techukraine.net Windows Як перезапустити Explorer.exe у Windows 10

Як перезапустити Explorer.exe у Windows 10

| | 0 Comments| 7:08 PM
Categories:

Перезапуск системи часто є першою порадою, яку ви отримуєте, коли Windows 10 починає працювати. Насправді, якщо якийсь пристрій спрацює, перезавантаження — це перше, що ви повинні спробувати виправити. Тим не менш, якщо перезапуск не вирішує проблему в Windows 10, ви можете спробувати перезапустити Explorer.exe. Explorer.exe — це процес, який відповідає за відображення більшості елементів інтерфейсу користувача в Windows 10, включаючи меню «Пуск», панель завдань, центр дій тощо. Ось як ви можете перезапустити Explorer.exe у Windows 10.

Перезапустіть Explorer.exe

Є два способи перезапустити Explorer.exe. Ви можете перезапустити його з диспетчера завдань, а також перезапустити його з командного рядка.

Щоб перезапустити Explorer.exe з диспетчера завдань, відкрийте його з правами адміністратора. Перейдіть на вкладку Процеси та знайдіть Провідник Windows. Виберіть його та натисніть кнопку «Перезапуск» унизу праворуч. Панель завдань на вашому екрані на мить зникне, але повернеться через кілька секунд.

  Як зупинити автоматичний вхід в Skype у Windows 10

Якщо ви не можете отримати доступ до диспетчера завдань або хочете просто використовувати командний рядок для перезапуску Explorer.exe, ви можете.

Відкрийте командний рядок з правами адміністратора та виконайте таку команду, щоб знищити Explorer.exe.

taskkill /f /im explorer.exe

Коли ви запустите цю команду, панель завдань зникне на додаток до інших елементів інтерфейсу користувача. Вони повернуться, коли ви знову запустите Explorer.exe. Щоб запустити його знову, виконайте таку команду;

start explorer.exe

Коли ви запустите цю команду, повернеться елементи інтерфейсу користувача, які зникли після завершення процесу Explorer.exe.

Перезапуск Explorer.exe не завжди є тим, що ви робите, щоб вирішити проблеми. Часто зміни, які ви вносите у свою систему, які вимагають перезавантаження системи або виходу користувача з системи та повторного входу в систему, можуть бути реалізовані перезапуском Explorer.exe. Це не спрацює для всіх змін, але в деяких випадках це спрацює.

  Як встановити віртуальну машину Windows 10 VirtualBox на macOS

Перезапуск Explorer.exe у Windows 10 є еквівалентом перезапуску Finder у macOS. Це необхідно для впровадження певних змін в ОС, які можуть не вимагати перезавантаження системи, але вимагають знищення та повторного запуску кількох критичних системних процесів.

Якщо певні елементи на вашому екрані не завантажуються під час завантаження на робочий стіл, наприклад, системний лоток або панель пошуку не відображаються, перезапуск процесу Explorer може змусити їх відобразитися. Якщо це не допомагає, можливо, елементи, які не відображаються, роблять це з інших причин. Ви можете спробувати запустити інструмент усунення несправностей у програмі «Налаштування», щоб перевірити, чи це вирішує проблему, або спробуйте створити нового користувача або скинути Windows 10.

  Як перевірити, які програми споживають найбільше акумулятора в Windows 10