Як переглянути список ваших найкращих друзів на Snapchat

Categories:

Snapchat, одна з найпопулярніших платформ соціальних мереж, має величезну глобальну базу шанувальників. Маючи понад 530 мільйонів активних користувачів, Snapchat є однією з найпоширеніших платформ соціальних медіа сьогодні. Важко встигати за змінами з усіма оновленнями протягом багатьох років. І одне з цих покращень має фантастичну функцію «Найкращі друзі». Список найкращих друзів — одна з унікальних функцій програми, яка продовжує привертати увагу користувачів. Ця функція автоматично додаватиме нові контакти до вашого списку найближчих друзів на основі вашого рівня зв’язку, і ви не можете вибрати своїх найкращих друзів за допомогою функції списку найкращих друзів Snapchat; замість цього програма складе список на основі ваших повідомлень. Але спроба обійти це може бути неприємною, якщо ви не знаєте, як побачити найкращих друзів Snapchat. Ви користуєтеся Snapchat і не знаєте, як переглянути список своїх найкращих друзів у Snapchat? Якщо вам потрібна додаткова інформація щодо цих запитів, залишайтеся з нами до кінця! Ми зібрали цю корисну статтю, яка відповість на ваші запитання, наприклад, як побачити найкращих друзів у Snapchat і як живуть найкращі друзі Snapchat.

Як переглянути список ваших найкращих друзів на Snapchat

Далі в цій статті ви дізнаєтесь, як переглянути список своїх найкращих друзів у Snapchat. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чи можете ви переглянути список найкращих друзів своїх друзів у Snapchat?

Ні, Snapchat не дозволяє вам бачити найкращих друзів ваших друзів. Проте ваших улюблених друзів у Snapchat, очевидно, можна побачити в додатку. Можливість переглядати найкращих друзів інших користувачів Snapchat спочатку була доступна для користувачів; однак опція була швидко видалена платформою. У результаті користувач зможе бачити на платформі лише своїх найкращих друзів. Вивчаючи щасливий емодзі, який відображається біля імені вашого друга Snapchat, ви можете визначити, хто ваші найближчі друзі в програмі.

Як побачити своїх найкращих друзів у Snapchat?

Вісім із ваших контактів можна позначити як ваших найкращих друзів, якщо у вас багато друзів у Snapchat. На цьому сайті ви не можете вибрати або призначити свого найкращого або супер найкращого. Все включено в алгоритм Snapchat. Вам потрібно часто користуватися Snapchat, щоб ознайомитися з усіма його можливостями.

  Що означають фрукти на Snapchat?

У Snapchat вісім людей, з якими ви найбільше спілкуєтеся та фотографуєте, є вашими найкращими друзями в Snapchat. Залишатися в курсі ваших улюблених чатів за допомогою Snapchat дуже просто, оскільки він розміщує ваших найкращих друзів у верхній частині екрана чатів і надсилання. Ваш список найкращих друзів завжди залишається конфіденційним і оновлюється в міру того, як ваша дружба зростає та згасає.

Ось найшвидший спосіб переглянути список найкращих друзів на Snapchat:

1. Відкрийте програму Snapchat на своєму Android або iOS пристрій.

Примітка. Переконайтеся, що ви ввійшли у свій обліковий запис.

2. Торкніться свого аватара Bitmoji, щоб отримати список опцій.

3. Тепер натисніть «Мої друзі» з наведених варіантів.

4. Ваш список найкращих друзів з’явиться вгорі.

Якими ви бачите своїх найкращих друзів №1 у Snapchat?

Люди, з якими ви найбільше фотографуєте та спілкуєтесь у Snapchat, є вашими найкращими друзями. Хоча існують індикатори емодзі, які показують спільних найкращих друзів, користувачі не можуть бачити списки найкращих друзів один одного. Користувачі можуть мати до восьми найкращих друзів, усі вони відображатимуться в області чату їхнього профілю та на сторінці «Надіслати кому» під час надсилання Snap.

Емодзі жовтого серця 💛: Емодзі жовтого серця означає, що ви та цей користувач Snapchat найкращі друзі. Ви обмінюєтеся найбільше фотографій з цією людиною (і, ймовірно, також ділитеся своїми найглибшими секретами). Жовте серце біля імені людини вказує на те, що тепер ви офіційно її найкращий друг №1.

Чи можете ви побачити список найкращих друзів інших людей на Snapchat?

Ні. Перш ніж дізнатися, що ви можете переглядати Snapchat інших людей найкраще списки друзів, вам потрібно знати, як з часом змінювався список найкращих друзів Snapchat. Функція списку найкращих друзів у Snapchat не є новою функцією, про що знає будь-хто, хто користувався нею з самого початку, і до неї було внесено численні зміни. Список найкращих друзів спочатку був створений, щоб його міг переглядати кожен, хто відвідав ваш профіль. Однак це було оновлено, і на даний момент Snapchat оновив цю функцію, щоб лише ви могли бачити своїх найближчих друзів.

Після появи цієї нової функції питання про те, як переглянути списки найкращих друзів інших людей у ​​Snapchat, швидко стало одним із найпоширеніших запитів серед користувачів Snapchat. Насправді багато людей були засмучені результатом і хотіли дізнатися, чи існують інші способи перегляду списків найкращих друзів Snapchat інших людей. Однак на сторінці довідки Snapchat пояснює, що ця функція призначена лише для приватного використання. Люди можуть бачити, чи є вони у вашому списку найкращих друзів, але ніхто інший не може цього бачити, цією функцією користуватиметесь лише ви.

