Як переглянути історію свого облікового запису Instagram

Ви можете використовувати історію свого облікового запису Instagram, щоб побачити зміни в інформації свого облікового запису протягом багатьох років.

Можливо, ви не усвідомлюєте, що Instagram зберігає багато історії вашого облікового запису та робить її легко доступною для вас. Ви можете переглядати зміни свого імені, біографії та внутрішніх посилань за минулі місяці та роки безпосередньо у своєму профілі. Це цікава функція, особливо якщо у вас є обліковий запис протягом дуже тривалого часу.

Ось як отримати доступ до історії свого облікового запису в Instagram.

Як переглянути власну історію облікового запису Instagram

Переглядати історію свого облікового запису Instagram легко, просто виконайте такі швидкі кроки:

 • Перейдіть до свого профілю в програмі Instagram, торкнувшись значка профілю в нижньому правому куті.
 • Торкніться значка з трьома смугами у верхньому правому куті.
 • У спливаючому меню виберіть Ваша діяльність.
 • Прокрутіть униз і натисніть «Історія облікового запису».
 • Що ви можете побачити в історії свого облікового запису Instagram?

  Тут ви зможете побачити всі зміни, які ви внесли у своє ім’я, біографію, посилання на веб-сайт у біографії, паролі та конфіденційність облікового запису (загальнодоступну чи приватну), серед інших змін. Якщо ви прокрутите всю історію до кінця, ви навіть побачите дату створення вашого облікового запису Instagram.

  У верхній частині сторінки ви можете сортувати та фільтрувати зміни за датою та типом. Це корисно, якщо ви шукаєте конкретну зміну або намагаєтеся побачити зміни багаторічної давності. Важливо, однак, що не всі зміни могли бути збережені, особливо якщо зміни були зроблені дуже давно.

  Озирніться назад з історією облікового запису Instagram

  З функцією історії облікового запису Instagram легко відчути ностальгію. Там є зміни, збережені понад десять років тому! Можливо, ви забули, яким був Instagram тоді, але історія облікових записів є цікавим нагадуванням про те, як ви створювали свій обліковий запис протягом багатьох років і що для вас було важливо продемонструвати у своєму профілі.