Як переглянути чиїсь видалені дописи в Instagram

Instagram є одним із найпопулярніших додатків для соціальних мереж, доступних у Play Store та App Store, що дозволяє публікувати фотографії та відео у форматах сюжетів та роликів. Ці дописи, поряд з іншими живими сервісами, є методом залучення громадськості на платформі. І деякі люди можуть захотіти побачити чиїсь видалені дописи в Instagram як частину цієї взаємодії. Тому тут ми детально обговоримо, як отримати доступ до чиїхось видалених публікацій в Instagram.

Як переглянути чиїсь видалені дописи в Instagram

Нелегко побачити чиїсь видалені дописи в Instagram, оскільки вони були опубліковані та видалені з облікового запису цієї конкретної особи. Але продовжуйте читати цю статтю, щоб дізнатися про альтернативні способи доступу до публікацій Instagram навіть після їх видалення.

Чи можете ви переглянути видалені повідомлення в Instagram?

Так, ви можете переглядати видалені публікації та повідомлення Instagram. Instagram надає вам службу чату та особистих повідомлень на своїй платформі, яка допомагає вам краще взаємодіяти зі своєю аудиторією. І якщо ви хочете отримати доступ до видалених повідомлень, ви можете попросити завантажити дані в Instagram. Після того як запит буде зроблено, вони надішлють вам електронний лист із посиланням для завантаження даних, з якого ви можете завантажити видалені дані Instagram на свій комп’ютер.

Як знайти видалену історію в Instagram? Як знайти нещодавно видалені дописи?

Якщо ваші повідомлення буде видалено, вони зникнуть з вашого віддаленого пристрою, але вони залишаться на серверах Instagram. Ви можете переглянути нещодавно видалений вміст у своєму додатку Instagram. Ви можете переглядати видалені публікації, відео, ролики та історії з наступними кроками.

  Чому Instagram не відображається останнім активним? Ось як увімкнути активність

Примітка. Ви можете переглядати видалені публікації у своєму додатку Instagram за допомогою наведених нижче кроків, лише якщо з моменту видалення минуло менше 30 днів. Через 30 днів ці видалені публікації буде назавжди видалено з вашого облікового запису, і ви не зможете їх переглядати або відновлювати.

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться значка профілю у нижньому правому куті.

3. Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті.

4. Торкніться опції Ваша активність у списку.

5. Прокрутіть униз і торкніться опції «Нещодавно видалені».

6. Тут ви побачите видалені дописи з кількістю днів, які залишилися для остаточного видалення.

Що станеться, якщо Instagram видалить публікацію?

Якщо Instagram видаляє публікацію самостійно, публікації можуть бути дуже виразними та графічними, що порушує правила спільноти Instagram. Якщо він вважає, що ваша публікація не підходить для розміщення на платформі, Instagram може видалити ваше зображення, запропонувавши повідомлення про те саме. І ви не зможете самостійно побачити чи відновити допис.

Чи можете ви побачити видалені публікації інших користувачів в Instagram?

Ні, ви не можете бачити в Instagram видалені публікації інших користувачів. Однак ви можете завантажити їх заздалегідь на свій телефон або ПК, перш ніж власник облікового запису видалить їх. І ви можете завантажити ці публікації заздалегідь за допомогою сторонньої програми, як-от Instant Saver. Ця програма дозволяє завантажувати та переглядати будь-які публікації Instagram, навіть після того, як публікації були видалені.

  Як змінити зображення профілю в Instagram?

Як переглянути чиїсь видалені дописи в Instagram? Як ви бачите видалені публікації в Instagram?

Як згадувалося вище, ви не можете переглянути чиїсь видалені публікації в Instagram на платформі Instagram. Для цього потрібно заздалегідь завантажити потрібний пост за допомогою сторонньої програми. Прочитайте посібники 17 найкращих програм Instagram Story Saver для Android та 15 найкращих програм для збереження відео Instagram, щоб знайти ідеальну програму для завантаження публікацій Instagram заздалегідь.

Чи зберігає Instagram видалені фотографії?

Так, Instagram зберігає ваші видалені дані на своїх серверах протягом 90 днів. Ви можете завантажити видалені дані за допомогою функції Instagram Request Download.

Як ви дивитеся на чийсь архів в Instagram?

Ви архівуєте деякі зі своїх дописів, щоб інші не бачили ці конкретні дописи, тож тільки ви можете бачити заархівовані публікації. Однак ви не можете побачити архівні публікації іншої особи, якщо у вас немає їх облікових даних Instagram. Ви можете увійти в їхній обліковий запис за допомогою облікових даних, щоб переглянути їхні архівні публікації.

1. Відкрийте чужий профіль Instagram, використовуючи дані для входу.

2. Торкніться значка гамбургера у верхньому правому куті облікового запису.

3. Торкніться опції Архів.

4. Натисніть Архів історій, а потім Архів дописів, щоб переглянути їхні заархівовані фотографії.

Як ви бачите видалену історію Instagram?

Якщо ви видалили історію свого облікового запису, вона зникне з вашого пристрою, але залишиться на серверах Instagram. Ви можете переглянути свої видалені публікації в Instagram та історію за допомогою цих кроків:

  Як відстежувати свою активність в Instagram

Примітка. Ви можете переглядати видалені публікації у своєму додатку Instagram за допомогою наведених нижче кроків, лише якщо з моменту видалення минуло менше 30 днів. Через 30 днів ці видалені публікації буде назавжди видалено з вашого облікового запису, і ви не зможете їх переглядати або відновлювати.

1. Відкрийте програму Instagram та торкніться значка профілю.

2. Торкніться значка «Гамбургер» > Опція «Ваша активність» зі списку.

3. Проведіть пальцем униз і натисніть «Нещодавно видалені».

4. На екрані з’являться видалені дописи та історія з кількістю днів, що залишилися для їх остаточного видалення.

Як відновити видалені фотографії?

Ви можете відновити видалені публікації Instagram, зображення, історії та ролики, виконавши наступні кроки:

1. Відкрийте програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться значка профілю > значок гамбургера.

3. Торкніться опції Ваша активність > Нещодавно видалені.

4. Тепер натисніть на потрібну публікацію, яку ви хочете відновити.

5. Торкніться значка з трьома крапками.

6. Торкніться опції Відновити.

7. Торкніться опції Відновити ще раз у спливаючому вікні, щоб підтвердити процес.

***

Сподіваємося, що ви дізналися, як отримати доступ до чиїхось видалених публікацій в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Дайте нам знати, про що ви хочете дізнатися далі.