Як переглянути продуктивність гри за допомогою ігрової панелі на Windows 10

Купівля та збірка дорогого обладнання для створення ігрового ПК не завжди гарантує найкращий ігровий досвід. Може бути певна ціна, яка, як тільки ви її переступите, ймовірно, дасть вам ПК, на якому можна добре запускати ігри. Тим не менш, якщо ви зібрали ігровий ПК або придбали його і хочете знати, наскільки добре працюють ваші ігри, вам зазвичай доведеться звертатися до програм для порівняння від сторонніх розробників. Microsoft спрощує перегляд продуктивності гри в Windows 10 за допомогою нового доповнення до ігрової панелі.

Наразі ця функція є частиною збірки Windows 10 Insider Build 17704 і доступна лише для користувачів програми Insider.

  Як показати приховані файли в Windows 11

Перегляньте продуктивність гри

Щоб переглянути продуктивність гри для гри, її потрібно запустити. Після запуску гри торкніться комбінації клавіш Win + G, щоб відкрити панель гри. Ігрова панель буде виглядати зовсім не так, як зараз. Замість панелі ви побачите цілу панель управління, яка повідомляє вам FPS гри. Він не тільки повідомляє вам поточний FPS, але й відображає його на графіку, коли ви граєте в гру. Панель ігор покаже вам середній FPS для гри, а також кількість CPU, GPU та RAM, які вона використовує. У кожного з них є власний графік, який може повідомити, скільки кожного ресурсу споживала гра.

  Як обмежити використання процесора в Windows

Хоча це чудове доповнення до ігрової панелі, само собою зрозуміло, що панель гри більше не є панеллю. Це велике плаваюче вікно, яке закриває більшу частину гри. Ви все ще можете записувати, знімати екран і транслювати з нього. Елементи керування є всі, але ви не захочете відкривати його, щоб зробити всі ці речі, тому що це затьмарює гру. Ймовірно, що ця версія ігрової панелі пройде кілька ітерацій, перш ніж вона стане доступною для користувачів на стабільному каналі. Це найперша збірка, в якій ця функція стала доступною, тому, сподіваюся, вона не буде виглядати так само, коли буде завершена бета-версія. Повинна бути можливість вимкнути монітор продуктивності для користувачів, які цього не хочуть.

  Як видалити елементи з нового меню в Провіднику файлів Windows

Монітор продуктивності не погано розвинений. Це не просто графік FPS для гри; це також дає вам використання CPU, GPU та RAM. Є навіть перемикач для вмикання та вимкнення виділених ресурсів на льоту. Можливо, Microsoft навіть додасть спосіб зберігати дані за межами одного сеансу.