Як переглянути заархівовані публікації в Instagram

Categories:

Архівні публікації – це ті публікації, які приховані та невидимі у вашому профілі, крім вас, ніхто не може бачити ваші архівні публікації. Архів — це чудова функція Instagram, яка дозволяє приховувати ваші публікації в Instagram від усіх. Опцію архіву можна побачити лише в додатку Instagram для пристроїв Android та iOS. У веб-версії Instagram немає можливості переглядати ваші архівні дописи або переміщувати ваші дописи до архіву. Користувач не може архівувати чужі пости. Якщо ви коли-небудь захочете, щоб будь-які ваші публікації були приховані від ваших підписників і щоб ніхто їх не переглядав, ви можете перемістити свої публікації в розділ архіву. Якщо ви вже перемістили свої публікації в архів і хочете знати, як переглянути заархівовані публікації в Instagram, ця стаття допоможе вам у цьому. Він підкаже вам, як переглянути заархівовані публікації в Instagram, і допоможе вам знати, що означає публікація, заархівована в Instagram. Крім того, ви дізнаєтеся, чи можете ви переглядати заархівований допис в Instagram іншого користувача.

Як переглянути заархівовані публікації в Instagram

Про те, як переглянути заархівовані пости в Instagram, ви дізнаєтеся далі в цій статті. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про це докладніше.

Чому люди архівують дописи?

В Instagram люди архівують дописи, щоб приховати їх від усіх, не видаляючи. Коли будь-яка публікація переміщується в архів, вона видаляється з вашого профілю, і ніхто, крім вас, не може побачити її в розділі архіву. Люди архівують дописи, які старіші або не дуже важливі для них, але вони не хочуть їх видаляти. І вони також архівують ці дописи, тому що навіть якщо деякі дописи випадково видаляються, вони все одно будуть у безпеці в розділі архіву в обліковому записі IG. Дописи, як-от старі конкурси, рекламні оголошення та незручні фотографії, зазвичай переміщуються в архів.

  Як увімкнути когось в Instagram

Які переваги архіву?

Нижче наведено переваги використання архіву:

  • Публікації, ролики та історії, переміщені в архів, приховані у вашому профілі.
  • Ніхто не може переглядати заархівовані повідомлення, крім вас.
  • Ви можете приховати свої публікації від усіх, не видаляючи їх із Instagram.
  • За замовчуванням у Instagram увімкнено параметр збереження історії в архів, який збереже ваші історії в архів після закінчення 24 годин, і ви зможете будь-коли отримати до них доступ із розділу архіву.
  • Замість того, щоб видаляти свої дописи, ви можете перемістити їх в архів, який буде служити резервною копією для всіх ваших дописів.

Що відбувається, коли ви архівуєте публікацію в Instagram?

Давайте подивимося, що відбувається, коли ви архівуєте публікацію в IG:

  • У додатку IG, коли ви вибираєте будь-яку публікацію для переміщення в архів, ця публікація видаляється з вашого профілю та переміщується до розділу архіву.
  • У розділі «Архів» ви можете розархівувати його та повернути у свій профіль або видалити назавжди.
  • Усі коментарі та вподобання, пов’язані з публікацією, будуть приховані разом із публікацією, і ніхто, крім вас, не зможе її переглядати.

Ось що відбувається, коли ви архівуєте публікацію в Instagram.

  Instagram зламано, електронну пошту змінено – кроки для відновлення облікового запису

Як знайти заархівовані публікації в Instagram?

Щоб дізнатися, як переглянути заархівовані публікації в Instagram, просто виконайте наведені нижче дії.

Примітка. Перед виконанням цих кроків переконайтеся, що ви ввійшли в програму Instagram.

1. Запустіть програму Instagram на своєму Android і iOS пристроїв.

2. Торкніться вкладки Профіль у нижньому правому куті екрана.

3. Торкніться піктограми гамбургера у верхньому правому куті.

4. Торкніться опції «Архівувати» у спливаючому меню, яке з’явилося на екрані.

5. Тут ви побачите всі свої публікації, історії та ролики, які ви перемістили в архів.

Ось як можна переглянути заархівовані публікації в Instagram.

Як повернути щось з архіву?

Коли ви дізнаєтесь, як переглядати заархівовані публікації в Instagram, щоб дізнатися, як повернути щось із архіву, просто виконайте такі дії:

1. Запустіть програму Instagram на телефоні.

2. Торкніться вкладки Профіль > піктограми гамбургера.

3. Потім у спливаючому меню, що з’явилося на екрані, натисніть опцію Архівувати.

4. Торкніться потрібної заархівованої публікації.

5. Потім торкніться піктограми з трьома крапками.

6. Торкніться опції «Показати в профілі».

7. У спливаючому вікні натисніть «Показати в профілі», щоб перемістити публікацію з архіву в профіль.

Ось так можна щось повернути з архіву.

Як розархівувати свої повідомлення?

Виконайте наведені вище кроки, щоб розархівувати свої публікації з програми IG.

Чи можете ви переглядати заархівовані публікації в Інтернеті Instagram на комп’ютері чи робочому столі?

Ні, ви не можете переглядати заархівовані публікації в Інтернеті Instagram на комп’ютері чи робочому столі. Якщо ви хочете додати будь-яку публікацію в архів, ви не можете зробити це в мережі IG. Архівний розділ доступний лише в додатку Instagram для мобільних телефонів і планшетів. Настільний Instagram також використовує веб-версію. Навіть якщо ви завантажите програму Instagram на робочий стіл або комп’ютер, вона запускатиме лише веб-версію програми Instagram. Більшість функцій програми Instagram не працюють у веб-версії. А деякі, як-от архіви, навіть недоступні в мережі Instagram. Тепер ви знаєте, чи можна переглядати заархівований допис на веб-сайті IG на комп’ютері чи робочому столі.

  Як створити колекцію в Instagram

Чи можете ви побачити чиїсь архівні дописи в Instagram?

Ні, ви не можете переглядати заархівований допис в Instagram. Архівні дописи, історії чи Reels в Instagram бачать лише користувачі, які перемістили їх до архіву, і ніхто інший. Ваші дописи в архіві бачите лише ви і ніхто інший в Instagram. Публікації у вашому профілі можуть переглядати інші. Якщо ви поміщаєте будь-яку публікацію в архів, вона негайно видаляється з вашого профілю. І ніхто, включаючи вас, не зможе переглянути ваш допис у вашому профілі. Якщо ви хочете переглянути свою архівну публікацію, вам потрібно перейти до розділу архіву в додатку Insta. Тепер ви знаєте, чи можете ви бачити чиїсь архівні дописи в IG чи ні.

***

Сподіваємося, ви дізналися про те, як переглянути заархівовані записи в Instagram. Не соромтеся звертатися до нас із своїми запитами та пропозиціями через розділ коментарів нижче. Також повідомте нам, про що ви хочете дізнатися далі.