Як переглянути приховані комісії та податки на Airbnb

| | 0 Comments| 2:40 AM
Categories:

Airbnb за замовчуванням показує вам лише орендну плату, яку ви повинні платити, коли ви залишаєтеся десь. Це як авіакомпанії, які вказують лише ціну квитка, але не включають податки, які, у свою чергу, подвоюють його вартість. Оренда Airbnb також обкладається податками та додатковими зборами. Вони не такі високі, як ціни на авіаквитки, але вони мають суттєвий вплив на вартість перебування десь на одну ніч. Airbnb Price Per Night Correcter — це розширення для браузера, доступне як для Chrome, так і для Firefox, яке застосовує приховані збори та податки до погодинної ставки, таким чином дає вам точніше уявлення про те, скільки коштує одна ніч.

  Використовуйте цю програму, щоб діагностувати автомобільний шум і дізнатися, що не так

Комісії та податки на Airbnb

Встановити Коректор ціни за ніч Airbnb і відвідайте Airbnb. Ціни, які ви бачите на головній сторінці, не включають прихованих платежів і податків на оренду Airbnb. Однак, коли ви вибираєте дати заїзду та виїзду, ціна оновлюється, щоб включити оплату. Без розширення Airbnb продовжує показувати вам ціну за ніч, а збори та податки на Airbnb додаються до остаточної суми.

Airbnb точно не приховує збори та податки, однак його добові ставки їх не відображають. Оренда на скріншоті нижче спочатку показувала ціну за добу в 91 доларів США, однак, з урахуванням зборів і податків, різниця в орендній платі становить 25 доларів США за добу. Це навряд чи маленька цифра, і за кілька днів вона може значно збільшитися.

  Як видалити пошукові системи в Firefox

Обмеження

Розширення має свої обмеження; він працює лише на англійській версії веб-сайту та підтримує лише чотири валюти; USD, CAD, EUR і GPB. Крім цього, він бездоганний. Якщо ви використовуєте іншу валюту і не можете перевести її в одну з підтримуваних валют, замість цього ви можете спробувати використовувати австралійську версію веб-сайту, яка за замовчуванням показує приховані платежі на Airbnb.

Що стосується покращень, ми б хотіли, щоб розширення відображало фактичну ціну за ніч на головній сторінці власності. Це та ціна, яка в першу чергу привабить орендаря. З’ясувати пізніше, що це насправді значно більше, може бути дуже неприємним. Можливо, розширення не робить цього через обмеження на те, як застосовуються збори та податки. Наприклад, деякі податки чи збори можуть застосовуватися лише у разі перебування орендаря на певну кількість днів. Якщо розширення не знає, скільки днів ви плануєте залишитися, воно не може дати вам точну ставку, тому воно працює так, як воно працює.

  Як використовувати Couchpotato для завантаження фільмів