ноутбука Valorant?

Спосіб 1: примусовий вихід із клієнта Riot

Основне, що ви можете зробити, це закрити програму. Це може бути тимчасова помилка гри. Отже, якщо ви закриєте програму та перезапустите систему, це може вирішити проблему. Ось кроки для примусового виходу з Riot Client у Windows 10.

1. Натисніть одночасно клавіші Alt + F4, щоб закрити клієнт Riot.

2. Потім перезавантажте ПК.

3. Після перезавантаження ПК ви можете запустити гру Valorant від імені адміністратора.

Спосіб 2: завершіть процес клієнта Riot

Іншим способом перезапуску клієнта Riot є завершення запущених процесів із диспетчера завдань і перезавантаження ПК. Нижче наведено кроки для завершення процесу Riot Client. Після завершення процесу ви можете перезапустити клієнт Riot після перезавантаження системи. Нижче наведено кроки для цього.

  Як видалити особисту інформацію з файлу в Windows 10

1. Одночасно натисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete.

2. Виберіть опцію «Диспетчер завдань».

3. Тут перейдіть на вкладку «Процеси».

4. Тепер клацніть правою кнопкою миші процес Riot Client.

5. Виберіть опцію Завершити завдання.

6. Нарешті, перезавантажте ПК, а потім перезапустіть гру від імені адміністратора.

Спосіб 3: Оновіть драйвери пристроїв

Якщо ви зіткнулися з будь-якою проблемою сумісності з Riot Client на своєму ПК, оновлення драйверів пристрою вирішить цю проблему. Оновлення драйверів допомагає виправляти баги та помилки вашого драйвера. Дотримуйтеся нашого посібника з оновлення драйверів пристроїв у Windows 10.

Спосіб 4: Зверніться до служби підтримки Riot Games

Нарешті, якщо жоден із наведених вище методів не перезапустив клієнт Riot, ви можете відвідати сторінку підтримки Riot Games, щоб вирішити проблему, з якою ви зіткнулися в грі.

  Що таке «Windows Feature Experience Pack» у Windows 10?

1. Перейдіть на сторінку підтримки Riot Games.

2. Виберіть гру Valorant і натисніть опцію НАДІСЛИТИ КВИТОК.

3. На сторінці підтримки Valorant заповніть форму.

4. Тут ОБЕРІТЬ ТИП ЗАПИТУ зі спадного меню.

5. Введіть обов’язкові реквізити у надану форму.

6. Нарешті натисніть НАДІСЛАТИ.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття була корисною, і ви змогли дізнатися, як перезапустити клієнт Riot, щоб запустити Valorant. Будь ласка, не соромтеся залишати свої запити та пропозиції через розділ коментарів, наведений нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.