Як переглянути історію анонімного перегляду на iPhone

У наш час, коли конфіденційність в Інтернеті необхідна, режим анонімного перегляду допомагає вам переглядати Інтернет без будь-яких слідів сеансу. Ви хочете дізнатися, як переглядати історію анонімного перегляду на iPhone, і прочитали кілька посібників, як знайти історію анонімного перегляду на iPhone? Тоді ви в потрібному місці. Ми пропонуємо вам корисний і ефективний посібник, який допоможе вам знайти та видалити історію анонімного перегляду на iPhone.

Як переглянути історію анонімного перегляду на iPhone

Ви можете переглянути анонімну історію свого браузера в самих налаштуваннях iPhone. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про кроки, які детально пояснюють те ж саме далі в цій статті.

Що таке режим анонімного перегляду?

Режим анонімного перегляду є функцією конфіденційності в більшості веб-переглядачів. Під час роботи в цьому режимі браузер відкриває тимчасовий сеанс, який не відстежує дані користувача, на відміну від основного сеансу веб-переглядача, що дозволяє безкоштовно відстежувати перегляд.

Як дізнатися, чи хтось працює в режимі анонімного перегляду?

Інкогніто не еквівалент непомітності. Google чітко згадує захист вашої віртуальної особистості від самого браузера. Проте ваша IP-адреса доступна та відома веб-сайтам, які ви відвідуєте, адміністратору організації чи навчальному закладу, який керує та контролює обліковий запис.

  Як транслювати робочий стіл на телевізор за допомогою Chromecast

Чому мій чоловік використовує режим анонімного перегляду?

Є кілька причин, чому ваш чоловік може приватно переглядати веб-сайти:

  • Щоб насолоджуватися серфінгом без реклами
  • Щоб спланувати для вас несподівану відпустку
  • Спроба відвідувати сайти для дорослих, не залишаючи жодних слідів в історії веб-переглядача, які ви можете знайти

Чи можете ви знайти анонімну історію на iPhone?

Так, щоб знайти історію анонімного перегляду на iPhone. Ви можете отримати доступ до історії вкладки приватного перегляду в Safari.

Чи можете ви переглядати анонімну історію на Wi-Fi?

Так, можна переглядати історію анонімного перегляду через підключення Wi-Fi. Маршрутизатор зберігає записи про те саме, на відміну від вашого пристрою та браузера.

Як переглянути історію веб-перегляду в режимі анонімного перегляду? Як переглянути історію анонімного перегляду на iPhone Safari?

Вам цікаво, як переглянути історію анонімного перегляду на iPhone? Зробити це досить легко. Виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування на пристрої iOS.

2. Проведіть пальцем вниз головне меню та торкніться Safari зі списку.

  Найкращі позначки Chrome для кращого перегляду

3. Проведіть пальцем униз і натисніть Додатково в розділі СПИСОК ЧИТАННЯ.

4. Тепер натисніть Дані веб-сайту.

Усі відвідані сайти, включно з тими, що працюють у режимі анонімного перегляду, можна переглянути разом із відповідним споживанням даних.

Як я можу переглянути історію пошуку мого чоловіка?

Переживаєте, чому ваш чоловік використовує режим інкогніто? Ви можете легко дізнатися історію анонімного перегляду, щоб перевірити історію пошуку вашого чоловіка. Виконайте наведені нижче дії, щоб переглянути історію анонімного перегляду на iPhone:

1. Запустіть програму «Налаштування» на iPhone вашого чоловіка.

2. Проведіть пальцем вниз і торкніться Safari > Додатково.

3. Тепер торкніться опції «Дані веб-сайту», щоб відкрити список історії анонімного перегляду.

Чи можете ви відновити анонімну історію на iPhone? Чи можете ви отримати анонімну історію?

Так, ви можете отримати анонімну історію за допомогою налаштувань Safari. Буде згадка про відвідані сайти, але після видалення з налаштувань. Неможливо відновити дані без їх резервного копіювання в хмарі.

Як видалити історію інкогніто на iPhone?

Існує швидкий і простий процес із 5 кроків, за допомогою якого ви дізнаєтесь, як видалити історію анонімного перегляду на iPhone, коли це необхідно:

  Як створювати та ділитися колекціями місцезнаходження в Apple Maps

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Проведіть пальцем вниз, щоб знайти та торкнутися Safari.

3. Тепер натисніть «Додатково», а потім «Дані веб-сайту».

4. Натисніть Очистити історію та дані веб-сайту знизу.

5. У спливаючому вікні натисніть Очистити.

Чи може Google бачити мою історію анонімного перегляду?

Так, хоча Google обіцяє конфіденційність і дозволяє приватний перегляд, він відстежує вашу історію анонімного перегляду. Google бачить вашу особисту історію, пов’язуючи з ними файли cookie, прийняті під час сеансу, і вашу історію веб-перегляду з вашим обліковим записом, коли ви знову входите на пристрій.

***

Отже, ми сподіваємося, що ви зрозуміли, як переглянути історію в режимі інкогніто на iPhone з детальними кроками, які вам допоможуть. Ви можете повідомити нам будь-які запитання щодо цієї статті або пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.