Як переглянути чийсь профіль Whisper

| | 0 Comments| 12:23 PM
Categories:

Whisper — це сервіс соціальної мережі, розроблений WhisperText LLC (американська компанія з розробки програмного забезпечення) у 2012 році. Сервіс Whisper працює лише в мобільних додатках. Коли Whisper був запущений, він підтримував лише Android, але через кілька років він також запустив додаток Whisper для iOS. Whisper — це анонімна платформа соціальних мереж і спільнота, де вам не потрібно реєструватися, щоб створити обліковий запис. Вам потрібно лише завантажити програму на свій смартфон, щоб публікувати та редагувати зображення та відео та спілкуватися з кимось далеко чи поблизу. І все це робиться анонімно. Whisper надає свої послуги не лише в Сполучених Штатах, але й у всьому світі. Однак Whisper має менше користувачів, ніж інші соціальні сайти, такі як Instagram і Facebook, через проблеми з конфіденційністю програми. Бути анонімним добре, але це також погано, якщо якась загроза трапляється з кимось у Whisper. Ніхто не зможе точно визначити, хто це зробив. Окрім цього, у Whisper немає недоліків. Це найкращий додаток для інтровертів, де ніхто не знає, хто ви є, і ви можете поділитися своїми талантами та здібностями через це середовище. Якщо ви бажаєте приєднатися до цієї програми та з нетерпінням чекаєте, як нею користуватися, ця стаття допоможе вам у цьому. Тут ви дізнаєтесь, як переглянути чийсь профіль Whisper і як переглянути приватні повідомлення в Whisper. Крім того, ви дізнаєтеся, як можна відстежувати когось у Whisper і чи можна шукати імена користувачів у Whisper.

Як переглянути чийсь профіль Whisper

Продовжуйте читати далі, щоб знайти кроки, що пояснюють, як детально переглянути чийсь профіль Whisper з корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Чи є Whisper App додатком для знайомств? Чи є Whisper додаток для знайомств?

Ні, Whisper — це не програма для знайомств. Це анонімна платформа соціальних мереж і спільнота, де анонімні користувачі передають свої думки за допомогою фотографій і відео та діляться ними з іншими користувачами по всьому світу. Whisper не є особливою програмою для знайомств, але оскільки ви можете спілкуватися з випадковим незнайомцем у ньому, ви можете пізнати людину. І це може призвести до побачення, яке почалося випадково і дійшло до якогось завершення. Також може статися, що деякі користувачі знайдуть на ньому свого партнера. На Whisper ви можете знайти спільноти, де люди підтримують та поділяють однакові думки щодо певних подій, там ви можете знайти побачення.

  Як зробити будильник гучнішим

Чи підходить Whisper для підключення?

Так, Whisper підходить для підключення. Через анонімність користувачів програми важко знайти когось окремо. Але є певні групи, які ви можете знайти на Whisper, які можуть допомогти вам знайти людину для спілкування поблизу вашого місця розташування. І якщо ви готові подорожувати далеко, ви також зможете відвести людину від свого місця розташування. Whisper дозволяє брати участь у таких заходах лише людям віком від 17 років, і якщо ви відповідаєте вимогам цього віку, для вас не буде проблем.

Чи зашифровано програму Whisper?

Так, програма Whisper зашифрована. Хоча для використання Whisper вам не потрібно створювати або реєструвати обліковий запис. Але коли ви використовуєте його, ви повідомляєте своє місцезнаходження та вік, щоб спілкуватися з користувачами поблизу. Усі дані користувача за допомогою Whisper, такі як ваше місцезнаходження, повідомлення, ім’я профілю, зображення чи відео, вік і стать, шифруються та безпечно зберігаються в базі даних Whisper. Але десь у 2013 році сталася подія, коли багато даних користувачів Whispers було видно в Інтернеті. Але невдовзі Whisper вирішив проблему та оновив свою систему безпеки, поки не сталося щось погане.

Чи справді Whisper анонімний?

Так, Whisper дійсно і повністю анонімний. Усі користувачі, яких ви знайдете на Whisper, є для вас абсолютно анонімними. Навіть якщо ваш друг або хтось із ваших знайомих зв’яжеться з вами через Whisper, ви не зможете знати, що це вони, доки не поспілкуєтеся з ними. Причина цього полягає в тому, що, як і на інших соціальних платформах, є можливість підключити контакт вашого телефону до програми, щоб ви могли зв’язуватися зі своїми контактами на таких платформах. Але на Whisper немає можливості синхронізувати ваші контакти та спілкуватися з тими, кого ви знаєте. Це причина, чому Whisper анонімний.

Чи можете ви знайти когось на Whisper?

