techukraine.net Twitter Як переглянути свої враження на X (Twitter)

Як переглянути свої враження на X (Twitter)

| | 0 Comments| 4:45 AM
Categories:

Якщо ви ще не перевіряєте свої показники на X (раніше Twitter), зараз ідеальний час, щоб почати. Платформа пропонує дохід від розміщення реклами перевіреним користувачам X із великою кількістю показів публікацій. Однак для звичайних користувачів розуміння тонкощів вашого охоплення на X все ще є цінним надбанням. Це допомагає вам зрозуміти, чи дійсно людям подобається те, чим ви ділитеся.

Ось як ви можете перевірити свої враження на X.

Що таке покази публікацій на X?

Загалом, кількість показів публікації – це кількість показів вашої публікації людям на платформі. Враження відбувається щоразу, коли хтось бачить вашу публікацію. Отже, якщо ваша публікація з’являється 10 разів, це 10 показів. Немає значення, чи зацікавлені ваші читачі вашим дописом чи ні.

Хоча покази не пов’язані лише з кількістю ваших підписників, кількість ваших підписників може визначити, скільки людей насправді побачать ваш допис. Є й інші фактори, як-от використання певних хештегів, рівень залученості та ймовірність того, що допис стане вірусним у X (Twitter).

  Як відрізнити Twitter Blue від перевірених користувачів

Якщо ви просто звичайний користувач, який із задоволенням ділиться своїми думками, вам не обов’язково втрачати сон через те, скільки вражень ви отримуєте. Хоча X показів може дати вам або вашому бренду цінну інформацію про те, чи бачать ваші публікації ваша аудиторія, вони також можуть трохи підвищити самолюбство та стати показником марнославства.

І хоча вам не потрібно зациклюватися на цьому, стежити за своїми враженнями, безперечно, може бути розумним кроком і чудовим способом заробити гроші на платформі X.

Як переглянути свої враження на X

Щоб знайти дані про покази у вашому обліковому записі X та окремих публікаціях, ви можете скористатися вбудованими функціями, доступними у веб-додатку X для настільних ПК та мобільному додатку.

  Як приховати синю галочку на X.com (раніше Twitter)

Це можна зробити для будь-якого облікового запису користувача на X. Однак, якщо ви працюєте в бізнесі, ви можете створити професійний обліковий запис X (Twitter), щоб отримати доступ до додаткових функцій платформи.

Як перевірити покази однієї публікації на X

Щоб переглянути X показів на окремих публікаціях, виконайте такі дії:

 • Увійдіть у свій обліковий запис X, якщо ви ще цього не зробили.
 • Торкніться зображення свого профілю у верхньому лівому куті.
 • Натисніть Профіль.
 • Виберіть публікацію.
 • Торкніться «Переглянути твіт».
 • Ви також можете безпосередньо переглянути свої покази, натиснувши піктограму графіка під кожною публікацією. Ви побачите дані про покази, а також іншу статистику.

  Перевірка показів облікового запису на X

  Щоб перевірити загальну кількість показів у вашому обліковому записі X за останні місяці, виконайте такі дії:

 • Увійдіть у свій обліковий запис X, якщо ви ще цього не зробили.
 • Перейдіть у свій браузер і відвідайте analytics.twitter.com.
 • Натисніть Увімкнути аналітику.
 •   Як позбутися від шуму за допомогою списків Twitter

  Ви знайдете статистику своїх X показів за останні 28 днів, а також зможете досліджувати різні часові діапазони.

  X показів не є унікальними переглядами, а це означає, що якщо користувач переглядає публікацію кілька разів, це буде зараховано як кілька показів.

  Збільште свої враження від X

  Коли справа доходить до X, знання того, як переглядати та використовувати свої покази, може змінити правила гри для досягнення ваших цілей перебування на платформі. Таким чином ви зможете підтримувати свої публікації актуальними та активними.

  Однак X — це лише початок, на різних платформах соціальних медіа є багато інших відомостей, які можуть допомогти вам максимально використати час в Інтернеті.