Як переглянути нещодавно видалені програми на Android

| | 0 Comments| 9:37 PM
Categories:

Не хвилюйтеся, якщо ви опинитеся в скруті, намагаючись відновити програму, видалену з вашого пристрою Android. Відновлення програм набагато простіше, ніж відновлення фотографій та інших даних.

Існує багато причин, чому вам може знадобитися відновити дані програми, які ви видалили. Часто люди видаляють програми лише для того, щоб дізнатися, що їм знову потрібна програма, але не можуть запам’ятати назву. Бувають також випадки, коли програми випадково видаляються власником або кимось іншим, хто має доступ до телефону. Можливо, вам також довелося виконати скидання до заводських налаштувань, яке видаляє всі програми, які ви встановили на своєму пристрої.

Незалежно від причини, ця стаття показує вам параметри, які ви повинні переглянути нещодавно видалені програми Google Play і, можливо, відновити їх і дані, які вони зберігали.

Як переглянути та відновити видалені програми за допомогою Google Play

Найпростіший спосіб отримати доступ до видалених програм уже на вашому пристрої. Додаток Google Play зберігає записи про завантажені вами програми та дає змогу переглядати історію ваших програм. Дотримуйтесь цих простих інструкцій.

 • Відкрийте програму Google Play на своєму пристрої. Торкніться значка свого профілю у верхньому правому куті. Переконайтеся, що ви ввійшли в той самий обліковий запис Google, який використовувався для завантаження відсутніх програм.

 • У меню торкніться «Мої програми та ігри», на деяких пристроях Android замість цього може бути написано «Керувати програмами та пристроєм».

 • Торкніться «Керувати» у верхній частині цього екрана.

 • Торкніться «Встановлено» у верхньому лівому куті.

 • У нижній частині екрана з’явиться спливаюче вікно. Торкніться «Не встановлено».

 • Тут ви знайдете список усіх програм, пов’язаних з вашим обліковим записом Google.

 • Щоб відфільтрувати мої нещодавно видалені програми, торкніться Ім’я у верхньому правому куті.

 • Торкніться «Нещодавно додані». Це відфільтрує останні видалені програми, пов’язані з вашим обліковим записом Google.

 • Щоб додати програму назад на свій пристрій, торкніться поля праворуч від нього та торкніться значка завантаження у верхньому правому куті.
    Яскрава погода – ще один додаток і віджет для чудової погоди для Android

 • Важливо зазначити, що список програм стосується вашого облікового запису Google і всіх ваших пристроїв, а не лише того, яким ви зараз користуєтесь. Кожна програма, яку ви коли-небудь завантажували на будь-який пристрій (якщо ви не видалили деякі), відображається в списку, тому це зручний інструмент.

  Ще одне важливе зауваження, яке слід пам’ятати, це те, що платний додаток можна використовувати на будь-якому пристрої Google, а не лише на пристрої для покупки. Якщо ви використовуєте метод бібліотеки Google Play для відновлення придбаних програм, вам не доведеться знову платити за них.

  Як переглянути та відновити видалені програми за допомогою Phonerescue

  Якщо вам потрібно глибше заглибитися в історію свого пристрою, PhoneRescue є надійним інструментом відновлення для пристроїв Android. Програмне забезпечення робить набагато більше, ніж відображає втрачені дані програми. Він також може відновити різноманітний видалений вміст. Виробник стверджує, що він працює практично на будь-якому пристрої Android. Спробувати програмне забезпечення можна безкоштовно, але зрештою вам доведеться придбати ліцензію, щоб продовжити його використання.

 • Спочатку завантажте PhoneRescue на ваш настільний комп’ютер. Ви правильно прочитали; це програмне забезпечення працює з вашого комп’ютера.
 • Запустіть програму, і ви побачите кілька коротких порад щодо її використання.
 • Використовуйте USB-кабель телефону, щоб підключити пристрій Android до ПК. Вам буде запропоновано виконати кілька простих завдань, як-от увімкнути «Налагодження USB» і «Рутинг телефону». Програмне забезпечення допоможе вам зробити це досить швидко.
 • Після завершення попередніх етапів виберіть типи даних, які ви хочете відновити. Існує широкий діапазон типів файлів, до яких PhoneRescue може отримати доступ. Однак ви хочете переконатися, що ви поставили прапорець «Документи програми» у меню.
 • Звідти натисніть «Далі», і ви побачите повний звіт про те, що було відновлено. Програмне забезпечення дозволяє відновлювати дані безпосередньо на вашому пристрої, що чудово заощаджує час. Ви можете знайти деякі інші ваші дані, які переплуталися, але ви повинні побачити програми, які ви видалили.
 • Як переглянути та відновити видалені програми за допомогою Galaxy Store

  Якщо у вас немає звичайного телефону або планшета Android, але замість нього є телефон або планшет Samsung Galaxy, ви можете знайти видалені програми за допомогою Galaxy Store. Якщо ви ввійшли у свій обліковий запис Galaxy, ви можете знайти там свою відсутню програму. Ось як це зробити.