Так, ви можете знайти когось на Whisper. Хоча користувачі на Whisper є анонімними, ви все одно можете знайти користувачів поблизу вашого місцезнаходження на основі ваших інтересів. Все, що вам потрібно зробити, це надати дозвіл на визначення місцезнаходження програмі Whisper, яка покаже вам профілі поблизу вашого місцезнаходження, і ви можете торкнутися у кожному профілі, щоб переглянути чийсь профіль у режимі шепоту, а за допомогою функції чату ви можете спілкуватися з ними, як і в будь-якій іншій соціальній мережі.

  Як почистити будь-який смарт-годинник, носіння чи ремінець для фітнесу

Чи можна шукати імена користувачів пошепки?

Ні, ви не можете шукати імена користувачів у Whisper, оскільки Whisper не зберігає особисті дані користувачів. І оскільки вони не мають особистих даних, ви не можете шукати когось за їхнім іменем користувача чи номером телефону. У додатку Whisper ви можете встановити своє ім’я користувача, але на основі цього ви не можете шукати інші профілі. Шепіт – це публікація, яку ви публікуєте в додатку Whisper. І виходячи з цього, ви можете знайти когось. Крім того, ви можете зробити це, увімкнувши локацію на своєму пристрої, який потім покаже вам пропозиції шепоту поблизу вас. У Whisper ви можете шукати інші повідомлення або повідомлення, а звідти ви можете використовувати опцію чату, щоб зв’язатися з анонімним користувачем.

Чи можете ви відстежити IP-адресу на Whisper?

Ні, ви не можете відстежувати IP-адреси в Whisper, оскільки це єдина в своєму роді анонімна платформа соціальних мереж, а не програма для відстеження IP-адрес. Ви можете дізнатися, звідки було опубліковано шепіт, але ви не можете відслідковувати IP-адресу пристрою, з якого вони використовують Whisper. І якщо користувач не надав Whisper дозвіл на місцезнаходження, ви ніколи не дізнаєтесь, звідки було опубліковано шепіт. Таким чином, ви не можете відстежувати IP-адреси на Whisper.

Чи можете ви відстежити когось на Whisper?

Так, ви можете відстежувати когось у Whisper, але ви не можете постійно відстежувати когось. Ви можете відстежувати когось на основі їхнього місцезнаходження лише тоді, коли вони публікують пошепки. І якщо людина залишається поруч із вашим місцем розташування, а ви ввімкнули дозволити місцезнаходження поблизу, її шепіт буде запропоновано вам автоматично щоразу, коли вона опублікує це. Кожен шепіт, опублікований на Whisper, має ім’я користувача та місцезнаходження особи. І на основі цієї інформації ви можете відстежувати когось у Whisper.

  Виправити проблему керування живленням диспетчера пристроїв

Як ви бачите чиїсь шепіти?

Щоб побачити чийсь шепіт, виконайте такі дії:

1. Відкрийте Шепіт додаток на вашому пристрої.

2. На головній вкладці торкніться потрібного шепоту, який ви хочете переглянути.

3. Торкніться піктограми збільшення у верхньому правому куті вибраного шепоту.

Тепер ви зможете переглянути шепіт повністю.

Ось як ти бачиш чиїсь шепоти. Тепер давайте подивимося, як переглянути чийсь профіль Whisper.

Як знайти когось на Whisper?

Щоб дізнатися, як знайти когось у Whisper, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте програму Whisper на своєму пристрої.

2. Торкніться вкладки ПОБЛИЗУ зверху.

3. Торкніться опції УВІМКНУТИ, щоб увімкнути дозвіл на місцезнаходження.

4. Увімкніть перемикач для параметра Місцезнаходження, як показано нижче.

5. Тепер ви зможете бачити шепіт поблизу вашого місцезнаходження. Торкніться будь-якого з потрібних шепотів.

6. Торкніться піктограми чату, щоб поспілкуватися з цією особою.

Ось як знайти когось у Whisper.

Як переглянути чийсь профіль Whisper?

Щоб переглянути чийсь профіль у режимі шепоту, просто виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Whisper і торкніться потрібного шепоту.

2. Торкніться піктограми чату в нижній частині шепоту.

Тепер ви зможете переглядати чийсь профіль Whisper і спілкуватися з ними в чаті.

Ось як можна переглянути чийсь профіль шепоту.

Як ви переглядаєте приватні повідомлення на Whisper?

Щоб переглянути особисті повідомлення на Whisper, виконайте такі дії:

1. Відкрийте програму Whisper і торкніться піктограми чату.

2. Торкніться потрібного чату, який ви хочете переглянути.

Ось як ви переглядаєте приватні повідомлення на Whisper.

***

Ми сподіваємося, що ви дізналися, як переглядати чийсь профіль Whisper і шукати імена користувачів у Whisper. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.