Як переглянути ненадіслані повідомлення в Instagram

Instagram — це безкоштовна соціальна мережа та онлайн-інструмент для обміну фотографіями. За допомогою Instagram ви можете спілкуватися з компаніями, відомими людьми, впливовими людьми, близькими друзями тощо. Instagram Direct, функція обміну повідомленнями, дозволяє користувачам легко спілкуватися та надсилати один одному фотографії та відео. Якщо ви шукаєте, як переглянути ненадіслані повідомлення в Instagram, ми пропонуємо вам корисний посібник для цього. Також ми навчимо вас переглядати видалені повідомлення в Instagram.

Як переглянути ненадіслані повідомлення в Instagram

Давайте дізнаємося, чи дійсно ви можете побачити ненадіслані повідомлення в Instagram чи ні в наступному розділі цієї статті нижче.

Чи можете ви побачити ненадіслані повідомлення? Чи можна переглянути ненадіслані повідомлення?

Ні, ви не можете бачити ненадіслані повідомлення в Instagram. Жодна функція не дозволяє читати ненадіслані повідомлення. Якщо повідомлення не надіслано, воно назавжди видаляється як з боку відправника, так і з боку одержувача.

Чи можна побачити ненадіслане повідомлення в Instagram?

Так, для перегляду ненадісланих повідомлень в Instagram є кілька інструментів сторонніх розробників, наприклад AiGrow. Ви можете отримувати всі DM Instagram у свою папку “Вхідні” за допомогою функції DM to Email інструменту AiGrow.

  Як виконати відновлення повідомлень Instagram

Як дізнатися, хто не надіслав повідомлення в Instagram? Як дізнатися, хто надіслав ненадіслані повідомлення в Instagram?

Немає вбудованої функції перегляду ненадісланих повідомлень в Instagram. І відправник, і одержувач не можуть переглядати ненадіслані повідомлення.

Хто надіслав мені ненадіслане повідомлення в Instagram?

Коли хтось не надсилає повідомлення в Instagram, ви не отримуєте сповіщення про те, що повідомлення не надіслано. Отже, ви не можете знайти, хто надіслав вам повідомлення.

Як прочитати видалені повідомлення в Instagram?

Ви зможете побачити видалені повідомлення в Instagram, якщо завантажите їх усі перед видаленням в Instagram. Виконайте наведені нижче дії, щоб переглянути видалені повідомлення в Instagram:

1. Відвідайте веб-сайт Instagram у браузері комп’ютера.

2. Увійдіть у свій обліковий запис Instagram, використовуючи свої облікові дані.

  Як створити список близьких друзів в Instagram

3. Натисніть піктограму свого профілю > опцію профілю у верхньому правому куті.

4. Натисніть Редагувати профіль, як показано нижче.

5. Натисніть «Конфіденційність і безпека» на лівій панелі.

6. Прокрутіть униз і перейдіть до розділу Завантаження даних. Далі натисніть «Запит на завантаження» нижче, щоб дізнатися, як переглянути ненадіслані повідомлення в Instagram.

7. Введіть адресу електронної пошти та виберіть формат файлу HTML або JSON. Натисніть Далі.

8. Далі введіть свій пароль і натисніть «Запит на завантаження».

9. Instagram почне створювати для вас інформаційний файл, що може зайняти до 14 днів. Після цього Instagram надішле посилання на вашу електронну пошту. Звідти натисніть опцію Завантажити інформацію.

10. Введіть свої дані для входу на сторінку входу, на яку вас буде перенаправлено.

11. Після входу натисніть «Завантажити інформацію», щоб завантажити файл zip у форматі HTML або JSON.

Потім буде завантажено папку zip, і ви зможете знайти свої повідомлення у файлі повідомлень HTML або JSON, перш ніж видаляти їх.

  Чи можете ви сказати, чи хтось вимкнув звук у вас в Instagram? Ні!

Як повернути ненадіслані повідомлення в Instagram?

Немає функції, яка дозволяє читати ненадіслані повідомлення, але ви можете використовувати програми сторонніх розробників, такі як AiGrow, які працюють на всіх пристроях і операційних системах. Вам потрібно відвідати сторінку реєстрації в AiGrow, щоб створити обліковий запис на AiGrow, щоб отримати доступ до таких функцій, як перегляд видалених повідомлень в Instagram.

Як переглянути ненадіслані фотографії в Instagram?

Подібно до обмежень щодо перегляду ненадісланих повідомлень в Instagram, ви не можете отримати доступ до ненадісланих фотографій, якщо ви вже не зберегли їх на своєму пристрої під час отримання. Instagram не дозволяє жодної функції доступу до видалених фотографій.

***

Сподіваємося, цей посібник був корисним і ви навчилися переглядати ненадіслані повідомлення в Instagram. Якщо у вас є запитання чи пропозиції, надсилайте їх у розділі коментарів нижче. Також повідомте нам, що ви хочете дізнатися далі.