Як переглянути статус WhatsApp без відома

| | 0 Comments| 2:49 AM
Categories:

Якщо ви хочете зберегти свою активність у WhatsApp прихованою, ви можете скористатися обхідними шляхами, щоб ваш профіль не відображався під час перегляду статусу WhatsApp. Ось погляд на методи, які ви можете використовувати.

1. Увімкніть режим польоту, перш ніж перевіряти їх статус

Швидкий спосіб перевірити статус WhatsApp без відома — увімкнути режим польоту на своєму пристрої. Ви можете вручну вимкнути з’єднання Wi-Fi або мобільного передавання даних, але режим польоту призначений для вимкнення всіх бездротових і стільникових сигналів з телефону.

  Як зупинити автоматичне завантаження в WhatsApp на Android та iPhone

Навіть якщо у вас немає підключення до Інтернету, ви все одно можете перевірити їхній статус, оскільки ваш телефон тимчасово зберігає його як кешовані дані. Відкрийте вкладку Оновлення в WhatsApp і торкніться статусу, який ви хочете перевірити.

2. Вимкніть функцію сповіщень про прочитання

Функція сповіщень про прочитання WhatsApp здебільшого впливає на надіслані та отримані повідомлення. Якщо цю функцію вимкнено, WhatsApp не відображатиме дві сині галочки під повідомленнями, які ви прочитали. Тож відправники можуть переглядати свої повідомлення як «Доставлені», але ви можете читати повідомлення WhatsApp без відома відправника.

Те саме стосується статусів WhatsApp. Якщо ви вимкнете сповіщення про прочитання, WhatsApp не повідомлятиме їм про те, що ви переглядаєте їхній статус. Сповіщення про прочитання ввімкнено за замовчуванням, тому ось як їх можна вимкнути:

  14 найкращих виправлень для проблеми з неробочим QR-кодом WhatsApp Web
 • Запустіть WhatsApp.
 • Натисніть значок із трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть Налаштування.
 • Перейдіть до конфіденційності.
 • Торкніться перемикача поруч із «Повідомлення про прочитання».
 • 3. Використовуйте програму стороннього розробника

  Ще один спосіб перевірити чийсь статус WhatsApp без його відома – це використовувати сторонню програму. Однак слід зазначити, що програми сторонніх розробників суперечать умовам обслуговування WhatsApp, і використання сторонніх програм пов’язане з ризиком блокування вашого облікового запису або розголошення ваших особистих даних і облікових даних для входу.

  Таємно перевіряйте статуси в WhatsApp

  Подібно до інших платформ соціальних мереж, вміст, опублікований як статус у WhatsApp, буде доступним протягом 24 годин. Отже, ви повинні спробувати один із методів до того, як закінчиться час.

    Як скасувати надсилання повідомлення в Whatsapp

  Тепер, якщо ви не хочете, щоб хтось перевіряв ваш статус у WhatsApp, ви можете видалити їхні номери зі своїх контактів або заблокувати їх.