Як переглянути публікації, які вам сподобалися, у програмі Facebook

Categories:

Американська компанія Meta Platforms є власником веб-сайту персональних комунікацій та соціальних мереж Facebook. Марк Цукерберг створив Facebook у 2004 році разом зі студентами Гарвардського коледжу. Пристрої з підключенням до Інтернету, такі як ноутбуки, планшети та смартфони, можуть отримати доступ до Facebook. Користувачі можуть створювати профіль у Facebook, обмінюватися текстом, зображеннями та іншими типами медіа з іншими користувачами, які погодилися бути їхніми друзями, або, залежно від налаштувань конфіденційності, з громадськістю. Якщо ви шукаєте поради щодо перегляду лайків у Facebook, ми пропонуємо вам корисний посібник, який навчить вас, як переглядати публікації, що сподобалися у Facebook, і переглядати публікації, які вам сподобалися у Facebook, у додатку та на веб-сайті FB.

Як переглянути публікації, які вам сподобалися, у програмі Facebook

Продовжуйте читати далі, щоб знайти докладні кроки, які пояснюють, як переглянути публікації, що сподобалися, у Facebook із корисними ілюстраціями для кращого розуміння.

Де знаходиться розділ «Подобається» у Facebook?

Facebook пропонує вам платформу для взаємодії з користувачами з усього світу. Ви можете публікувати фотографії, ділитися відео та роликами, проводити пряму трансляцію, а також реагувати на публікації інших людей. Є так багато речей, які ви можете робити у Facebook, але найпоширенішим способом взаємодії, яким соціальна мережа відома в усьому світі, є опція «Подобається».

  Виправте, що Facebook Marketplace не працює

Нещодавно кнопка «Подобається» отримала нове оновлення, де ви отримуєте кілька варіантів реакції замість того, щоб просто поставити лайк до публікації. У будь-якому випадку поставити лайк до фотографій або дописів досить легко. Ви можете знайти розділ «Подобається» на Facebook, перейшовши до меню «Журнал активності» свого облікового запису.

Як переглянути дописи, які вам сподобалися, у програмі Facebook? Як ви переглядаєте дописи, які сподобалися?

Тепер ви можете навчитися легко переглядати публікації, які сподобалися на Facebook, виконавши такі дії:

1. Відкрийте програму Facebook на своєму iOS або Android пристрій.

2. Торкніться піктограми профілю у верхній правій частині сторінки каналу.

3. Торкніться піктограми з трьома крапками поруч із опцією Редагувати профіль.

4. Торкніться значка шестірні Налаштування.

5. Натисніть Журнал активності.

6. На сторінці журналу активності проведіть пальцем униз і натисніть «Взаємодії».

7. У спадному меню натисніть «Подобається та реакції».

8. Ви можете переглянути публікації, які вам сподобалися у Facebook, тут.

Як переглянути дописи, які вам сподобалися, у мережі Facebook (на комп’ютері)?

У 2008 році на Facebook було зареєстровано 100 мільйонів користувачів, а до липня 2010 року їх було вже 500 мільйонів. На момент оголошення компанії в липні 2010 року дані показали, що 150 мільйонів людей використовували мобільні пристрої для доступу до Facebook, яким щодня користувалася половина людей, згаданих вище, загалом 34 хвилини.

Найпоширенішою формою взаємодії на Facebook було і є лайкнути чиюсь публікацію. Якщо ви хочете дізнатися, як переглядати публікації, які сподобалися на Facebook, ви можете зробити це, виконавши наведені нами кроки:

1. Відвідайте веб-сайт Facebook у вашому браузері.

2. Введіть облікові дані свого облікового запису Facebook і натисніть «Увійти».

  Спливаючі вікна чату Facebook від’єднують вікна чату від Facebook [Chrome]

3. Натисніть піктограму свого профілю у верхньому правому куті шкали часу.

4. На сторінці свого профілю клацніть піктограму з трьома крапками.

5. Натисніть Журнал активності.

6. Натисніть «Взаємодії» на лівій панелі.

7. У спадному меню натисніть «Подобається та реакції».

8. Тепер ви можете бачити публікації, які вам сподобалися на Facebook.

Чому я не бачу своїх лайків у Facebook?

Ви можете легко побачити свої лайки у Facebook, перевіривши методи, які ми згадали. Однак можуть бути випадки, коли ви не бачите своїх лайків. Деякі користувачі обмежують, хто може бачити їхні лайки. Це вказує на те, що ніхто за межами їхньої мережі не може стати свідком дії. У деяких випадках вони обмежують доступ до лайків таким чином, що вони лише бачать їх. Ви можете помітити, що комусь подобається ваша сторінка, але кількість може не збільшитися. Рідко адміністратори сторінок налаштовують свої сторінки приватно таким чином, щоб вони не подобалися багатьом користувачам. Коли здається, що комусь сподобалася сторінка, але обмеження не дозволяють підрахувати лайки, це може спричинити проблему.

Чому я не бачу всіх людей, яким сподобалася публікація?

Може бути кілька причин, чому ви не бачите лайків у Facebook. Наприклад, ви можете побачити публікацію з певною кількістю лайків, але коли ви перевіряєте людей, яким вона сподобалася, ви виявите, що кількість людей менша, ніж кількість лайків.

Це може означати одну з двох речей:

Тепер ви можете приховати кількість лайків для своїх публікацій, змінивши налаштування конфіденційності на Лише я, що означає, що лише ви можете бачити кількість лайків або реакцій на свої публікації, ніхто інший.

Чому я більше не бачу, кому подобаються мої публікації на Facebook?

Хоча ви завжди можете побачити кількість людей, яким сподобався ваш допис у Facebook, це число може не відповідати загальному показнику. Це видно, особливо коли ви перевіряєте свої лайки і не можете знайти деяких людей. Простіше кажучи, лайки вашій публікації не сумуються з іменами, видимими в списку лайків. Це може означати, що людина, якій сподобався пост, заблокувала вас або навпаки. Зазвичай це трапляється, коли користувач, якому сподобалася ваша публікація, тимчасово дезактивував свій обліковий запис, отже, ставши видимими його вподобання, але не обліковий запис.

  Як надсилати повідомлення собі у Facebook Messenger

Чому я не бачу всіх реакцій у Facebook 2022?

Якщо ви не бачите всіх реакцій у Facebook, це може бути пов’язано з персоналізованими налаштуваннями людини, публікацію якої ви переглядаєте. Якщо користувач змінив налаштування реакції на ваші дописи, ви не зможете побачити всі реакції на всі дописи, зроблені з цього облікового запису чи каналу, оскільки вони приховані від інших. Цей параметр також можна будь-коли змінити.

Примітка. Ви все одно можете перевірити людей, які відреагували на публікацію, а також реакцію на ваші публікації.

***

Сподіваємося, цей посібник був корисним і ви змогли навчитися переглядати публікації, які сподобалися, у Facebook. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.