Як переглянути рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth, підключених до телефону Android

| | 0 Comments| 12:22 PM
Categories:

Android Oreo 8.1 має чудову функцію, яка дозволяє переглядати рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth, підключених до телефону. Однак ця функція має кілька недоліків, найочевиднішим є те, що наразі не так багато пристроїв, які працюють під управлінням Android 8.1. Пристрої, які отримали це оновлення, є дуже маленькою нішею. Більшість людей задоволені, якщо їхні пристрої працюють під керуванням Android 8. Тим не менш, незалежно від того, яку версію Android ви використовуєте, якщо це Android 4.3 або новішої версії, ми маємо все для вас.

Пристрої Android 8.1

Як зазначено, Android 8.1 ізначально дозволить вам переглядати рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth. Все, що вам потрібно зробити, це створити пару та підключити пристрій Bluetooth до телефону. Зробивши це, відкрийте програму Налаштування та перейдіть до Підключення пристроїв. Торкніться Bluetooth (а не перемикача поруч). Ви побачите повний список всіх підключених пристроїв і рівень їх заряду за деякими винятками.

  Як запустити програми Android на Linux

На знімку екрана нижче показано динамік Bluetooth, підключений до Nexus 6P під керуванням Android 8.1, але відсотка заряду акумулятора немає. Це може бути пов’язано з даним пристроєм. Якщо це відбувається з одним із ваших пристроїв, перегляньте рішення для користувачів, які не мають Android 8.1.

Пристрої без ОС Android 8.1

Щоб переглянути рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth на пристроях Android, які працюють нижче, ніж Android 8.1, потрібен додаток BatOn. Ця програма існує вже досить довго, і вона чудово працює.

BatOn — досить проста програма. Ви повинні створити пару та підключити пристрій Bluetooth за допомогою вбудованих налаштувань Android. Додаток не зробить нічого з цього за вас. Під’єднавшись до своїх пристроїв, ви можете відкрити програму або опустити панель сповіщень, щоб переглянути рівень заряду акумулятора для пристроїв Bluetooth.

  Вибірковий перегляд сповіщень із програм на головному та заблокованому екрані [Android]

Програма має кілька власних помилок, тобто коли вона підключається до пристрою, відбуваються часті відключення, перш ніж з’єднання стабілізується. Це була періодична проблема, хоча, за загальним визнанням, це могло бути пов’язано з динаміками, які використовувалися для тестування.

Цілком можливо, що все ще будуть деякі пристрої Bluetooth, для яких BatOn не зможе знайти рівень заряду батареї. Ймовірно, це будуть виключно незрозумілі пристрої, можливо, ті, що не є брендом, які були куплені за знижкою, але вони обов’язково будуть у меншості. BatOn охоплює більшість пристроїв, і якщо ви використовуєте пристрої Bluetooth, які не мають простого способу перевірити рівень заряду акумулятора, ця програма вам обов’язково потрібна.

  8 найкращих програм для надсилання текстових повідомлень для Android