Як переглянути статистику Steam за 2023 рік (і побачити, як ви грали)

| | 0 Comments| 5:15 PM
Categories:

Ключові висновки

  • Тепер доступний огляд року Steam, який показує вашу ігрову статистику, досягнення тощо за 2023 рік.
  • Ви можете переглянути огляд Steam за рік, перевіривши програму Steam, електронну пошту або сповіщення.
  • Звіт містить інформацію про ігри, в які ви грали, витрачений час, типи ігор і вашу участь у спільноті Steam.

Steam дозволяє вам побачити, як ви провели свій 2023 рік на платформі завдяки звіту «Огляд року». Ось як ви можете отримати доступ до персоналізованого звіту, щоб переглянути статистику ігор Steam за рік.

Огляд року Steam уже доступний

Steam Year in Review припинено для всіх користувачів 19 грудня 2023 року через оголошення на Блог Steam. У звіті Steam за 2023 рік зібрано вашу статистику, досягнення та іншу інформацію про ігри, у які ви грали на платформі.

Steam випустив цей звіт як Steam Replay 2022 наприкінці грудня 2022 року, і він повторить це у 2023 році. Однак Steam змінив назву зі Steam Replay на Steam Year in Review, а також опублікував звіт приблизно на два тижні раніше, ніж минулого року.

  7 найкращих прикладів чат-ботів, які вирішують наші повсякденні проблеми

Переглянувши свій звіт, ви можете поділитися ним у соціальних мережах та на інших платформах. Ви також можете переглянути свій Steam Replay 2022 і порівняти, як змінилися ваші ігрові звички за рік.

Як переглянути статистику Steam за 2023 рік

Якби ви відкрили програму Steam між 19 і 21 грудня 2023 року, ви б побачили банер «Огляд року» у верхній частині сторінки магазину. Однак якщо ви пропустили це, ви все одно зможете побачити банер, якщо прокрутите трохи вниз протягом грудня 2023 року.

Але якщо ви пропустили банер і не можете його знайти, ви повинні побачити сповіщення про звіт у своїй електронній пошті, зареєстрованій у Steam, за умови, що ви не скасували підписку на електронну розсилку Steam або не заблокували електронні листи в Gmail.

Просто знайдіть електронний лист із темою «Підсумок 2023 року в Steam настав!» від [email protected]. Відкривши його, натисніть «Переглянути огляд за рік», щоб переглянути звіт у своєму браузері.

  3 найкращих хостингу Farming Simulator для всіх

Якщо ви не отримали електронний лист від Steam або не можете його знайти, ви все одно можете переглянути свій звіт Steam за 2023 рік, перейшовши до розділу «Переглянути сповіщення» (піктограма дзвіночка біля вашого імені користувача) у програмі Steam або на веб-сайті Steam і натиснувши «Переглянути». все.

Після цього ви побачите, що ваш огляд року готовий! повідомлення. Просто натисніть на нього, і ви побачите свій звіт.

Що ви знайдете в огляді Steam за 2023 рік

У звіті Steam за 2023 рік ви побачите основну статистику, наприклад, скільки ігор ви зіграли, ваші досягнення та найдовшу ігрову серію. Ви також повинні побачити всі свої ігри та скільки часу ви витратили на них.

Цікаво, що звіт також покаже типи ігор, у яких ви проводили найбільше часу, а також вашу участь у спільноті Steam. Сюди входять нові друзі, яких ви додали, знімки екрана, якими ви поділилися, ваші дописи для обговорень і огляди ігор, залишені в Steam.

Якщо ви використовуєте Steam на кількох платформах, як-от Windows, macOS, ChromeOS (так, ви можете встановити Steam на свій Chromebook) і Steam Deck, ви також побачите, скільки ваших ігор було розподілено між ними.

  10 платформ штучного інтелекту для створення ваших сучасних програм

Ви повинні побачити кнопку «Поділитися» внизу звіту про рік у Steam. Натиснувши цю кнопку, ви побачите три фотографії, які можна завантажити, щоб поділитися ними в соціальних мережах.

Ви також можете поділитися ним безпосередньо на Facebook, X, Reddit, а також у своїй активності друзів у Steam і на вітрині профілю Steam. Він також має кнопку копіювання посилання, щоб безпосередньо поділитися своєю сторінкою Steam Year in Review 2023 через повідомлення.

Огляд року Steam дає вам змогу побачити ігри, які вам сподобалися протягом 2023 року. Завдяки цим даним ви дізнаєтеся, до якого типу геймерів належите, і це допоможе визначити, на які назви варто звернути увагу залежно від того, що вам подобається. Або ви можете побачити, яких ігор вам не вистачає, і, можливо, спробувати нові жанри на 2024 рік.