Як переглянути публікації, які вам сподобалися та збережені в Instagram

| | 0 Comments| 6:45 PM
Categories:

Instagram — це фантастична платформа для підписок на артистів, впливових людей, музикантів і ваших друзів. Але час від часу наші погляди змінюються, і ми можемо захотіти не подобатися вмісту, якого раніше двічі торкалися.

На щастя, Instagram надає корисний спосіб пошуку публікацій, які вам сподобалися та додали в закладки. Використовуючи ці функції, ви можете відстежувати те, що вас цікавить зараз, а також ваші смаки в минулому.

Продовжуйте читати, і ми покажемо вам, як переглядати публікації, які вам подобаються та збережені в Instagram.

Подобані та збережені публікації в Instagram: у чому різниця?

В Instagram ви можете «лайкати» публікацію, якщо вважаєте її корисною та як спосіб висловити свою вдячність до публікації. Тим часом, збереження публікації додає її до ваших закладок або колекцій.

Ви можете поставити лайк до публікації в Instagram і не обов’язково її зберігати. Так само ви можете зберегти публікацію, не ставлячи «подобається». У будь-якому випадку Instagram стежить за вашими діями. І функція «подобається», і функція додавання закладок можуть виявитися корисними пізніше, оскільки ви можете бачити, які публікації вам подобалися в минулому або ті, які ви зберегли у своєму обліковому записі.

  Як видалити чернетку в Instagram

Щоб відстежувати публікації, які вам сподобалися та збережені, Instagram пропонує вам можливість переглядати їх, копаючись у різних розділах вашого облікового запису. Можливість переглядати ваші лайки та збереження в Instagram зручна і може бути корисною, якщо, наприклад, ви хочете знайти Instagram Reel, який ви переглядали. Але пам’ятайте: ви не можете бачити публікації, які пізніше були видалені автором після того, як поставили лайк або додали в закладки.

Як переглянути ваші раніше вподобані публікації в Instagram

За замовчуванням Instagram зберігає всі публікації, які вам сподобалися, у вашому обліковому записі. Ви можете перевірити кожну публікацію в Instagram, яка вам нещодавно сподобалася, за допомогою програм Instagram для Android та iOS і навіть через Instagram.com. Ми покажемо вам, як перевірити це на кожній платформі.

На Android та iOS

Якщо ви користуєтеся програмою Instagram для Android або iOS, виконайте такі дії:

 • На Android та iOS перейдіть у свій профіль Instagram і торкніться трьох рядків, також відомих як меню гамбургерів.
 • Торкніться «Ваша діяльність» у спливаючому меню, що з’явиться.
 • На сторінці «Ваша діяльність» виберіть «Подобається» в розділі «Взаємодії».
 • Це відкриє нову сторінку, де всі публікації, які вам сподобалися, відображаються у вигляді сітки.
 • За замовчуванням публікації, які сподобалися, відображаються в хронологічному порядку, але ви можете спочатку переглянути старі, торкнувшись «Від найновіших до найстаріших» і вибравши у спливаючому вікні «Від найстаріших до найновіших». Ви можете фільтрувати публікації за датою та автором, вибравши Усі дати та Усі автори відповідно.

    Як обрізати зображення та відео для Instagram Stories

  Окрім сортування та фільтрації, сторінка «Подобається» також пропонує спосіб не подобатися кільком зображенням одночасно. Торкніть «Вибрати» у верхньому правому куті, виберіть публікації, які не подобаються, і торкніться «Не подобається» внизу.

  На веб-сайті Instagram

  Якщо ви відкриваєте Instagram.com на своєму ноутбуці чи настільному комп’ютері, знайдіть публікації, які вам сподобалися, в Instagram, виконавши такі дії:

 • Виберіть Більше в нижньому лівому куті.
 • Далі натисніть Ваша діяльність.
 • Коли сторінка відкриється, ви можете переглянути свою взаємодію, а на вкладці за умовчанням відображатимуться публікації, які вам сподобалися.
 • Використовуйте кнопку «Сортувати та фільтрувати», щоб фільтрувати публікації, які вам сподобалися. Ви також можете видалити свої оцінки “подобається”, натиснувши “Вибрати” у верхньому правому куті, потім вибравши публікації, які потрібно видалити, а потім вибравши “Не подобається” внизу.

  Чому я не бачу всі публікації, які мені сподобалися в Instagram?

  Хоча Instagram дозволяє переглядати публікації, які вам подобаються, не всі будуть показані. На момент написання статті ви можете побачити лише 300 останніх публікацій, які вам подобаються.

  Якщо ви консервативно ставитеся до публікацій в Instagram, у вас буде історія, яка охоплює роки. Однак, якщо ви регулярно ставите лайки, ви, швидше за все, побачите лише ті, які вам подобаються за останні кілька тижнів або місяців.

    Як поділитися публікацією в Instagram до своєї історії

  Як переглянути збережені публікації в Instagram

  Функція збереження в Instagram дозволяє зберігати публікації та відео для подальшого використання. Але де ви можете знайти збережені публікації в Instagram, якщо захочете їх переглянути?

  Виконайте такі дії:

 • На мобільному пристрої торкніться меню гамбургерів у верхньому правому куті під час перегляду свого профілю. На робочому столі Instagram натисніть «Більше» у нижньому лівому куті.
 • У спливаючому меню, що з’явиться, виберіть «Збережено». Це приведе вас безпосередньо до публікацій, які ви приватно зберегли у своєму обліковому записі.
 • На щастя, немає обмежень щодо кількості збережених публікацій, які ви можете побачити. Через це ваш розділ «Збережені» може дуже швидко зіпсуватися. Щоб бути впорядкованим, радимо впорядкувати збережені публікації за допомогою колекцій Instagram.

  Слідкуйте за публікаціями, які вам подобаються, і збереженими в Instagram

  Публікації, які вам подобаються, і функція закладок в Instagram дозволяють відстежувати будь-які цікаві публікації, які ви натрапили на платформі. Функція додавання закладок – це більш приватний спосіб відстеження цікавих публікацій. Ще краще, функція закладок дозволяє класифікувати будь-які цікаві публікації в так званих колекціях.

  Тепер, коли ви знаєте, як перевіряти дописи, які вам подобаються та збережені, вам варто скористатися цими двома способами для відстеження цікавих речей, які ви знаходите в Instagram.