    Поштова скринька для Android приходить із жестами пальцем і розумним пошуком
 • Виконайте швидкий пошук «Galaxy Store», провівши пальцем угору знизу телефону або вибравши піктограму «Програми». Введіть «Galaxy Store» у рядку пошуку та виберіть програму.
 • Тепер натисніть на «значок гамбургера» (☰) у верхньому нижньому правому куті.
 • Торкніться «Мої програми».
 • Щоб пришвидшити процес пошуку, вимкніть параметр «Показувати встановлені програми».
 • Прокрутіть список програм і торкніться значка завантаження, щоб відновити відсутню програму.
 • Якщо ви хочете повторно встановити програму, торкніться її та виберіть «Встановити».

  Що робити, якщо зникли всі програми

  ОС Android (операційна система) може бути дивною і своєрідною річчю. Якщо всі ваші програми випадково зникли, зазвичай є кілька причин. По-перше, ви могли якось випадково видалити їх усі.

  Щоб перевірити випадкове видалення, переведіть телефон у «безпечний режим». На багатьох пристроях Android утримуйте фізичну кнопку живлення, доки на екрані не з’явиться параметр вимкнення живлення, потім утримуйте кнопку Вимкнути живлення та виберіть
  Безпечний режим, коли він з’являється.

  Ваш телефон перезавантажиться. Якщо всі ваші програми з’являються знову, у вас проблема з програмним забезпеченням. У більшості випадків ця ситуація виникає через Launcher. Перебуваючи в безпечному режимі, перейдіть до налаштувань телефону та знайдіть будь-які пускові установки. Якщо ви хочете зберегти його, очистіть кеш і дані, а потім перезавантажте телефон. Якщо ви не завантажили його навмисне, видаліть його. Після цього всі ваші програми повинні знову з’явитися після перезавантаження телефону.

  Випадково видалено магазин Google Play

  Це не зовсім нечувано, що Google Play Store раптово зникає з вашого пристрою Android. На щастя, воно все ще є. Google Play Store — це попередньо завантажена програма, тому ви не можете повністю видалити її зі свого телефону.

 • Все, що вам потрібно зробити, це перейти в налаштування на телефоні та натиснути «Програми» або «Програми», залежно від версії Android, яку ви використовуєте.
 • Знайдіть і виберіть Google Play Store у списку програм на телефоні.
 • Далі торкніться Увімкнути. Ваш магазин Google Play знову з’явиться на головному екрані.
 • Найпоширенішою причиною зникнення Play Store є те, що ви вимкнули його на своєму пристрої. Увімкнувши його, ви повернули його до життя.

  Поширені запитання про пошук видалених програм Android

  Якщо у вас все ще залишилися запитання щодо програм Android, ми включили відповіді тут.

    Як створити резервну копію журналу викликів і SMS на Android Oreo

  У мене був файл .apk, але зараз я не можу його знайти. Що відбувається?

  Файли .apk – це набори пакетів Android або файли, які допомагають встановлювати програми. Багато користувачів Android завантажують файли .apk, оскільки програми ще не випущені, або вони надають більше функціональних можливостей і свободи, ніж відстежувані програми в магазині Google Play. На жаль, деякі програми пропагують незаконну піратську діяльність, яка закінчується видаленням із магазину додатків.

  Якщо ви намагаєтеся відновити файл .apk, найкраще пошукати в Google або DuckDuckGo відсутню програму або подібну. Після знаходження, завантажте його та встановіть як і будь-який інший файл APK.

  Як я можу знайти всі видалені програми Android, а не тільки Play Store?

  Хоча ви можете скористатися будь-яким вищеописаним способом для завантаження програм Android, це займе багато часу. Найкраще перевірити наявність резервної копії та повністю відновити систему. Цей метод має певні ризики, оскільки вам доведеться скинути заводські налаштування пристрою, а це означає, що ви можете втратити все, тому спочатку перевірте наявність резервної копії.

  Перейдіть до «Налаштування» на своєму пристрої та натисніть «Резервне копіювання» (це може відрізнятися в залежності від вашого виробника). Користувачі Samsung можуть шукати резервну копію Samsung Cloud, а користувачі LG повинні мати подібну опцію. Незалежно від пристрою, кожен користувач Android повинен мати резервну копію Google. Натисніть на резервну копію, переконайтеся, що це недавня дата і що в ній зберігаються ваші програми, фотографії, документи, контакти та все інше необхідне. Тепер ви можете виконати скидання до заводських налаштувань і повернути телефон до нормального режиму з усіма додатками.

  Є додаток, який я не можу завантажити. Що відбувається?

  Протягом багатьох років Google підвищив рівень безпеки і став дещо вибирати, які програми пропонуються в Play Store. Якщо з якихось причин Google вирішив, що не хоче підтримувати програму, ви не можете повторно завантажити її, використовуючи вищенаведені методи.

  Однак ви можете знайти подібну програму або знайти її як файл .APK.

  Програми на Android

  На завершення варто зазначити, що в налаштуваннях пристрою варто налаштувати резервне копіювання даних на серверах Google. Це значно полегшить пошук втрачених програм під час будь-яких проблемних подій у майбутньому.

  Ви випадково видалили критичну системну програму? Ви намагаєтеся відновити програму та попередні файли, пов’язані з нею? Не соромтеся поділіться своїми думками та досвідом у коментарях нижче.