Як переглянути та очистити чергу принтера в Windows 10

У Windows 7, коли ви друкуєте документ, у системному треї з’являється маленький значок принтера. Цей значок дозволяє отримати доступ до черги принтера. З черги принтера можна призупинити або скасувати завдання друку. Це змінилося в Windows 10. Коли ви підключаєте принтер і друкуєте документ, у системному треї не з’являється піктограма. Таким чином, здається, немає жодного способу переглянути чи очистити чергу принтера в Windows 10. Це все ще можливо, якщо ви знаєте, де шукати. Ви можете переглядати та очищати чергу принтера, і для цього не потрібно підключати принтер до системи. Ось як.

Ми говоримо про Windows 10. Ви можете керувати загальними налаштуваннями з двох місць у Windows 10; додаток Налаштування та Панель керування. Ми детально розповімо, як можна переглядати та очищати чергу принтера з обох.

Черга принтера – додаток Налаштування

Відкрийте програму Налаштування. Перейдіть до групи налаштувань Пристрої та виберіть вкладку Принтери та сканери. Тут ви можете додати новий принтер і побачити список усіх принтерів, які в даний момент додаються до вашої системи.

Виберіть принтер зі списку. Якщо у вашій системі додано кілька принтерів, і ви намагаєтеся очистити чергу принтерів для певного принтера, вам потрібно запам’ятати, який саме. Черга друку для кожного принтера тримається окремо і не без підстав.

Клацніть принтер, який потрібно переглянути, або очистіть чергу друку. Він розгорнеться, щоб відобразити три кнопки; Відкрийте чергу, Керуйте та Вилучіть пристрій. Натисніть кнопку «Відкрити чергу».

Відкриється нове вікно зі списком усіх документів, які в даний момент знаходяться в черзі на друк. Ви можете побачити, які документи надіслано на принтер, а які очікують на відправку.

  Комп'ютерний USB-мікрофон не працює в Windows 10 (ВИРІШЕНО)

Клацніть правою кнопкою миші документ, для якого потрібно скасувати друк, і виберіть «Скасувати», щоб скасувати друк документа.

Черга принтера – Панель керування

Відкрийте панель керування. Перейдіть до Обладнання та звук > Пристрої та принтери. У розділі Принтери клацніть правою кнопкою миші принтер, для якого потрібно переглянути чергу. У контекстному меню виберіть «Подивитися, що друкується».

Ви побачите те саме вікно черги принтера, що відкривається програма Налаштування. Клацніть документ правою кнопкою миші та виберіть «Скасувати» з контекстного меню, щоб скасувати друк документа.

Очищення завдання друку з кешу принтера

Часто, коли ви скасовуєте завдання друку зі свого робочого столу, ваш принтер все одно продовжує його друкувати. Це відбувається для завдань друку, які були надіслані на принтер. В ідеалі принтер не повинен друкувати документ, але технологія принтера все ще досить стара та незграбна.

  Як відкрити вікно командного рядка в Провіднику файлів у Windows 10

Якщо ви скасували завдання друку зі свого робочого столу, але принтер не припиняє його друкувати, від’єднайте принтер від системи. Вимкніть принтер і почекайте десять хвилин. Увімкніть його знову, і завдання друку буде очищено. Дайте принтеру запуститися належним чином, перш ніж знову підключати його до системи.