  Як змінити налаштування чату в Snapchat

Що означає 💛 на Snapchat?

У Snapchat найкращих друзів символізує 💛жовте серце. Жовте серце на Snapchat вказує на те, що ви та ваш друг є найближчими друзями. Емодзі 💛жовте серце вказує на те, що ви та ця особа обмінюєтеся найбільше Snapchat. Наскільки ви близькі з вашим супутником, символізує жовте серце. Той факт, що ви та ваш друг використовуєте Snapchat частіше, ніж інші ваші друзі, також демонструє, наскільки ви обоє захоплені програмою.

Концепція емодзі 💛yellow heart полягає в тому, що жовтий колір означає щастя та дружбу. Через це багато людей дарують жовті троянди друзям. Глибока дружба двох користувачів Snapchat зображена 💛жовтим емодзі серця. Щоб отримати цей емодзі, вам потрібні найкращі друзі на Snapchat, з якими ви можете регулярно ділитися знімками. Ви, безсумнівно, отримаєте його на свій обліковий запис Snapchat, коли виконаєте вимоги.

Скільки 💛 можна мати на Snapchat?

Ви можете мати лише один Snapchat 💛 Yellow Heart перед своїм найкращим другом №1 у будь-який момент часу. Якщо ви один для одного найкращий друг протягом двох місяців поспіль, жовте змінюється на❤️Червоне (№1 кохання протягом двох тижнів поспіль), а потім на 💕 два рожевих серця. Ви повинні спілкуватися з цією людиною частіше, ніж з будь-ким іншим, якщо хочете стати найкращими друзями.

Скільки часу потрібно, щоб отримати 💛 на Snapchat?

Ми хочемо незабаром надати вам рішення, щоб задовольнити вашу цікавість. На це запитання немає конкретної відповіді. Ось чому:

Емоджі 💛жовте серце з’являється лише тоді, коли ви та ваш друг є найкращими друзями №1, як ми зазначали раніше. Як би важко не здавалося виконати ці вимоги; це не просто. Перш ніж один із вас одночасно стане найкращим другом №1 для іншого й емодзі відобразяться біля імені вашого друга в списку, можуть пройти дні, тижні чи навіть місяці. Це схрещування відбувається, коли ви обоє так часто кидаєтеся один на одного протягом останніх кількох днів, що ви обігнали одне одного як найкращі друзі іншого. Немає затримки; емодзі жовтого серця з’являється одразу після цього перетину.

Єдина вимога полягає в тому, щоб ви надсилали один одному якомога більше фотографій. До цього моменту ви, можливо, зрозуміли, що поява емодзі «Жовте серце» на Snapchat не має обмеження за часом. Час, потрібний для того, щоб смайли жовтого серця з’явилися на Snapchat, просто неможливо визначити. На це може знадобитися тиждень або місяці.

Що означає 💕 у Snapchat?

Snapchat є дуже новим сайтом соціальних мереж у порівнянні з Facebook або YouTube. Snapchat, одна з найпоширеніших соціальних мереж у світі, має 125 мільйонів активних користувачів щомісяця. Емодзі, подобаються вони вам чи ні, мають вирішальне значення для успіху просування платформи. Емодзі представляють зв’язок, товариськість та ієрархію у всесвіті Snapchat, демонструючи, наскільки актуальною є ваша атмосфера Snapchat.

  Виберіть, як довго ваші знімки будуть видимі в Snapchat

Ви коли-небудь замислювалися, що означає ім’я друга з 💕 (подвійне сердечко) поруч? Одним із найпоширеніших емодзі, який можна знайти на багатьох платформах, є подвійне серце. Це вказує на те, що ви зі своїм другом Snapchat є супернайкращими людьми. Символ (💕) біля імені друга в цій соціальній мережі означає, що ви були найкращими друзями принаймні два місяці. Емодзі з подвійним серцем символізує вашу близьку дружбу та частоту знімків із цією людиною.

Чи є 😊 на Snapchat Mutual?

Ні, 😊 Емодзі «Усміхнене обличчя з усміхненими очима» не означає, що у вас є спільний друг, натомість емодзі-смайлик (😊) означає, що це один із ваших найкращих друзів у Snapchat, але не ваш найкращий друг. Ця людина — один із ваших найкращих друзів і той, кому ви часто надсилаєте знімки. Іншими словами 😊 (Emoji Smiling Face With Smiling Eyes Emoji) означає, що ви BF. Цей емодзі означає, що вони одні з ваших найкращих друзів у Snapchat, але вони не ваш найкращий друг №1.

Як довго живуть найкращі друзі на Snapchat?

Якщо ви надсилаєте комусь на Snapchat сотні знімків і повідомлень за один день, ви не можете очікувати, що назавжди залишитесь її найкращим другом. Щоб емодзі найкращого друга залишалися активними, ви повинні часто залишатися на зв’язку. Емодзі найкращого друга, ймовірно, зникне приблизно через тиждень, якщо ви перестанете спілкуватися один з одним за допомогою знімків і повідомлень, хоча Snapchat прямо не заявляє про свою методологію. Коли ваш контакт починає обмінюватися повідомленнями та надсилати знімки іншим людям частіше, ніж вам, це ще один спосіб зникнення емодзі вашого найкращого друга.

***

Сподіваємося, ви зрозуміли, як переглянути список своїх найкращих друзів на Snapchat за допомогою цієї статті. Ви можете повідомити нам будь-які запитання чи пропозиції щодо будь-якої іншої теми, на яку ви хочете, щоб ми написали статтю. Залиште їх у розділі коментарів нижче, щоб ми знали.