Як переглянути старі сповіщення на iPhone

iPhone є найуспішнішим пристроєм Apple Inc. Крім того, він надає користувачам досвід преміум-рівня з найновішими та найцікавішими функціями. А завдяки операційній системі iOS рівень безпеки, інтерфейс користувача та швидкість неймовірні. У цій статті ми допоможемо вам вирішити вашу проблему, пов’язану з сповіщеннями iPhone, тобто як переглянути старі сповіщення на iPhone або переглянути очищені сповіщення iPhone.

Як переглянути старі сповіщення на iPhone

Продовжуйте читати цю статтю до кінця, щоб дізнатися, чи бачите ви старі сповіщення на своєму iPhone чи ні. Але перед цим давайте спочатку дізнаємося про типи повідомлень на iPhone.

Які є різні типи сповіщень на iPhone?

Існує три типи повідомлень на iPhone або будь-якому пристрої iOS: значки, банери та сповіщення.

1. Значки: це лічильники, які з’являються на будь-якій із ваших програм. Наприклад, програма «Повідомлення» вказує кількість непрочитаних повідомлень, які ви отримали на свій пристрій.

2. Банери: банерні сповіщення – це сповіщення, які з’являються у верхній частині екрана вашого iPhone і на панелі сповіщень. Якщо у вас є одне текстове повідомлення, лист чи повідомлення, ви можете провести пальцем униз по цих повідомленнях, щоб відповісти на них, або провести пальцем угору, щоб видалити повідомлення з екрана.

  Створюйте аналогові, монохромні, тріадні та чотириколірні схеми

Фото Джеймі Стріт на Unsplash

3. Сповіщення: сповіщення – це сповіщення-нагадування, які з’являються в центрі екрана у визначений час. Ви можете закрити їх звідти.

Де зберігаються сповіщення iPhone?

На жаль, сповіщення ніде не зберігаються на iPhone чи будь-якому пристрої iOS. Щойно ви торкнетеся цих сповіщень або очистите їх, вони зникнуть назавжди, і ви не зможете їх повернути, оскільки на вашому iPhone немає історії сповіщень.

Чи можу я побачити старі сповіщення на своєму iPhone?

Ні, якщо ви видалили сповіщення з панелі сповіщень, ви більше не зможете побачити ці сповіщення. Вони зникли назавжди. Але якщо ви ще не очистили сповіщення або не переглянули їх, ви знайдете всі свої сповіщення на панелі сповіщень.

Чи можете ви переглянути старі push-сповіщення iOS, які ви відхилили? Чи можу я переглянути видалені сповіщення на iPhone?

Ні, якщо ви вже закрили або очистили сповіщення, ви не зможете переглянути ці сповіщення знову. Це тому, що iPhone чи будь-який інший пристрій iOS не має жодної збереженої історії сповіщень, тому як тільки вони зникли, вони зникли назавжди.

  Як змінити контрастність та насиченість дисплея ноутбука

Як отримати доступ до центру сповіщень на iPhone X?

Потрапити в центр повідомлень на iPhone X легко.

  • Якщо ви перебуваєте на заблокованому екрані, проведіть пальцем угору від середини екрана, і ви побачите свої сповіщення.
  • Якщо ваш пристрій розблоковано, ви можете провести пальцем вниз від верхнього центру екрана, щоб переглянути сповіщення.

Щоб дізнатися більше сповіщень на iPhone, ви можете відвідати сторінку підтримки Apple.

Як перевірити історію сповіщень? Як змінити налаштування центру сповіщень iPhone?

Ви не можете перевірити свою історію сповіщень або переглянути старі сповіщення на iPhone, оскільки ваш iPhone або будь-який інший пристрій iOS не має опції історії сповіщень. Щоб змінити налаштування центру сповіщень, виконайте наведені нижче дії.

1. Запустіть програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Торкніться опції Сповіщення.

Тут ви можете змінити налаштування сповіщень, наприклад підсумок сповіщень за розкладом, сповіщення попереднього перегляду та групування сповіщень.

Як переглянути старі сповіщення на iPhone? Як переглянути видалені сповіщення iPhone 11 і 12?

Немає способу повернути очищені сповіщення, оскільки вони не зберігаються в iCloud чи iTunes. Коли вони пішли, вони пішли назавжди.

  Як використовувати Google Maps для навігації в Apple CarPlay

Як отримати сповіщення для повторної появи на моєму iPhone?

На жаль, неможливо зробити так, щоб ваші сповіщення знову з’являлися після їх видалення або перегляду, оскільки пристрої iOS не мають історії сповіщень, оскільки сповіщення не зберігаються в резервній копії iCloud або iTunes.

Як переглянути старі сповіщення на iPad?

Отримавши відповідь, як переглянути старі сповіщення на iPhone, ви можете попросити iPad. Якщо ви ще не переглядали або не видаляли свої сповіщення, ви можете просто провести пальцем угору від центру заблокованого екрана та переглянути всі свої старі сповіщення. Якщо ваш пристрій розблоковано, ви можете провести пальцем вниз від верхнього центру екрана, щоб переглянути старі сповіщення. Але, як і в iPhone, ви не можете побачити вже переглянуті або видалені сповіщення на iPad.

***

У цій статті ми розглянули, як переглянути старі сповіщення на iPhone або переглянути очищені сповіщення на iPhone і чи можливо це зробити чи ні. Сподіваємося, ми розвіяли всі ваші сумніви щодо цього. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.