Як переглянути та роздрукувати квитанції Amazon

Це займе лише мить, і ви матимете копію квитанції Amazon для ваших особистих записів.

Покупки в Інтернеті супроводжуються незручністю відсутності фізичних чеків. На щастя, ви завжди можете самостійно роздрукувати квитанції на торгових платформах, таких як Amazon.

Як переглянути та роздрукувати квитанції про замовлення Amazon

Щоб роздрукувати квитанції Amazon, увійдіть у свій обліковий запис у веб-переглядачі на комп’ютері чи мобільному пристрої. Переконайтеся, що ваш принтер увімкнено та підключено до пристрою для друку.

 • Запустіть улюблений браузер і увійдіть у свій обліковий запис Amazon.
 • Перейдіть у розділ «Повернення та замовлення» у верхньому правому куті.
 • Визначте покупку, чек про яку ви хочете отримати, зі списку ваших попередніх замовлень.
 • Ви можете скористатися панеллю пошуку всіх замовлень, якщо замовлення знаходиться надто далеко в списку.
 • Натисніть «Переглянути рахунок-фактуру», коли знайдете потрібне замовлення.
 • Amazon створить квитанцію з розбивкою всіх товарів у замовленні, дати покупки, їхньої ціни, знижок і загальної суми, яку ви за це заплатили.
 • Натисніть посилання «Надрукувати цю сторінку для ваших записів» у верхній частині квитанції, щоб надрукувати її.
 • Виберіть потрібну кількість копій на наступному екрані та натисніть Друк.
  • Або виберіть «Друк у PDF», щоб зберегти копію квитанції на свій пристрій.
 • Ви також можете використовувати мобільний додаток Amazon, якщо ваш принтер підтримує мобільний друк. Запустіть програму, торкніться піктограми профілю, потім виберіть «Ваші замовлення» та виберіть замовлення, яке потрібно надрукувати. Перейдіть до інформації про замовлення та натисніть Завантажити рахунок-фактуру.

  Натисніть «Завантажити документи», щоб зберегти квитанцію у форматі PDF на телефоні. Отримайте доступ до квитанції у своєму файловому менеджері та надішліть її на принтер. Ви можете використовувати різні програми друку на своєму iPhone або скористатися одним із кількох доступних підходів, щоб допомогти вам друкувати на Android.

  Слідкуйте за своїми витратами на Amazon

  Наявність квитанцій Amazon у друкованому вигляді допомагає вести облік ваших витрат в одному місці разом із фізичними покупками. Зберігання всіх транзакцій в одному місці завжди стане в нагоді під час відстеження витрат і подання податкових декларацій.

  Фізичні квитанції Amazon також значно спростять завдання під час повернення або перепродажу придбаного товару. Ви можете надрукувати скільки завгодно квитанцій, незалежно від того, скільки їм років, якщо ви ввійшли в обліковий запис Amazon, який використовували для покупки.