Як передавати файли між телефоном Android і Google TV

| | 0 Comments| 6:35 AM
Categories:

Android і Google TV створені Google, але передавати файли між двома платформами нелегко. Можливо, Google очікує, що вам не знадобиться така функція, оскільки на момент написання не існує вбудованого рішення. На щастя, є різні варіанти сторонніх розробників, якими ви можете скористатися, якщо хочете передавати файли між Google TV і телефоном Android.

У цій статті ми покажемо вам, як це зробити за допомогою програми «Надіслати файли на телевізор», доступної на обох платформах. Ми також покажемо вам кілька альтернативних способів передачі файлів через телефон Android і Google TV.

Встановіть і налаштуйте програму «Надіслати файли на телевізор».

Функція «Надіслати файли на телевізор» дозволяє переміщувати файли на Google TV із телефону Android і навпаки. Ця програма зручна в різних ситуаціях, наприклад, якщо ви хочете завантажити програми на свій Android TV.

Спочатку вам потрібно встановити та налаштувати програму на обох пристроях. Ви можете досягти цього на своєму пристрої Android через додаток Google Play Store. Крім того, ви можете віддалено встановити програму через веб-сайт Google Play Store. Тут ми покажемо, як це зробити за допомогою програми Play Store.

  Яскрава погода – ще один додаток і віджет для чудової погоди для Android

Перш ніж почати, підключіть свій телефон Android і Google TV до однієї мережі Wi-Fi. Інакше програма не працюватиме.

Виконайте такі дії:

 • Відкрийте Надсилання файлів на телевізор сторінку програми в магазині Play.
 • Торкніться стрілки спадного меню праворуч від кнопки «Установити» та поставте прапорець біля назви моделі телевізора, а також вашого пристрою Android (якщо його ще не вибрано).
 • Після цього натисніть «Встановити». Це завантажить і встановить програму як на ваш телефон Android, так і на телевізор.
 • Відкрийте програму «Надіслати файли на телевізор» на своєму телефоні Android і надайте програмі дозвіл на доступ до медіа на вашому пристрої, вибравши «Дозволити».
 • На наступній сторінці ви побачите модальне спливаюче вікно. Виберіть Дозволити. Ви перейдете на сторінку, де ви зможете дозволити програмі керувати всіма вашими файлами, увімкнувши параметр «Дозволити доступ для керування всіма файлами».
 • Потім відкрийте програму на телевізорі та надайте їй необхідні дозволи, вибравши «Дозволити».
 • Увійшовши в програму, ви побачите інше спливаюче вікно із запитом дозволу на керування всіма файлами. Виберіть Дозволити. Ви перейдете в програму Налаштування.
 • Прокрутіть униз до Дозволи > Файли та медіа, а потім виберіть Дозволяти постійно. Нарешті виберіть Дозволити у спливаючому вікні, щоб завершити.
 • Це воно. Ви готові до передачі файлів між телефоном Android і телевізором.

    7 найкращих клавіатур для Android у 2020 році, огляд

  Як надсилати файли з телефону Android на Google TV

  Тепер, коли у вас є програма на обох пристроях, виконайте такі дії, щоб перенести файли з телефону Android на Google TV:

 • Відкрийте програму на телевізорі та виберіть «Отримати».
 • У програмі на Android натисніть кнопку «Надіслати». Ви побачите всі папки та файли, доступні на вашому пристрої.
 • Перейдіть до папки, яка вас цікавить, і торкніться файлу, який потрібно передати.
 • На наступній сторінці виберіть модель телевізора зі списку. Програма почне передавати файл на ваш телевізор. Ви побачите прогрес безпосередньо в програмах Android і TV.
 • Після завершення передачі ви побачите повідомлення про успішне завершення.
 • Процес передачі може бути швидким або повільним, залежно від розміру файлу. Після цього файли, які ви передаєте, будуть у папці завантажень у вбудованій пам’яті вашого телевізора.

  Як перенести файли з Google TV на Android

  Щоб надіслати файли з телевізора на телефон Android, виконайте такі дії:

 • Відкрийте програму «Надіслати файли на телевізор» на телевізорі та телефоні.
 • Торкніться «Отримати» в програмі Android і виберіть «Надіслати» в програмі TV.
 • Після цього виберіть файл, який ви хочете передати.
 • Нарешті виберіть свій пристрій Android зі списку, щоб почати процес перенесення.
 • Після завершення процесу ви знайдете файл у папці «Завантаження» на своєму пристрої. Ви можете знайти завантаження на Android за допомогою файлового менеджера за вашим вибором.

    Виправте, що WhatsApp останній раз не відображався на Android

  Інші способи переміщення файлів між Android і Google TV

  Програма «Надіслати файли на телевізор» — це найкраще, що ви зараз можете отримати з точки зору простоти. Але існують інші способи передачі файлів між Android і Google TV. Інша програма, яку можна використовувати для виконання роботи, — це Send Files to TV—File Share від Wisdomlogix із аналогічною назвою, яка має майже такий самий процес, як ми розглядали.

  Ви також можете використовувати такі програми, як X-plore File Manager і Solid Explorer із підтримкою FTP і SFTP для передачі файлів. Обидва також підтримують такі популярні безкоштовні хмарні служби зберігання, як Google Drive і Dropbox, що дозволяє передавати файли через хмару між телевізором і телефоном Android.

  Завантажити: Надсилання файлів на телевізор—Обмін файлами (безкоштовно)

  Завантажити: Solid Explorer (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Завантажити: Файловий менеджер X-plore (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

  Легко копіюйте файли між телефоном Android і Google TV

  Передача файлів між телефоном Android і Google TV не повинна бути важкою. Ви можете зробити це миттєво, скориставшись програмою «Надіслати файли на телевізор» і виконавши наведені вище дії.

  Спершу переконайтеся, що ви надали програмі необхідний дозвіл. Налаштування виконується лише раз, тож після налаштування ви зможете безперешкодно надсилати файли на свій Google TV із Android і навпаки в майбутньому.