Як переглянути потужність мережі WiFi на iOS

| | 0 Comments| 6:19 AM
Categories:

Потужність мережі WiFi – це те, що ви враховуєте, коли у вас є кілька мереж, до яких ви можете підключитися. Удома у вас є лише одна мережа, за яку ви платите, тому незалежно від того, чи є Wi-Fi у вашого сусіда краще, ви все одно можете використовувати лише свою власну.

У загальнодоступній зоні, де є кілька загальнодоступних мереж на вибір, ви захочете перевірити потужність мережі Wi-Fi та підключитися до найсильнішої. І iOS, і Android мають вбудований інструмент, який дозволяє переглядати потужність мережі Wi-Fi. Ось як це працює в iOS.

Потужність мережі WiFi

На iOS, якщо ви хочете побіжно подивитися, яка мережа сильніша, вам потрібно лише відкрити додаток Налаштування. Виберіть Wi-Fi і дочекайтеся переліку доступних мереж. Подивіться на маленький значок WiFi біля кожної мережі. Кількість заповнених дуг вкаже, яка мережа сильніша.

  Як створити застарілі контакти iOS 15

На скріншоті нижче ви можете побачити, що мережа під назвою The Bat Cave не така потужна, як мережа під назвою FATIMA-WAHAB.

Заповнені дуги – це швидкий візуальний спосіб перевірити силу сигналу, але це мало що розповість вам, оскільки немає великого діапазону. Якщо ви хочете отримати більш точні дані про силу сигналу, ви можете встановити програму під назвою Утиліта AirPort від Apple.

Встановіть програму та відкрийте програму Налаштування. Прокрутіть вниз, поки не знайдете AirPort Utility. Торкніться програми та ввімкніть сканер Wi-Fi. Зробивши це, відкрийте програму AirPort Utility на головному екрані. Торкніться WiFi Scan і дочекайтеся, поки він просканує всі найближчі мережі. Кожна мережа з’явиться зі статистикою під назвою Dbm. Це буде від’ємне значення. Чим більше це значення, тим краще потужність сигналу.

  Як додати електронну пошту третьої сторони або IMAP до Gmail на iOS

На знімку екрана нижче -27dBm більше, ніж -73dBm, що означає, що мережа під назвою FATIMA-WAHAB сильніша за мережу під назвою The Bat Cave. Переконайтеся, що ви скасували для програми доступ до сканування Wi-Fi, коли закінчите, інакше акумулятор розрядиться.

Є багато інших програм, які виконують те ж саме, що AirPort Utility. Якщо у вас є програма, яка може відстежувати використання ваших даних, вона може мати подібну функцію, яка дозволяє переглядати потужність мережі Wi-Fi.

Шкода, що iOS не пропонує більше інформації щодо потужності мережі, але якщо ми чесно, більшості користувачів вистачить наочної допомоги, оскільки її легше зрозуміти та дає загальне уявлення про те, що їм потрібно знати.

  Як додати посилання до списку для читання в Chrome [iOS]